Keystone logo
© (c) couloir 3 pour Ecole Lenôtre
Ecole Lenôtre

Ecole Lenôtre

Ecole Lenôtre

Tanıtım

139618_Imaconcept-Lenotre-Cafet3.jpg

1971 yılında École Lenôtre'yi kurarak Gaston Lenôtre, hem Fransız hem de yabancı profesyonellerin eğitim ihtiyaçlarına cevap verdi. Bugün Fransa'nın dört bir yanından ve 100'den fazla ülkeden gelen 3.000'den fazla kursiyer, erkek ve kadın, mükemmeliyet kültüründeki bilgi ve uzmanlıklarını arttırmaya geliyor.
Her yıl, gıda endüstrisindeki profesyonellerin beklentilerini daha iyi karşılamak için yeni gelişim seviyeleri yaratılmaktadır.


139619_Imaconcept_Lenotre_Atelier_7_03_01_19_II.jpg


Ecole Lenôtre , yaklaşık 20 yıldır Fransız Mutfağı, Pastacılık ve Fırıncılık konusunda yoğun bir eğitim almanızı sağlayan uzun süreli kalış programları sunmaktadır:Pasta Şefi Diploması: 7 ayAşçı Şef Diploması: 7 ayFırıncılık İleri Eğitim kursları: 13 haftaFransız hamur işinin temelleri: 6 haftaFransız mutfağının temelleri: 6 hafta

Bu oluşumlara katıldığınızda, dünyanın en iyi şeflerinden olan birçok profesyonel tarafından çevrelenme şansına sahip olacaksınız.

En fazla 12 öğrencisi olan bir sınıfta öğreneceksiniz ve pratik yapacaksınız. Ecole Lenôtre küçük gruplarda çalışmanın Ecole Lenôtre en iyi şekilde yararlanmanın en iyi yolu olduğuna inanıyoruz. Kendi başınıza ve ayrıca gruplar halinde pratik yapacaksınız.

Rungis'teki profesyonel okulumuzda 13 sınıf ve son derece profesyonel ekipman ekibi bulunmaktadır. En iyi şef mutfaklarında da bulacağınız hem gıda hem de profesyonel malzemeler konusunda yüksek kaliteli tedarikçilerle çalışıyoruz.

Ecole Lenôtre sizi profesyonel olmaya Ecole Lenôtre ediyoruz ve uzmanlığımızın sizi yarının en iyi Ecole Lenôtre biri haline getirebileceğine inanıyoruz.

Facebook sayfamızdan bizi takip edin:

https://www.facebook.com/EcoleLenotre/

Ya da yeni web sitemizde:

Ecole Lenôtre : Ecole Lenôtre

Konumlar

  • Rungis

    9 rue de Villeneuve, 94150, Rungis

sorular