Keystone logo
eta College

eta College

eta College

Tanıtım

Bir tutku. Bir kariyer. Hayatın bir yolu.

eta College , spor ve fitness endüstrilerinde istihdama yol açan nitelikler konusunda uzmanlaşmış özel bir yüksek öğretim ve eğitim kolejdir.

Bu yeterlilikler, Yükseköğretim Yeterlilikler Çerçevesinde (HEQSF) ve Mesleki Yeterlilikler Alt Çerçevesinde kayıtlıdır . Spor ve fitness alanındaki en iyi uluslararası standartlarla karşılaştırılırlar. Bu, mezunlarımızın Güney Afrika'da ve tüm dünyada iş bulmak için iyi donanımlı oldukları anlamına gelir.

Tim Mossholder / Pexels

118658_pexels-photo-1080882.jpeg

eta, spor ve fitness endüstrisi için eğitim programlarında lider olmaktan gurur duymaktadır. Tek amaçlı bir spor ve fitness okulu olarak, kendimizi uluslararası ölçütlere uygun niteliklere götüren dinamik öğrenme programları sunmaya adadık.

Mesleki programlarımız CATHSSETA tarafından onaylanmış ve yükseköğretim programlarımız CHE tarafından akredite edilmiştir. Yeterliliklerimiz Güney Afrika Yeterlilik Kurumu (SAQA) tarafından Ulusal Yeterlilikler Çerçevesinde (NQF) kayıtlıdır.

Akreditasyon kriterlerimizi yerine getirirken, yükseköğretim sitelerimiz özel bir yükseköğretim kurumu olarak Yükseköğretim ve Eğitim Dairesi'ne kayıtlıdır.

Güney Afrika'da spor ve zindelik ihtiyaçlarını karşıladığımızdan emin olmak için eta , ayrıca Güney Afrika'da Spor ve Rekreasyon (SRSA) bulunan lisanslı bir servis sağlayıcıdır.

Niteliklerimiz spor ve zindelikte uluslararası en iyi uygulamalar ile karşılaştırılır; Böylece mezunlarımız Güney Afrika’da ve tüm dünyada iş bulabiliyorlar.

Öğrenciler koçluk bilimi, fitness veya spor yönetimi üzerine çalışabilirler.

Okuldan ayrılanlar için ideal olan tam zamanlı çalışmalara devam etme seçeneği vardır; kariyer değişikliği yapmak veya ilgi alanları hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenler için harika olan yarı zamanlı çalışmalar . Çalışmalarıyla esneklik isteyenler için, çevrimiçi öğrenme mükemmel bir çözümdür.

Victor Freitas / Pexels

118659_pexels-photo-703016.jpeg

eta , öğrencilerini spor, zindelik veya spor yönetimi konularında tamamen içine alan uzman bir spor ve fitness koleji olarak kendisini ayırt ediyor. Sınıf teorisi ve araştırmasını pratik öğrenme ve iş temelli deneyimlerle dengeliyoruz.

Öğrencilerimiz bize daha hızlı ve daha başlamadan daha güçlü bir şekilde ayrılıyor ve yetenekli ve işyerine hazır olarak mezun oluyorlar.

eta'nın on iki kampüsü vardır. Bunlar Bloemfontein, Botswana, Cape Town, Durban, Doğu Londra, George, Johannesburg, Mauritius, Namibya, Port Elizabeth, Pretoria ve Stellenbosch'ta bulunmaktadır.

DHET kayıtlı kampüsleri BFN, CPT, DBN, GRG, JHB, PTA, STB'dir. PLZ, Namibya, Mauritius ve yakında Botswana'da CATHSSETA onaylı programlar sunan ek sitelerimiz var.

eta Collegeiki doğum şekli sunar. Kampüsteki derslere katılabilir veya uzaktan eğitim yoluyla kalifikasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Her ikisi de, teknolojinin aracılık ettiği öğrenme sunar.

Neden eta College ile yüz yüze öğrenme?

eta College Yüz yüze öğrenme, çalışmalarınızı yapılandırılmış bir zaman çizelgesi ile bir kampüste tamamladığınız bir sunum şeklidir.

Kampüslerimizde Fitness, Antrenörlük Bilimi ve Spor Yönetimi sertifikaları ve diplomaları ile kısa kurslar ve uzmanlıklar sunulmaktadır.

eta College , spor ve fitness alanında uzmanlaşmış, akredite ve tescilli bir yüksek öğretim ve eğitim kolejdir. Eğitim kolejimiz, Toplam daldırma dediğimiz teorik, pratik ve iş temelli öğrenme yöntemi ile dünyaca ünlüdür. eta College öğrencileri zor eta College ve çok oynuyorlar ve kampüsümüz bunun gerçekleştiği odak noktasını sağlıyor. Öğrencilerimizin eğlenirken hem teorik öğrenme hem de pratik beceriler kazanabilmeleri için çeşitli sınıflar, pratik ve eğlence ortamları sunuyoruz. Ek olarak, öğrencilerin çalışmalarıyla ilgili öğrenmeye maruz kaldıklarından ve istihdam için ya da kendi uygulamalarına başlama için fırsatlar sağladıklarından emin olmak için işyeri sağlayıcılarıyla ilişkilerimiz vardır.

Snapwire / Pexels

118660_pexels-photo-618612.jpeg

Neden eta College ile uzaktan eğitim?

eta College Uzaktan Eğitim, çalışmalarınızı evden yapılandırılmış bir zaman çizelgesine göre tamamladığınız bir sunum şeklidir.

Uzaktan Eğitim, çevrimiçi bir öğrenme deneyimi sağlar.

Çevrimiçi / uzaktan öğrenmeyi başarabilmek için çok çalışkan ve kendinize güvenmeniz gerekir. İhtiyacınız olan desteği aldığınızdan emin olmak için eğitmeninizle tutarlı ve düzenli iletişim kurmak önemlidir. Etanın bir başka hayati kısmı Uzaktan öğrenmenin deneyimsel öğrenme bileşenidir. Bu, sahada çalışmanızı, gölgelemenizi, yardım etmenizi ve diğer profesyonellerden öğrenmenizi gerektirir. Araştırma ve tüm ödevlerinizi tamamlamak için buna ihtiyaç duyacağınız için bir e-posta adresinizin olması ve bir bilgisayara ve internete erişiminizin olması da önemlidir.

Konumlar

  • Cape Town

    Western Province Cricket Club Sports Centre, 53 Ave de Mist, Rondebosch, 8001, Cape Town

sorular