Keystone logo
European Bartender School

European Bartender School

European Bartender School

Tanıtım

1999'da başladığımızdan bu yana, European Bartender School 70.000'den fazla öğrenciyi son derece yetenekli barmenlere dönüştürdü ve onları dünya çapında serbest bıraktı. Dünyanın önde gelen barmen okulu olarak, kurslarımız sektördeki en gelişmiş ve tanınmış uzmanlar tarafından tasarlanmıştır.

Ama biz bir barmen okulundan çok daha fazlasıyız. EBS, sizi en iyi barmen ve kişiye dönüştürmek için tasarlanmış 360 ° bir deneyimdir.

Kurslarımız sayesinde, eşsiz eğitim, global olarak tanınan bir sertifika, ömür boyu süren arkadaşlardan oluşan bir ağ ve dünyayı gezme şansınız olacak. Dahası, hedefinizi seçiyor veya dünya çapında iş buluyor olsun, kursunuzdan önce, kurs sırasında ve sonrasında destekleneceksiniz.

Sizi her yere götürebilecek bir kariyere başlayın. European Bartender School katılın.

Dünyaca tanınmış bir barmenlik niteliği kazanın

Dünyanın en büyük ve prestijli barmen okulu olmaktan gurur duyuyoruz. Diğer bar okullarından daha fazla insanı eğittik ve 70.000'den fazla öğrenciyi yetenekli profesyonellere dönüştürdük. Bir EBS sertifikası dünyadaki barlar, restoranlar ve kulüpler tarafından tanınır ve saygı görür, böylece mezun olduktan sonra endüstrinin en iyi işlerini ilk kez seçersiniz. Ayrıca Uluslararası Barmen Kursu ve Gelişmiş Barmenlik Kursu ile çevrimiçi platform EBS MatchStaff'a hayat boyu erişim elde edeceksiniz ve sizi dünyanın en iyi işverenleriyle buluşturacaksınız.

Dünyada yolunuzu Bartend

Beş kıtaya dağılmış 25 okulla, EBS gezginler ve macera arayanlar için tasarlandı. Bizim aracılığımızla, dünyanın başka bir bölümünü deneyimleyeceksiniz - ya da yerel olarak kalıyorsanız, kendi şehrinizin yeni bir tarafı olacak. Kurslarımızla, kova listenizdeki şeyleri işaretleme şansına sahip olacaksınız. Dünyayı dolaşmak? Path️ Kariyer yolunu değiştir? New️ Tamamen yeni bir arkadaş grubu mu yapıyorsun? ✔️ Şimdi bir gün 'demeyi bırakmanın ve en iyi hayatınızı yaşamaya başlamanın zamanı geldiğini hissetmenizi istiyoruz.

Unutulmaz deneyimleri yeni arkadaşlarınızla paylaşın

İlk gününüzden topluluğa açık kollarla karşılanacaksınız. Ve kursunuzdan çok sonra, tonlarca kariyer ve ağ oluşturma fırsatından yararlanarak, bunun bir parçası olmaya devam edeceksiniz. Ve ders arkadaşlarınızla çalışarak ve yaşayarak hızlı bir şekilde ömür boyu sürecek güçlü arkadaşlıklar kuracaksınız.

Bir EBS Mezunu Olarak Canlı Yaşam

Yeni yerler keşfedin

İster Sydney'de yaşamak isteyin, Phuket'teki cennet ada fantezilerinizi ya da Roma'da canlı la dolce vita'yı yaşamak isteyin - keşfetmeniz için 25 varış noktamız var.

Özgürlük ve esneklik

Mezun olduğunuzda, nerede olursanız olun iş bulabileceğinizi bilmenin istikrarından yararlanabilirsiniz.

Harika anılar yap

Yepyeni bir grup insanla tanışın ve ömür boyu sürecek arkadaşlıklar ve anılar oluşturun.

Hakkımızda

1999 yılında kuruldu

1999'dan beri dünya çapında genişledik ve 5 kıtada 28'den fazla barmen okulu açtık. Son 20 yılda, 70.000'den fazla insan, birçoğu olağanüstü şeyler başarmak için devam eden benzersiz kurslarımızı aldı.

Dünya çapında 28'den fazla okul

Avrupa, Asya, Kuzey Amerika, Avustralya ve Afrika’da 20 ülkede bulunan okullarımız var. Size şehirler, plajlar ve hatta Alpler'in kayak merkezlerini sunuyoruz.

Her yıl 7000'den fazla kişi barmen ailemize katılıyor

Eğitim verdiğimiz öğrenci sayısı ve dünya çapında sahip olduğumuz okul sayısı açısından dünyanın en büyük barmen okuluyuz. Bu nedenle sertifikamız dünya çapında tanınmaktadır ve gurur duyulacak bir şeydir.

Dünyanın en gelişmiş barmen programları

Barmenlik kurslarımız sektördeki en gelişmiş kurslardır ve dünyaca ünlü beş barmen uzmanı tarafından tasarlanmıştır. Öğrencilerimize her zaman en güncel endüstri uygulamalarını sunduğumuzdan emin olmak için kurslarımızı düzenli olarak yeniliyoruz.

Konumlar

 • Barcelona

  Passatge del Patriarca 6-1, 08002, Barcelona

 • Paris

  30 bis, Rue Girard Montreuil, France, 93 100, Paris

 • London

  Basement Unit Block B001/2 Tower Bridge Business Complex 100 Clements Road, SE16 4DG, London

 • Phuket

  Ban Kata Beach, 98/84-85 Beach Center Kata Rd., 83100, Phuket

 • New York

  327 Stagg Street, 2nd Floor Brooklyn, 11206, New York

 • Amsterdam

  Paasheuvelweg 34H BJ Amsterdam, 1105, Amsterdam

 • Cape Town

  40 Woodlands Road Woodstock 7915 Cape Town South Africa, , Cape Town

 • Stockholm

  Luntmakargatan 36, 111 37, Stockholm

 • Rome

  Via Crescenzo del Monte 36, 00153, Rome

 • Kos

  Lawrence Apartments Odos Riminiton, Lambi Kos 85300, Greece, , Kos

 • Sydney

  9 Wellington Street Chippendale NSW 2008, Sydney, , Sydney

sorular