Keystone logo
© Eva Dang
Education Projects Group

Education Projects Group

Education Projects Group

Tanıtım

Hakkımızda

İngiltere'nin lider kariyer anlayışı ve eğitim kursu sağlayıcılarından biriyiz. Öğrencilere unutulmaz bir eğitim deneyimi sağlayan, onlara seçtikleri alanda paha biçilmez bir başlangıç yapma ve gelecekteki potansiyel kariyer yolları için gereken temel yetkinlikleri geliştirme konusunda çeşitli konut, tek ve okul içi kurslar sunuyoruz. Tamamı tecrübe yoluyla eğitime önem veren kurslarımız Tıp, İşletme, Hukuk, Mühendislik ve Veterinerlik Bilimi gibi birçok önemli kariyer Pathways kapsamaktadır. Uzman eğitmenliği ve öğrenme ortamlarını bir araya getirerek, öğrencilerin iletişim, liderlik, takım çalışması ve problem çözme becerilerini geliştirmelerine yardımcı oluyoruz. Öğrenciler ayrıca, aynı konular hakkında tutkulu olan ve seçtikleri yolun süreci boyunca onları destekleyebilecek, dünyadaki benzer fikir değiştiriciler ile etkili ilişkiler kuracak ve sürdüreceklerdir.

2015 yılında amiral gemisi kariyer anlayışı kurs sağlayıcımız Medical Projects ile kurulan, 2018'de Education Projects Group oluşmasına yol açan, gelecekleri hakkında iddialı ve bilinçli kararlar almaları için öğrencileri eğitmeyi, ilham vermeyi ve güçlendirmeyi hedefliyoruz. ilk elden öğrenciler, öğrenciler için en etkili öğrenme yöntemidir, bu nedenle 13 yaşından büyük öğrencilere kariyer anlayışı sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Eğitim Misyonumuz

Misyonumuz, dünya genelinde öğrencilere deneyimsel öğrenme yoluyla ödüllü kariyer anlayışı sunmaktır.

128617_rsz_javier-trueba-iqpr1xkf5f0-unsplash.jpg

Ödüllü Bir Şirket

En İyi Eğitim Ürün Ödülü

Medikal Projeler Aralık 2018'de İngiliz Gençlik Seyahat Ödülleri'nde En İyi Eğitim Ürünü ödülünün gururlu birincisi oldu (ve hala da öyle). öğrenci ve eğitim seyahat endüstrisi. Tıbbi Projeler ekibi, İngiltere'nin En İyi Eğitim Ürününün sağlayıcısı olarak tanınmaktan mutluluk duyar. İşte İcra Kurulu Başkanı Mark Williams'ın galibiyet hakkında söyledikleri:

“Bu, hizmetin ve ekibimizin ve yerleşimlerimizin sağladığı değerin tanınmasıdır. Bu büyük bir onur, ancak öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize verdiğimiz yüksek kaliteyi ve özveriyi de doğruladı ”dedi.

“Sağladığımız müşteri hizmetleri düzeyi ve özel sipariş verme kabiliyetimiz nedeniyle okullar bize tekrar tekrar geri dönüyor - ve bu ödül bizim yaklaşımımızda kesinlikle haklı olduğumuzu doğruluyor.”

Genişletilmiş Destek

Eğitim Projeleri öğrencileri için pazar lideri sınava hazırlık sınıflarına indirimli erişim sağlamak için Kaplan ile işbirliği yapıyoruz. Kurslara başladıklarından bu yana 1 milyondan fazla öğrenciye hizmet veren Kaplan, öğrencileri testlere hazırlama deneyiminde rakipsizdir.

Sigorta

17 yıllık deneyime ve 130'dan fazla ülkeye sahip olan World Nomads, seyahat sigortası aramanıza başlamak için harika bir yerdir. Eğitim Projeleri öğrencileri, Dünya Göçmenleri ile olan ortaklığımız sayesinde, doğrudan Öğrenci Gösterge Tablosundan teklif alabilirler.

Tavsiye ve Rehberlik

Resmi bir Öğrenci Temsilcisi olarak, öğrencilere iş deneyimi ve kariyer anlayışı hakkında önerilerde bulunmak için Öğrenci Odası ile birlikte çalışırız. Bu, öğrencilerin kurslarımızla ilgili en iyi tavsiyeyi kendileri için uygun bir şekilde doğrudan bizden almalarını sağlar.

Nasıl çalışır

Kapsamlı Destek

Tüm kurslarımız ve projelerimiz özel ve deneyimli ekipler ve profesyoneller tarafından tam olarak desteklenmektedir. Bizlere kurs öncesi, sırası ve sonrasında öğrencilere destek veriyoruz.

