Keystone logo
European University of Rome

European University of Rome

European University of Rome

Tanıtım

Gelecekteki nesillere ve profesyonellere katılan, büyük bir insani değer geleneğine dayanan uluslararası bir üniversite. Hem etik hem de kültürel eğitim için mükemmel bir seçim.Buro Millennial / Pexels

112023_pexels-photo-1438072.jpeg

Biz Kimiz

Bir İtalyan Üniversitesi

European University of Rome (EUR) yasal olarak akademik nitelikleri serbest bırakan, yasal olarak tanınmış özel bir üniversitedir. EUR Ekonomi ve İşletme Yönetimi (L-18), Psikolojik Bilimler ve Teknikler (L-24) ve Turizm ve Arazi Yönetimi (L -15); Ekonomi ve Yenilik Yönetimi (LM-56) ve Psikoloji (LM-51); Lisans yüksek lisans tezi, Hukuk Derecesi (LMG-01) ve İlköğretim Bilimleri (LM-85 bis). Ayrıca, doktora sunar. ve ileri eğitim ve uzmanlık kursları.

Hristiyan

2004 yılında Mesih lejyonerlerinin dini cemaati tarafından kurulan European University of Rome , Katolik Kilisesi'nin büyük geleneğinin ve uluslararası bir üniversite ağının bir parçasıdır.

Öğrencinin yenilikçi bir eğitim projesinin merkezinde bulunduğu yer

Yükseköğretime adanmış yıllar, heyecan verici ve belirleyici bir yaşam anını temsil eder: European University of Rome gençleri yönlendirir, böylece üniversite seçimleri tutumlarına ve isteklerine göre dikkatlice değerlendirilir; bu şekilde, her öğrencinin yetenekleri kişisel olarak değerlenir, geniş bir bilgiye ulaşmalarını garanti eder ve aynı zamanda sorunlu yol riskini azaltır.

European University of Rome projesi, modern bir şekilde düzenlenmiş kampüste yer alır ve öğrencinin merkeziyetini temel alır. European University of Rome tarafından sunulan kurslar, otantik bir akademik topluluğun ruhuna göre, öğrencinin profesörlerle doğrudan bir ilişki kurmasını sağlayan katılımcı bir yöntemle karakterize edilir. Bu kurslar, yüksek düzeyde öğrenme içeriği ve etkili öğretim organizasyonu ile karakterize edilir.

Çeşitli derece kurslarının müfredatı teklifi, kişisel gelişim, özerklik ve başkalarına karşı olumlu karşı karşıya gelme ve bağlılık sağlama amacıyla sosyal sorumluluk ve kişisel beceri geliştirme faaliyetlerini içerir.

Yurtdışında eğitim süreleriyle akademik eğitimi tamamlamak için birçok fırsat, öğrencilerin dil becerilerini mükemmelleştirmelerine, kültürel ufkunu genişletmelerine ve insan ve profesyonel gelişim için önemli deneyimler yaşamalarına olanak sağlar.

European University of Rome ayrıca , çalışma dünyasına erişim, staj ve stajlar sunma, ayrıca görüşmelere hazırlık kursları, meslek alıştırmaları ve devlet sınavları için yeterlilik sınavları için mezunlara eşlik etmektedir.

Toplumun yeni bir küresel kalkınmasının hizmetinde

European University of Rome ciddi ve yetenekli profesyonelleri hazırlar, sağlam bir değerler sistemine sahip insanları eğitir, toplumdaki rollerinin farkındadır ve ortak iyiliğin oluşturulmasından ve saygınlığını teşvik etmekten sorumlu olacak.

Università Europea di Roma : İnsanları eğitiyoruz, profesyonelleri hazırladık.

Konumlar

  • Rome

    Via degli Aldobrandeschi, 190, 00163, Rome

sorular