Keystone logo
© The University of Fredericton
Durham College

Durham College

Durham College

Tanıtım

Bir Bakışta DC

Hangi üniversiteye gideceğinizi seçmek büyük bir karardır ve umarız bize uygun bir yer bulursunuz. Orta öğretim sonrası eğitiminize ilk defa mı başlıyorsunuz, yoksa becerilerinizi güncellemeye geri dönüyor olsanız da, size her adımda yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz!


Kaliteli eğitim

Amacımız sizi ödüllendirici iş bulmaya hazırlamak. Kapsamlı endüstri deneyimi ve önde gelen eğitim kaynaklarına sahip uzman kadromuz sayesinde, mezunlarımız seçtikleri alanda başarılı kariyerlere devam ederler.

Ayrıca, Ontario ve tüm dünyadaki üniversitelerle anlaşmalar yaparak size aşağıdakileri sağlayan çeşitli diploma seçenekleri sunuyoruz:

 • Geleneksel dereceden daha az bir üniversite diploması almak;
 • Pathway programları üniversite kredisine doğru kullanılabilecek üniversite eğitimi için kredi verdiğinden, seçmeli dersleri tekrarlamadan derece kazanın.

Akademik konaklama yapacak engelli öğrenciler, mümkün olan en kısa sürede Erişim ve Destek Merkezi ile bir randevu almalıdır.


Güvenli, canlı bir kampüs ortamı

Durham College Oshawa ve Whitby yerleşkeleri, aşağıdakiler dahil en iyi ülke ve şehir yaşamını sunan güvenli ve güvenli bir ortamda bulunur:

 • Çok çeşitli alışverişlere erişim;
 • Spor ve eğlence seçenekleri;
 • Toronto şehri sadece kısa bir mesafededir.

Tabii ki, eğlenceli ve faydalı bir öğrenci deneyimi yaşamak için kampüsten ayrılmak zorunda değilsiniz. Zorlu araştırmaları sınıfın dışındaki kampüsünde eğlenceli ve heyecan verici etkinliklerle dengeleyen bir öğrenci deneyimi için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz.


Öğrenci hayatı

Formda kalın: Kampüs Dinlenme ve Sağlıklı Yaşam Merkezimiz 28.000 fit kare alana sahip. üç kişilik spor salonu, 10,000 metrekare. Fitness merkezi, iki adet squash kortu, bir kapalı golf sahası, spor salonuna bakan yükseltilmiş bir kapalı yürüyüş / koşu parkuru ve daha fazlası.

Sağlıklı kalın: Sağlık Merkezi, öğrenci sağlığını profesyonel ve gizli bir şekilde tanıtan sağlık hizmetleri sunar.

Muhteşem yemeklerin tadını çıkarın: Tim Hortons, Extreme Pita ve Marketplace Kafeteryası kampüsünde yer alan birçok farklı yemek seçeneği ve Durham College Whitby kampüsünde bulunan Yemek Merkezinde bulunan ve yeni bir eğitimden ilham alan restoran Bistro '67, sadece birkaç isim.

Arkadaşlarla eğlenin: Sınıf arkadaşlarınızla tanışmanız, ders çalışmanız veya rahatlamanız için kampüsteki birçok yer ve aktivite mevcuttur. Düzenli etkinlikleri tercih ederseniz, akademik yıl boyunca sosyal etkinliklerden ve etkinliklerden sorumlu olan ve 70'ten fazla öğrenci kulübüne ev sahipliği yapan Öğrenci Birliğiniz tarafından iyi temsil edileceksiniz.

Kampüste çalışma: Sınıflar arasında olup olmadığınızı veya sadece konsantre olmak için sessiz bir yere ihtiyacınız olup olmadığını incelemek için çeşitli alanlar sunuyoruz. Kampüs Kütüphanemiz, bireysel ve işbirlikçi öğrenme için sıcak ve davetkar bir atmosfer sunar ve sizi önemli kaynaklarla bağlantıda tutmak için kampüs boyunca kablosuz Internet bağlantıları mevcuttur. Ayrıca 200 bilgisayar ve kablolu ve kablosuz Internet bağlantılarıyla en son teknolojiye sahip olan Öğrenme Commons hizmetimizi sunuyoruz.