 • Rezervasyon Yapmadan Önce: Education Projects Group üyesi olan bir kursa katılmak için başvurmak basittir. Öğrenciler hangi kursa katılmak istediklerine karar verdikten sonra, çevrimiçi başvuru formumuzu doldurun ve bir yer edinmek için kayıt ücretini ödeyin. Öğrenciler hangi kursa katılmak istediklerinden emin değilse veya biraz daha fazla bilgi almak isterlerse, her zaman onlara yardımcı olabilecek dostane Öğrenci Yerleştirme Ekibimizin bir üyesiyle konuşabilirler.
 • Bir Kere Rezervasyon Yaptıktan Sonra : Bir öğrenci seçtikleri kursa bir yer ayırdıktan sonra, Ders Panosu'na hazırlanmak için sağlanan tüm bilgileri içeren bir çevrimiçi gezi planlayıcısı olan Öğrenci Gösterge Panosuna erişir. Her öğrenciye, seçtikleri programı düzenlemek için gerekli tüm bilgileri göndermelerini sağlamak için kurslarına hazırlanırken rehberlik edecek kişisel bir Öğrenci Yerleştirme Danışmanı atanır. Artı, soruları cevaplamak için daima hazırlar!
 • Gelmeden Önce: Her öğrenciye, kurslarına hazırlanmalarına yardımcı olacak bazı bilgileri içeren bir tişört, yaka kartı ve acil durum irtibat kartı içeren posta yoluyla bir karşılama paketi verilecek. Varış prosedürlerinden haberdar olduklarından emin olmak, son dakikadaki soruları cevaplamak ve olası bir acil durumda ne yapılması gerektiğine dair bilgi ve iletişim bilgileri sağlamak için tüm öğrencilerle kurslarına devam eder. .
 • Varış Günü: Öğrencilere, seçtikleri kursa gidip gelmeleri için rezervasyon yaptırmaları gereken varış ve ayrılma pencereleri verilir. Personelimiz bu pencereler sırasında belirlenen buluşma noktalarında olacaktır. Bu genellikle kursun bulunduğu yere yakın yerel havaalanları veya tren istasyonlarıdır. Daha sonra öğrencilerimiz, öğrenci grubumuzun geri kalanıyla tanışmak ve bazı eğlenceli buz kırıcılara katılmak için personelimiz tarafından konaklamaya eşlik eder! Tüm öğrenciler ayrıca kurslarında ilk akşamları Öğrenci İndüksiyonunda yer alır. Burada, personelimiz onlara hafta boyunca ne olacağını, ne yapılacağını ve yapılmaması gerektiğini söyler.
 • Kurs sırasında: Öğrenciler, pazartesiden cumaya, seçtikleri kariyer hakkında bilgi edinmek için çeşitli sürükleyici ve pratik deneyimler, birinci sınıf öğretmenlerden uzman dersleri ve ilgi çekici yerlere ziyaretler yoluyla Pathway harcayacaklar. Akşamları ve hafta sonları, öğrencilere yerel alan ve kültürden en iyi şekilde yararlanmaları için fırsat sunmak için tasarlanmıştır. Öğrencilerin seçtikleri ders varış yerine bağlı olarak, tiyatro ziyaretleri, aşçılık dersleri, yerel dans dersleri, hatta bir yaban hayatı safarisinde aslanlar, kaplanlar ve ayılar aramak bile mümkün!
 • Kurs Sonrası: Öğrencilere olan bağlılığımız, kurslarını bizimle tamamladıklarında bitmez. Bir konut kursuna katılan tüm öğrencilere, üniversite başvurularında yardımcı olmak için kişisel bir sertifika verilir. Ayrıca, öğrencilere referanslar vermekten memnuniyet duyuyoruz ve öğrencilerimizin Education Projects Group ile geçirdikleri zamandan çok daha fazla kazandıklarını, başka bir kurs için bize katılmaya geldiklerini - ya da iki kez!
128601_photo-1517486808906-6ca8b3f04846.jpg

Çözdüğümüz Sorun

Sorular Sadece İş Tecrübesi Cevaplayabilir ...

 • Ne yapmak istiyorsun?
 • Büyüdüğünde ne olmak istiyorsun?
 • Nerede okumak istiyorsun?
 • Üniversitede ne okumak istersin?
 • Çıraklık yoluna gitmek ister misiniz?

Çoğu genç insanın, bu sorulara bilinçli bir cevap vermek için gereken iş tecrübesine sahip olmadığını unutmak kolaydır. Bu, değiştirmek istediğimiz bir şey.

Deneyimsel öğrenmenin, gençlerin gelecekleri hakkında bilinçli kararlar vermelerine yardımcı olmanın anahtarı olduğuna inanıyoruz. Kurslarımız kariyer çeşitli içine gerçekçi bir bakış açısı sağlamak üzere tasarlanmıştır Pathways da yardımcı öğrencilerin hırslarını takip edip seçtikleri kariyerlerinde ulaşmak için gerekli anahtar ve becerileri geliştirmek iken,.

Proje Taahhüdümüz:

1. Yeni nesil öğrencileri aydınlatın
2. Öğrencileri bilinçli kariyer kararları alma konusunda yetkilendirmek
3. Küresel bir zihniyeti teşvik etmek

Öğrencilere bu şekilde yardımcı olarak, kurslarımızı kariyerine hazır ve hedeflerine ulaşmak için motive ettiklerini; küresel profesyonel dünyayı - ve içerisindeki yerlerini anlamak.

Öğrencilere Bağlılığımız

Her kursun her unsuru, öğrencilere hem akademik hem de kişisel olarak mümkün olan en iyi öğrenme deneyimini sağlamak için tasarlanmıştır. Öğrencilerin bizi küresel bir zihniyetle düşünmeleri için aydınlanmış, güçlendirilmiş ve cesaretlendirilmiş bırakmalarını istiyoruz. Ustalıkla tasarlanmış kurslarımız, öğrenci gelişiminin beş temel alanına odaklanmaktadır:

 • 1 Kişisel Gelişim
 • 2 Kültürel Daldırma
 • 3 Profesyonel Pozlama
 • 4 Genişleyen Akademik Ufuklar
 • 5 Eğlence

Konumlar

 • London

  Kemp House, 152 – 160 City Road, London, EC1V 2NX, , London

sorular