Keystone logo
European School of Banking Management

European School of Banking Management

European School of Banking Management

Tanıtım

151645_ACAMSLogo_TM_RGB.png

ACAMS'ın İtalyan ortağı

European School of Banking Management 25 yılı aşkın bir süre önce doğdu. Çeyrek asırda binlerce öğrenciyi mezun etmiş ve müşterileri arasında bankacılık, sigortacılık ve kumar sektörlerinin en önemli gruplarını bulundurmakla övünmektedir.
İtalyan Kara Para Aklamayı Önleme ve Uyum Okulu bölümü, sektördeki uzmanlar için referans noktası haline geldi. Kara Para Aklamayı Önleme Master / CFT Diploması, Avrupa düzeyinde onaylanmıştır ve uzmanlar tarafından bu alandaki İtalyan ve uluslararası eğitimin en iyisi olarak kabul edilmektedir.

Okul, kara para aklamayı önleme yöneticilerini ve uzmanlarını eğitir ve AML alanında AB direktiflerine uygun olarak edinilen becerilerin sertifikasyonunu düzenler ve ayrıca KYC, Uyum ve CFT uzmanlarını eğitir ve sertifikalandırır.Scuola Italiana Kara Para Aklamayı Önleme ve Uyum, mali suçları tespit eden ve önleyen profesyonellerin bilgi ve uzmanlıklarını artırmaya adanmış en büyük uluslararası kuruluş olan ACAMS (Sertifikalı Kara Para Aklamayı Önleme Uzmanları Birliği) tarafından tek İtalyan ortak olarak seçilmiştir.

Konumlar

 • Milan

  VIALE GRAN SASSO 11, 20131, Milan

  • Rome

   Rome, İtalya

   • Bari

    Bari, İtalya

    sorular