Keystone logo
Elite Management School - Pioneer University Degree Pathway Provider in Wellington New Zealand

Elite Management School - Pioneer University Degree Pathway Provider in Wellington New Zealand

Elite Management School - Pioneer University Degree Pathway Provider in Wellington New Zealand

Tanıtım

BİZ KİMİZ

Elit Yönetim Okulu

- Wellington Yeni Zelanda'daki öncü Üniversite Derecesi Pathway Sağlayıcısı

EMS, 2003 yılından bu yana Wellington şehir merkezinde bulunan, NZQA tarafından tamamen akredite edilmiş bir butik dil ve işletme okulu olmuştur. (NZQA, eğitim performansımıza ve öz değerlendirme yeteneğimize güveniyor)

EMS, kuruluş ve istihdam becerilerini geliştirme eğitimi için Üçüncü Düzey Eğitim Komisyonu (TEC) ve Sosyal Kalkınma Bakanlığı tarafından onaylanır ve finanse edilir.

EMS, öğrenciler için hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlayan bir Pathways kuruyor ve Wellington'daki Pathway

TEKLİFİMİZ

EMS, Yeni Zelanda'daki en iyi üniversitelerle yaptığımız eklemleme anlaşmaları aracılığıyla Pathway programları sunarak arzu ettiğiniz geleceği gerçekleştirmeye kendini adamıştır.

EMS, Massey Üniversitesi, Auckland Teknoloji Üniversitesi (AUT) ve WelTec ve Whitireia dahil Teknoloji Enstitülerinde işletme derecelerine 120 krediye kadar transfer artikülasyon anlaşmaları sunar. Nitelikli EMS mezunları, üniversitenin ikinci eğitim yılına doğrudan girebilir ve iki yıl içinde kalifiye bir işletme diploması alabilirler. EMS ayrıca, akademik ortak üniversitelerinin ilgili derecelerine yol açan BT, turizm yönetimi, muhasebe ve finans diplomaları sunmayı da hedefliyor.

EMS, Yeni Zelanda'daki üniversiteler tarafından IELTS 5.5 veya 6.0'ın yerine giriş kriterleri olarak yaygın olarak kabul edilen NZQA onaylı Yeni Zelanda Sertifika İngilizce Dili (NZCEL) Seviye 3 ve 4 programları sunmaktadır.

NZCEL + diplomalarına kayıt yaptıran öğrenciler, EMS'deki eğitim diplomalarına ek olarak $8,000 değerinde burs alabilirler.

EMS ayrıca öğrencilere akademik başarı için çoklu giriş seçenekleri sunan NZQA onaylı bir Dahili İngilizce Yeterlilik Testi merkezidir.

NEDEN EMS

Bir üniversitenin akademik mükemmellik için çabaladığı ve bir politeknik okulun çalışmaya hazır mezunlar hazırladığı yerde, ELITE, her bir öğrencinin önemli olduğu özenli bir ortamda size her ikisini de sunar. Her birinizin çok yönlü eğitim ve kişiselleştirilmiş toplam destek sistemimiz aracılığıyla kariyere hazır olmanıza yardımcı olmaya odaklanıyoruz.

o Elit Eğitim: Temel bir fark yaratan özel küçük sınıflar (örn. Diploma sınıfı 6-16 öğrenci).

o Kişiselleştirilmiş Öğrenci Desteği: Öğrencileri çeşitli ihtiyaç ve hedeflere sahip benzersiz bireyler olarak önemsiyoruz. Öğrencilerin eğitim yolculuğu boyunca ilerici incelemelerimiz başarılarını sağlayacaktır.

ÖĞRENCİ DESTEĞİ

Gönüllü deneyimi de dahil olmak üzere bir dizi müfredat dışı etkinlik sunuyoruz.


İndirimli dahil olmak üzere tek elden ücretsiz hizmet sunuyoruz:

 • Üniversiteye geçiş ve kayıt
 • 1 dolarlık espresso kahve
 • sağlık ve seyahat sigortası
 • uçuş bileti
 • Yeni Zelanda, Avustralya ve ABD'de Turlar


YEREL ALAN ÖZELLİKLERİ

Yeni Zelanda'nın güvenli ve arkadaş canlısı başkenti Wellington, akıllı, yaratıcı ve hırslı öğrencilerin tercihi.

1) Birinci sınıf eğitim sistemleri - Yeni Zelanda'nın eğitim sistemi, gençlerine geleceğin becerileri eğitimi sağlamak için The Economist Intelligence Unit tarafından dünyada 1. sırada yer almaktadır. Wellington, okuldan dünya çapındaki üniversiteye kadar birçok harika seçeneğe sahiptir.

2) Wellington, dünyadaki tek akredite “ güvenli topluluk ” başkentidir. Ev aramak için güvenli ve samimi bir yerdir. Buradaki öğrenciler yaşamak, çalışmak ve okumak için güvenli ve emniyetli bir ortamın tadını çıkarırlar.

3) Mükemmel yaşam kalitesi - Wellington, yaşamak için harika bir yer olarak dünyaca ünlüdür, Wellington, Lonely Planet tarafından “dünyanın en havalı küçük başkenti” olarak adlandırılmış ve Deutche Bank tarafından dünyanın yaşanacak en iyi yeri seçilmiştir. Wellington'da yaşayan insanlar kendi yaşam kalitelerini çok yüksek oranda değerlendiriyor ve sakinlerin %87'si iyi bir yaşam kalitesi bildiriyor. Öğrenci olmak için harika bir yer. Yapacak çok şey sunan canlı bir şehir ile samimi bir Yeni Zelanda deneyimi yaşamak için yeterince küçüktür.

