Keystone logo
Fanshawe College

Fanshawe College

Fanshawe College

Tanıtım

Fanshawe College Toronto ve Niagara Şelalesi'ne arabayla yaklaşık iki saatlik mesafede, Londra, Ontario, Kanada'da bulunan, kamu tarafından finanse edilen büyük bir kolejdir. 100'den fazla ülkeden 7.500'den fazla uluslararası öğrenci dahil olmak üzere 21.000 tam zamanlı öğrenci bulunmaktadır.

Londra, Ontario, Kanada

Londra şehri, metropol bölgesinde yaklaşık 400.000 ve 500.000'in üzerinde bir nüfusa sahiptir. Hem Fanshawe College hem de Batı Üniversitesi'ne ev sahipliği yapmaktadır. Londra harika sanatlara, pazarlara, tiyatrolara ve gece hayatına sahiptir. 200'den fazla parkı ve dünyanın en büyük tatlı su gölleriyle çevrili bir bölgesi ile “Orman Kenti” olarak bilinir. Londra'nın uluslararası bir havaalanı vardır ve ayrıca araba, Greyhound Otobüsü veya VIA treni ile erişilebilir. Kanada UNESCO Komisyonu, Londra'yı UNESCO Müzik Şehri olarak belirledi.

programlar

Fanshawe, iki yıllık diplomalar ve üç yıllık ileri düzey diplomalardan lisansüstü programlara (bir yıl) ve onur lisans derecelerine (dört yıl) kadar 200'den fazla akademik program sunmaktadır.

https://www.fanshawec.ca/international/new-applicants/programs-international-student

EAP – Akademik Amaçlı İngilizce

Fanshawe, önce İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler için bir EAP programı (Akademik Amaçlı İngilizce) sunmaktadır. EAP programında her seferinde sekiz hafta süren on seviye vardır. Ücretsiz bir alıştırma testi mevcuttur, böylece öğrenciler hangi seviyenin en mantıklı olduğunu tahmin edebilirler.

https://www.fanshawec.ca/international/new-applicants/eap

Fanshawe Mezunları İş Buluyor

En son KPI (Anahtar Performans Göstergeleri) anketi sonuçlarına göre, Fanshawe'nin mezun istihdam oranı %87,6 ile il ortalamasının %2 üzerindedir. Mezuniyetten altı ay sonra yapılan ankette, Fanshawe mezunlarının %80,2'si üniversite eğitimlerinden memnun olduklarını bildirdi ve işverenlerin %94,2'si Fanshawe mezunlarının becerileri ve katkılarından memnun.

Ekstralar

Londra Oxford Street kampüsündeki tüm tam zamanlı öğrenciler, tam zamanlı LTC otobüs kartı, Student Wellness Centre üyeliği ve Morcare aracılığıyla sağlık ve diş sağlığı sigortası alırlar. Fanshawe'de oyuncular ve hayranlar için birçok kulüp ve spor takımı var!

Kampüs Özellikleri

Fanshawe'un Londra'da birkaç kampüsü vardır: Oxford Street'teki Londra kampüsü, birbirinin karşısında iki bina olan Downtown London ve London South. Diğer yerler arasında, Londra kampüsünden birkaç dakika uzaklıkta, Oxford Street'te bulunan Ulaştırma Teknolojisi Okulu ve Norton Wolf Havacılık ve Uzay Teknolojisi Okulu bulunmaktadır. Ayrıca yakındaki diğer şehirlerde de bölgesel kampüsler bulunmaktadır: St. Thomas, Woodstock ve Simcoe.

Uluslararası öğrenciler kampüste yurtta ya da Kanada Aile Yanı Konaklama Ağı ile Aile Yanı Konaklama ya da kampüs dışındaki konaklamalarda yaşayabilirler. Daha fazla bilgiye enstitünün web sitesinden ulaşılabilir.

  Description

  Öğrenciler, birçok etkinlik ve kulüp hakkında bilgi almak için Fanshawe Öğrenci Birliği veya FSU ile bağlantı kurmalıdır. Üniversite takımları hakkında daha fazla bilgi için lütfen enstitü web sitesini ziyaret edin.

  Londra, Ontario, Kanada, Toronto veya Niagara Şelaleleri'nden iki saat uzaklıkta yer almaktadır. Dünya standartlarında birçok restoran, alışveriş merkezi ve eğlence seçeneği var. Kışın öğrenciler Boler Dağı'nda kayak yapabilir veya snowboard yapabilir, Victoria Park'ta veya Storybook Gardens'ta kayabilir ve yazın parklarda birçok festival düzenlenir. Londra, Port Stanley ve Grand Bend'deki plajlara yaklaşık yarım saat uzaklıktadır.

  kabul

  Kabul Koşullarımıza buradan bir göz atın: href="https://www.fanshawec.ca/international/new-applicants/programs-international-students

  fanshawe umurunda

  Fanshawe, tüm yeni uluslararası öğrenciler için Fanshawe Cares adlı bir Varış Hizmetleri paketi sunmaktadır. Fanshawe Cares şunları içerir:

  • Öğrenci elçileri tarafından yürütülen Havaalanı Karşılama Hizmeti;
  • Toronto'daki Pearson Havalimanı'ndan Londra, Ontario'ya ulaşım servisi;
  • Sağlanan iki gece konaklama (gerekirse);
  • Yaşamak için bir yer bulma ve bir banka hesabı açma konusunda yardım (gerekirse).

