Keystone logo
© Frank Scarito, FAMK
Film Academy Milton Keynes (FAMK)

Film Academy Milton Keynes (FAMK)

Film Academy Milton Keynes (FAMK)

Tanıtım

Film Akademisi Milton Keynes, Milton Keynes ve Buckinghamshire'da film yapımcılığı eğitimi ve uygulamalı eğitim alanında lider sağlayıcıdır. Hikayelerin hayat bulduğu ve tutkunun ön planda olduğu hayaller dünyasına adım atın. Film Akademisi Milton Keynes sizi eşi benzeri olmayan bir sinema yolculuğuna davet ediyor. Yaratıcı Dehanızı Keşfedin: İster aktör, ister senarist, editör, ister görüntü yönetmeni olun, akademimiz sizin yaratıcı tuvalinizdir. Sektör profesyonellerinin rehberliğiyle potansiyelinizi ortaya çıkarın ve sanatsal vizyonunuzu ekrana taşıyın.

En İyisinden Öğrenin: Fakültemiz, uzmanlıklarını ve içeriden edinilen bilgileri paylaşan ödüllü yönetmenlerden, deneyimli oyunculardan ve ünlü senaristlerden oluşur ve benzersiz bir eğitim almanızı sağlar. Uygulamalı Deneyim: FAMK'da teori pratikle buluşuyor. Gerçek dünyadaki projelere dalın, diğer öğrencilerle işbirliği yapın ve sizi film endüstrisinde başarılı bir kariyere götürecek uygulamalı deneyim kazanın. Küresel Bağlantılar Kurun: Akademimiz dünyanın dört bir yanından gelen yeteneklerin bir araya geldiği bir buluşma noktasıdır. Benzer düşüncelere sahip yaratıcı kişilerle ömür boyu sürecek bağlantılardan oluşan bir ağ oluşturun ve uluslararası fırsatların kapılarını açın. Kariyer Gelişimi: Endüstri odaklı müfredatımızla, rekabetçi film ve eğlence dünyasında iz bırakmaya hazır bir şekilde mezun olacaksınız.

Kendini işine adamış kariyer hizmetleri ekibimiz, sizi hedeflerinize uygun fırsatlara doğru yönlendirecektir. Yolculuğunuz Burada Başlıyor: İster beyaz perdeyi süslemeyi, ister sahne arkasından hikayeler şekillendirmeyi hayal edin, Film Academy MK yolculuğunuzun başladığı yerdir. Bize katılın ve birlikte dünyaya ilham veren, kışkırtan ve büyüleyen hikayeler yaratalım. Bugün Kaydolun: Sinematik bir geleceğe biletiniz sizi bekliyor. İşaretinizi kaçırmayın! Şimdi kaydolun ve film tutkunuzu ömür boyu sürecek bir maceraya dönüştürün.

Konumlar

  • Bletchley

    South Central Institute of Technology, Sherwood Dr, Bletchley, MK3 6DR, MK3 6DR, Bletchley

    sorular