4) Kompakt ve yürünebilir şehir – Wellington şehir merkezine 15 dakikalık yürüme mesafesinde birinci sınıf üç üniversite ve diğer birçok üçüncül sağlayıcı ve okul da vardır. Wellington ayrıca verimli ve temiz bir tren ve otobüs ağı ile iyi bağlantılara sahiptir - bu da Wellington'un Yeni Zelanda'da neden kişi başına en yüksek toplu taşıma kullanımına sahip olduğunu açıklamaya yardımcı olur!

5) Çok sayıda güzel açık alan – Wellington'un nefes kesici sahil şeridi, temiz havası ve açık yeşil alanları, harika açık hava rekreasyonu, spor ve parkların her zaman yakınınızda olduğu anlamına gelir. Wellington şehir merkezini çevreleyen yeşil kuşak, yürüyüş ve bisiklet parkurlarıyla doludur ve sahil bölgesi, öğle yemeği gezintisi için nihai noktadır. Her yıl 2100 saatin üzerinde güneş ışığı alıyoruz, bu nedenle dışarı çıkıp güzel şehrimizin tadını çıkarmak için bolca şansınız olacak! Bölge parklarından oluşan harika bir koleksiyon ve 497 km'lik sahil şeridi ile Wellington'da harika dış mekanlara her zaman kolayca ulaşabilirsiniz. Şehirde bir apartman dairesinde otursanız bile, Wellington'da doğaya yakın yaşamak kolaydır. Bu, 'her iki dünyanın da en iyisi' senaryolarından biri. Sadece dışarı çıkıp keyfini çıkarmak için. Komik.

6) Çeşitlilik – Wellington sakinlerinin yaklaşık üçte biri Yeni Zelanda dışında doğmuştur – şehir çok kültürlü bir merkezdir. Dünyanın her yerinden insanlar Wellington'da yaşamayı seçiyor ve bu da burayı farklı ve heyecan verici bir yer haline getiriyor.

7) Akıllı sermaye - Ülkedeki en yüksek eğitimli nüfusla çevriliyken kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Wellington'daki 15 yaş ve üzerindeki kişilerin yüzde 28'i, ulusal düzeydeki yüzde 20'ye kıyasla, en yüksek yeterlilikleri olarak bir lisans veya daha yüksek lisans derecesine sahiptir.

8) Yüksek teknoloji sermayesi - Wellington'un hızla büyüyen ve dijital teknoloji endüstrisinin bir parçası olan Weta Workshop ve Weta Digital, Xero ve Pik Pok gibi birçok yenilikçi işletmeye ev sahipliği yapıyoruz. Bölge, ülkede bilgi yoğun hizmetlerde istihdam edilen insan oranının en yüksek olduğu bölgedir ve bu da burayı yaşamak ve okumak için heyecan verici bir yer haline getirmektedir.

9) Orta Dünya'nın Ortasıyız - Sevgiyle Orta Dünya'nın Ortası olarak bilinir, film yapımının hayat bulduğu şehriz. Wellington'daki ödüllü yetenek, Ghost in the Shell, The Hobbit, Pete's Dragon, Avatar, Krampus, King Kong, Yüzüklerin Efendisi üçlemesi ve daha pek çok projeye katkıda bulundu.

10) Mutfak sermayesi - Yemekleri severiz! Wellington'da kişi başına düşen restoran, kafe ve bar sayısı New York City'den daha fazladır. Kendi ülkenizden yemek mi kaçırıyorsunuz? Panik yapmayın - dünyanın dört bir yanından yiyecekler sunan özel süpermarketler ve restoranlar var. Yemek yemeyi gerçekten seviyorsanız, her yıl ağustos ayında düzenlenen Visa Wellington On a Plate festivaline katılmayı unutmayın.

11) Festival şehri Yeni Zelanda - Wellington, heyecan verici etkinliklerle dolu bir takvim ile yaşamak için eğlenceli ve canlı bir yerdir. Yıllık festivallerden kültürel lezzetler, canlı performanslardan spor maçlarına ve bunların arasındaki her şeye kadar sizi eğlendirecek pek çok şey bulacaksınız.

Sizi EMS ailemize davet etmeyi ve Yeni Zelanda'daki akademik hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmayı dört gözle bekliyoruz.

İngilizce programlarımızla da ilgileniyorlar:

İkinci dil olarak İngilizce programları:

 • Genel İngilizce (başlangıçtan orta seviyeye)
 • İngilizce + Barista Sertifikası
 • İngilizce + Spor
 • Çalışma turu
 • Yeni Zelanda Sertifikası İngilizce Dili (NZCEL) Seviye 3 (IETLS 5.5'in yerine)
 • Yeni Zelanda Sertifikası İngilizce Dili (NZCEL) Seviye 4 (IELTS 6.0 yerine)
 • Yeni Zelanda Sertifikası İngilizce Dili (NZCEL) Seviye 4 (IELTS 6.5'i değiştirin) (onay bekleniyor)

Lütfen şu adresi ziyaret edin: www.ems.ac.nz

Konumlar

 • Wellington

  Levels 3 , 4 & 6 Grand Central Tower 76-86 Manners Street PO Box 24248, Wellington 6011 NEW ZEALAND, 6011, Wellington

  sorular