  Ayrıca, Fanshawe Cares programının bir parçası olarak, Uluslararası Merkez, sizi Kolej ve hizmetleriyle tanıştırmak ve diğer uluslararası öğrencilerle bağlantı kurmak için her dönem bir Hoş Geldiniz Oturumu düzenler.

  Burslar ve fon sağlama

  Fanshawe, her yıl 5 milyon dolarlık burs, ödül ve burs veriyor. Giriş bursları gibi yalnızca uluslararası öğrencilere yönelik fırsatlar vardır.

  href="https://www.fanshawec.ca/paying-college/financial-aid-student-awards/awards/international-awards

  Fanshawe College, giriş burslarından kurs içi burslara kadar uluslararası öğrenciler için mevcut burslara sahiptir. Daha fazla bilgi için lütfen enstitünün web sitesini ziyaret edin.

  Neden Fanshawe College'de eğitim almalısınız?

  Londra harika bir konum - 500.000'e yakın nüfusa sahip büyük bir şehir, bu yüzden herkes için bir şeyler var. Bazı büyük şehirlerden daha uygun fiyatlı olacak kadar küçüktür ve çok öğrenci dostudur. Fanshawe College, Ontario kolejleri arasında bir numara olan% 90,3'lük bir Lisansüstü İstihdam Oranına sahiptir. Ayrıca öğrencilerin "öğrenirken kazanabilecekleri" 60 ortak çalışma programı da mevcuttur.

  Ödüller & Akreditasyonlar

  En İyi Öğrenci Filmi

  Kanada Uluslararası Moda Filmleri Festivali (CANIFF) (2020)

  Kanada'nın en iyi müzik okulu

  Kanada Müzik ve Yayın Endüstrisi Ödülleri (2018, 2019, 2020)

  Kampüs Yaşamı ve Tesisler

  Fanshawe'da tam donanımlı bir Fitness Merkezi, bir tıp kliniği, bir İnanç ve Maneviyat Merkezi, sessiz odalar ve daha fazlasını içeren üç katlı bir Öğrenci Sağlık Merkezi bulunmaktadır. Kariyer danışmanları, İstihdam ve Öğrenci Girişimcilik Hizmetleri bölümünde öğrencilere açıktır. Yakın zamanda yenilenmiş bir Kütüphane Öğrenim Ortak Alanı bulunmaktadır ve Uluslararası Merkez, öğrencilere varış hizmetlerinden göçmenlik sorunlarına kadar her konuda yardımcı olur ve öğrencilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için esnek randevularla birden fazla dilde yardım sunar.

  Öğrenciler birçok etkinlik ve kulüp hakkında bilgi almak için Fanshawe Öğrenci Birliği veya FSU ile bağlantı kurmalıdır. Üniversite takımları hakkında daha fazla bilgi için lütfen enstitünün web sitesini ziyaret edin.

  Londra, Ontario, Kanada, Toronto veya Niagara Şelalesi'nden iki saat uzaklıktadır. Dünya standartlarında birçok restoran, alışveriş merkezi ve eğlence seçeneği bulunmaktadır. Kışın öğrenciler Boler Dağı'nda kayak veya snowboard yapabilir, Victoria Park veya Storybook Gardens'ta kayabilir, yaz aylarında ise parklarda birçok festival düzenlenmektedir. Londra, Port Stanley ve Grand Bend'deki plajlara yaklaşık yarım saat uzaklıktadır.

  Fanshawe College Yurtdışında Eğitim Alınabilecek En İyi 10 Ülke Arasında

  educations.com Top 10 Europe rankings 2021 badge
  educations.com Top 10 Europe rankings 2020 badge

  Konumlar

  • Simcoe

   Simcoe/Norfolk Regional Campus 634 Ireland Road Simcoe, ON N3Y 4K8 Canada, , Simcoe

   • Woodstock

    Woodstock/Oxford Regional Campus 369 Finkle Street Woodstock, ON N4V 1A3 Canada, , Woodstock

    • Clinton

     169 Beech Street, N0M 1L0, Clinton

     • Kincardine

      Kincardine, Kanada

      • Saint Thomas

       Saint Thomas, Kanada

       • Toronto

        Bay Street,655, M5G 2K4, Toronto

        • London

         1001 Fanshawe College Boulevard, N5Y 5R6, London

        • London

         Fanshawe College Boulevard, 1001, N5Y 5R6, London

         programlar

         sorular