Kolay gidip

Oshawa ve Whitby kampüslerimiz:

 • Toplu taşıma ile kolayca erişilebilir;
 • Durham Region Transit ve GO Transit otobüsleri tarafından hizmet verilir;
 • Öğrenci ücretlerinin bir parçası olarak, akademik yıl boyunca geçerli olan bir Evrensel Geçiş Geçidi (U-Geçiş) alacaksınız.

U-Pass, tam zamanlı öğrencilere şunları sunar:

 • Akademik yıl boyunca Durham Bölgesinde Transit otobüs servisine ve Durham Bölgesinde Transit otobüs servisine ve GO Transit servislerine bağlantı;
 • Durham Bölgesi dışındaki daha az GO Transit ücreti.

Kampüse gitmek istiyorsanız, Durham College , öğrenciler, öğretim üyeleri, personel ve ziyaretçiler için güvenli park olanakları sağlar.


Kampüs içinde ve dışında uygun fiyatlı yaşam

Durham College , ikamet söz konusu olduğunda her iki dünyanın da en iyisini sunuyoruz - benzersiz bir kampüs topluluğu deneyiminde ev konforunu.

Konut teklifimiz:

 • Kolaylık;
 • Harika arkadaşlıklar kurmak için bir şans;
 • Kampüs yaşamının sunduğu tüm şeylerle bağlantı kurma fırsatı;
 • Simcoe ve South Village konutlarımızda 1.360 öğrenci konaklaması;
 • Kabul teklifimizi kabul etmek ve ikamet başvurusunda bulunmak için son teslim tarihlerine uyuyorsanız birinci sınıf öğrencileri için garantili bir yer. Not: Ocak başlangıç programlarına kayıtlı öğrenciler, ikamet için geçerli olabilir ve oda müsaitlik durumuna göre onaylanacaktır.

Kampüste yaşamayı tercih ediyorsanız, tek kişilik odalardan dairelere, şehir evlerine ve daha pek çok yere uygun fiyatlı konut seçenekleri de mevcut!Liam Anderson / Pexels

107949_pexels-photo-1458318.jpeg

Ulaşılabilirlik

Durham College , eşit düzeyde erişime, çeşitliliğe, saygıya ve kaliteli müşteri hizmeti sunmaya adanmış, değer odaklı bir organizasyondur. Bu amaçla, kuruluşumuz genelinde erişilebilir bir ortamı teşvik etmeye çalışıyoruz.

Erişilebilirlik ihtiyaçlarımızın devam eden analizi, kurum ve toplum içinde ortaklıkların geliştirilmesine yol açmıştır. Engelsiz planlama için ortaklıklar geliştirilmeye devam edilmektedir; araştırma girişimleri yoluyla erişilebilirlik uzmanlığı; ve engelli bireylerin kendi kaderini tayinini desteklemek.

Durham College müşteri hizmetleri mükemmelliğine olan bağlılığı, engelli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanmayı içerir. Bu taahhüt göz önünde bulundurularak, bu site aşağıdakileri içeren Durham College erişilebilirliğe ilişkin bilgi sağlamak için tasarlanmıştır:

 • Kurumumuzun erişilebilirliği hakkında geri bildirim sağlama;
 • Hizmetlerimizdeki değişiklikler ve / veya iptaller;
 • Özürlülük kalacak yerlere erişim kaynakları; ve
 • Erişilebilirlik girişimlerimiz.


Alternatif Formatlar

Ayrıca, Durham College , engelli insanlarla engellerini dikkate alacak şekilde iletişim kuracaktır. Bu nedenle, AODA uyarınca, üniversite belgeleri isteğe bağlı olarak alternatif biçimde temin edilebilir. Durham College politikaları, http://www.durhamcollege.ca/about-us/corporate-links/governance/policies/ adresindeki web sitemizde elektronik ortamda mevcuttur.

Alternatif biçimde belgeler talep ediyorsanız, lütfen isteğinizi uygun departmana veya okul ofisine iletin. Belgelere alternatif biçimlerde nasıl erişileceği hakkında bilgi almak için erişilebilirlik ofisine 905-721-2000 uzantılı 3042 numaralı telefonu arayabilir veya bize [email protected] adresinden e-posta gönderebilirsiniz.

Yararlı kaynaklar ve güncel bilgiler için bu siteyi düzenli olarak ziyaret etmenizi öneririz.Baim Hanif / Unsplash

silhouette of people standing on hill

Konumlar

 • Oshawa

  2000 Simcoe St. N., L1G 0C5, Oshawa

 • Whitby

  1610 Champlain Avenue, L1N 6A7, Whitby

  sorular