Keystone logo
European Centre for Career Education

European Centre for Career Education

European Centre for Career Education

Tanıtım

Hepimiz kariyerimizin başlangıcında korku ve kaygı yaşadık. Çalışma dünyasının büyük bilinmeyeni korkutucu ve yıldırıcıdır. Ama öyle olmak zorunda değil.

European Centre for Career Education mezuniyet ile kariyerinizin ilk adımları arasında bir köprü kurmak amacıyla kuruldu. Konunuz, ağ oluşturma ve staj deneyiminizde yumuşak ve zor becerilere odaklanan bir programı mükemmelleştirdik. Tecrübeli profesyonellerle 3 haftalık dersler, atölye çalışmaları ve etkinlikler, 4 haftalık garantili staj ve bir hafta seyahat.


Altı yıllık deneyim, 500'den fazla ortak şirket, 3 himaye, büyüyen üniversite topluluğu ve 1200'den fazla desteklenen kariyer ile doğru yolda olduğumuza inanıyoruz.

Yaz Programları

ECCEDU, üniversite eğitimi ve kariyer danışmanlığının aşırı teorik eğilimlerine uzun vadeli bir çözüm sağlamak amacıyla kurulmuştur. Üniversitelerin teorik dayanaklarını temel alarak öğrencilerimizin akademik bilgileri ve gerçek yaşam deneyimleri arasındaki boşluğu dolduruyoruz.

Teorik bilgi ile pratik becerilerin birleşiminin öğrencilerin gelecekteki alanlarında başarılı olabilmeleri için vazgeçilmez bir ön koşul olduğuna inanıyoruz. İki ay süren yaz programlarımız Hukuk, Uluslararası İşletme, Bilgi Teknolojileri, Mimarlık ve Tasarım, Sürdürülebilirlik ve Mühendislik konularına odaklanmaktadır. Programlar, Schengen Bölgesi'ndeki 500'den fazla uluslararası şirketten birinde üç haftalık yoğun uygulamalı kurslardan ve dört haftalık stajdan oluşmaktadır.

Anlatım ve Öğretim Elemanları

Her yaz üç hafta boyunca öğrencilerimize akademik müfredatlarda nadiren yer alan pratik konuları öğretiyoruz. Bu konular, güncel kalmalarını ve kendi alanlarında uzman olarak kabul edilen aktif profesyoneller tarafından ele alınmalarını sağlamak amacıyla dikkatle seçilmektedir. Konuşmacılarımız arasında Radek Špicar (Başkan, Aspen Enstitüsü), Leoš Dvořák (Dijitalleştirme Başkanı, Valeo), Václav Nekvapil (Yönetici Ortak, CEC Hükümet İlişkileri), Klára Sommerová (Kurucu Ortak ve Lider, (S)právně), Miroslav Černý (Fikri Mülkiyet Departmanı Koordinatörü, ŠKODA AUTO, as), Petra Hrušková (Red Hat'te Global Teknik Destek Operasyonları Yöneticisi), Pavlína Louženská (İş ve İnovasyon Stratejisti, 2FRESH Prag) ve diğerleri.

131377_WM68.jpg

ECCEDU tarafından yapılan stajlar

ECCEDU programları sadece sınıfta vakit geçirmekle ilgili değildir; tam tersi. Üç haftalık yoğun uygulamalı kurslardan sonra öğrencilerimiz, sektörlerinde faaliyet gösteren en üst düzey şirketlerden birinde dört haftalık bir staj yaparak yeni edindikleri bilgileri kullanma ve geliştirme şansı yakalarlar.Siemens, UniCredit Bank, Lego ve Coca-Cola gibi şirketlerle ortaklık yapıyoruz; DLA Piper ve Linklaters gibi hukuk firmaları; ve Jestico+, Whiles Architecture ve Chapman Taylor Architects gibi stüdyoların yanı sıra değerli deneyimler, beceriler ve know-how sağlamak için diğer birçok stüdyo.

Tüm ortaklarımız, geleneksel eğitim ve gerçek yaşam durumları arasındaki büyük farkın farkındadır; bu nedenle, öğrencilerimizi kendi alanlarında başarılı gelecek liderleri ve tanınmış uzmanlar olmaya hazırlamaya memnuniyetle katıldılar.

131376_WM75.jpg

Burslar ve fon sağlama

MiktarSon başvuru tarihi
One full scholarship every year because we care about giving a chance to those who can not afford our programs.2,000 EURFebruary 29, 2024
Social scholarship offers up to 50% off the program fee for eligible applicants. 500 EURFebruary 29, 2024

Neden Avrupa Kariyer Eğitim Merkezi

Sizlere alanında başarılı olmuş ve uzmanlaşmış gerçek liderlerden öğrenme fırsatı sunuyoruz. Ayrıca 4 haftalık, kişiye özel staj süresince onlardan gerçek hayat deneyimi kazanma şansınız da olacak.

Kampüs Yaşamı ve Tesisler


Geleneksel olarak Yaz Programlarımız ECCEDU öğrencilerine yönelik bir hoş geldin galası akşamıyla açılır. Bu etkinlik kurucular, avukatlar, şirket yöneticileri veya mimarlar gibi ilham veren insanlarla tanışma fırsatı sunuyor. Programın ders bölümünde barbekü, kaçış oyunları, lazer oyunları veya gezi ve yerel ürünler için alışveriş gibi çeşitli ekip oluşturma etkinlikleri düzenleniyor; ve Çek Cumhuriyeti (Kutná Hora, Český Krumlov) ve yurt dışı (Viyana, Berlin) gezileri. ECCEDU sertifikası, her programın sonunda, genellikle barbekü partisi şeklinde, resmi olmayan bir ödül töreni sırasında verilir. Ayrıca staj şirketleri tavsiye mektupları veya staj sertifikaları da vermektedir.

Konumlar

 • Prague

  Prague, Çek Cumhuriyeti

 • Dubai

  Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

 • Bucharest

  Bucharest, Romanya

  • 7th Avenue

   7th Avenue, Amerika Birleşik Devletleri

  sorular