Keystone logo
Englishour

Englishour

Englishour

Tanıtım

Englishour'a hoşgeldiniz!

Tam akredite edilmiş okul

İngilizceyi hızlı öğrenin!

Dublin Şehir Merkezi'nde bulunan Englishour , doğal olarak konuşulan İngilizce dersleri ve diğer dillerde konuşanlara dersler sunmaktadır.

Deneyimli, profesyonel ve nitelikli öğretmenlerden oluşan ekibimiz, size yerli birisi gibi İngilizce konuşmayı öğretecektir. Her İngilizce dil dersinde, konuşma, yazma ve dinleme konusundaki iletişim becerileriniz gelişecektir.

Englishour, İngiliz Dili Eğitimi (ELT) için Akreditasyon ve İngilizce Dil Hizmetleri Koordinasyonu olan ACELS tarafından tanınmaktadır.

Englishour, İrlanda'da Pazarlama İngilizcesinin (MEI) bir üyesidir.

Englishour'un merkezinde, okulumuzda öğreneceğiniz resmi İngilizce'den farklı olarak, yerli halk tarafından konuşulduğu şekliyle, öğrencilerimizin 'doğal olarak konuşulan İngilizce' - ingilizce öğretme konusundaki kararlılığımız, ancak bir günden-den fazla faydalanamamamız anlamına geliyor. Gün esasına göre.

İki okulumuz Dublin şehir merkezindeki O'Connell Caddesi'ne, Spire ve GPO'ya bir taş atmakla, hem şehre gelen ziyaretçiler hem de burada çalışan, İngilizce dillerini iyileştirmek isteyenler için uygundur. Akşamları ve hafta sonu dahil olmak üzere farklı zamanlarda ve seviyelerde çeşitli sınıflar sunuyoruz ve ziyaret öğrencileri için geziler gibi konaklama ve eğlenceler düzenleyebiliriz.

Neden ingilizce

 • İngilizce öğrenen öğrenciler hızlı öğrenirler.
 • İletişimsel göreve dayalı metodoloji
 • Küçük sınıflar
 • Fantastik şehir merkezi konumu
 • Bedava internet
 • Kayıt ücreti yok
 • Freebooks ve materyaller ve çay-kahve
 • İrlanda ziyareti için çok hafta sonu gezileri

İngilizce Dil Kurslarımız

İhtiyaçlarınızı ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için bir dizi İngilizce dil kursu sunuyoruz. İhtiyacınız olan yüksek İngilizce dil standartlarını karşıladığınızdan emin olmak için öğretmenlerimiz sizinle yakın işbirliği yapacaktır.

Sabah sınıfımız, konuşma, dil bilgisi, dinleme, okuma ve yazma becerilerini geliştirmeye odaklı yoğun bir derstir. Deneyimli öğretmenlerimiz, doğru ve doğal bir şekilde iletişim kurmaya yönlendirecektir.

Öğleden sonra dersi sadece haftada 35 €! Ders odaklı konuşmanın yapıldığı tam ve çeşitli bir kurs! Bu sınıfta, öğrencilere hedef dilini kullanarak kendilerini ifade edebilecekleri yeni ve heyecan verici bir dizi kelime öğretilecektir.

Akşam sınıfı. Kendiniz veya tanınmış birCambridgeorIELTSexam için çalışın. Tüm kitaplar ve malzemeler fiyata dahildir. Sınıflar konuşma, yazma, dinleme ve gramer doğruluğunu kapsar.

Cumartesi sınıfı. Hafta boyunca meşgul olanlar için. Cumartesi sınıfı, samimi bir ortamda İngilizce iletişim becerilerini öğrenmekle ilgilidir. Her Cumartesi dersi dinleyerek ve tabii ki konuşurken üç saatlik gramer!

Englishour, bizimle çalışırken öğrencilere rahat, kaliteli konaklama olanağı sağlar. Bir ev sahibi aile ile kalıp, diğer bir İngiliz öğrenciyle veya yüksek kaliteli bir pansiyonla bir daire paylaşmayı seçebilirsiniz.

Konaklamanızın rahat ve güvenli olmasını sağlamak için düzenli olarak tüm konaklama yerlerini inceleriz.

Konumlar

 • Dublin

  Englishour 3 Lower Abbey Street & 20 Eden Quay Dublin 1 Ireland, , Dublin

sorular