Keystone logo
© Domus Academy
European University of Rome - Summer school

European University of Rome - Summer school

European University of Rome - Summer school

Tanıtım

Üniversite

Önde gelen profesyonellerle meşgul, insani değerlere dayalı uluslararası bir üniversite. Etik ve kültürel eğitim için mükemmel bir seçim.

Biz Kimiz

Bir İtalyan Üniversitesi

Avrupa Roma Üniversitesi (EUR) yasal olarak akademik nitelikleri serbest bırakan, yasal olarak tanınmış özel bir üniversitedir. EUR Ekonomi ve İşletme Yönetimi (L-18), Psikolojik Bilimler ve Teknikler (L-24) ve Turizm ve Arazi Yönetimi (L -15); Ekonomi ve Yenilik Yönetimi (LM-56) ve Psikoloji (LM-51); Yüksek Lisans, tek çevrim Hukuk Hukuk Derecesi (LMG-01) ve İlköğretim Bilimleri (LM-85 bis). Ayrıca, doktora sunar. ve eğitim kursları.

Hristiyan

2004 yılında Mesih lejyonerlerinin dini cemaati tarafından kurulan Avrupa Roma Üniversitesi, Katolik Kilisesi'nin büyük geleneğinin ve uluslararası bir üniversite ağının bir parçasıdır.

Her öğrencinin yenilikçi bir eğitim projesinin merkezinde olduğu yer

Yükseköğretime adanmış yıllar, yaşamda heyecan verici ve çok önemli bir anı temsil eder: Avrupa Roma Üniversitesi, genç öğrencilere kariyerlerini amaçlarına ve isteklerine göre seçme konusunda rehberlik eder. Bu sayede her öğrencinin yeteneği güçlendirilir.

Avrupa Roma Üniversitesi modern bir kampüste yer almaktadır. Sunulan dersler interaktif ve dinamik bir öğretim şekli ile karakterize edilir, böylece öğrenciler her profesörle doğrudan bir ilişki kurabilir ve bu da gerçek bir akademik topluluk oluşturmaya yol açar. Çok etkili bir öğretim yöntemiyle yüksek düzeyde öğrenmeyi sağlamak için verilen dersler.

Bağımlılıkta, çeşitli derecelerde, öğrenme süreci başkalarına karşı olumlu bir tutum ve bağlılığı arttırmak için sosyal sorumluluk faaliyetlerini ve yumuşak becerinin gelişimini içerir.

Akademik eğitim yurt dışındaki çalışmalarla tamamlanmaktadır. Bu, dil becerilerini derinleştirmek, kültürel geçmişi genişletmek ve insan ve profesyonel gelişim için önemli deneyimler yaşamak anlamına gelir.

Avrupa Roma Üniversitesi ayrıca stajlar, stajlar ve iş görüşmeleri yoluyla iş fırsatları bulmada mezun olur.

Yeni bir toplumun gelişimi için

Avrupa Roma Üniversitesi, insanların saygınlığını arttırmak için yeni bir ruh inşa etmekten sorumlu olacak taahhütlerinin bilincinde olan sağlam değerleri olan profesyonelleri ve insanları eğitiyor.

Università Europea di Roma: İnsanlara öğretiyoruz, profesyoneller yetiştiriyoruz.

116043_pexels-photo-864994.jpeg

kampus

Avrupa Roma Üniversitesi, kampüsünü modern mimari kriterlere göre, engelsiz bir şekilde, yaşayacak ve paylaşacak çok fazla alana sahip olarak inşa etti: çalışma alanları, kütüphane, eğlence alanları, kafeterya, dersler olmasa bile öğrenciler için uygun derslikler. Gün boyu yaşanacak kampüs. Öğretim ve idari kadro her zaman hızlı cevaplar vermek ve gereksiz sıraya girmekten kaçınmak için hazırdır.

Üniversite birçok ücretsiz park alanına sahiptir ve toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşılabilir (Stazione di San Pietro'ya 10 dakikalık tren). Ayrıca, her yerde hızlı ve ücretsiz WiFi mevcuttur. Güvenlik ve kontrol Üniversite yönetiminde önemli bir nokta; 24 saat özel bir gözetleme servisi mevcuttur.

115254_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

Konumlar

  • Rome

    Via degli Aldobrandeschi, 190, 00163, Rome

    sorular