Keystone logo
First City University College (formerly KBU International College)

First City University College (formerly KBU International College)

First City University College (formerly KBU International College)

Tanıtım

Kolej Swasta Bandar Utama (KSBU) olarak yolculuğumuz 1990 yılında Damansara Uptown, Damansara Utama, Petaling Jaya'da 6 adet 4 katlı dükkânlarda başladı. ve Petaling Jaya'daki başarılı karma kalkınma ilçesi. Kalıcı kampüsümüze taşındıktan sonra KBU, adını KBU International College olarak değiştirdi. 2015'te üniversite kolejine yükseldik ve First City University College (First City UC) adını aldık.

Kalıcı kampüsümüz, son teknoloji ekipman ve tesislerle desteklenen, elverişli bir öğrenme ve öğretme ortamı sağlamak için tasarlanmıştır. Eğitimin sadece ders çalışmaktan ibaret olmadığını vurgulayarak, kampüste futbol sahası, futsal, badminton, basketbol sahaları, masa tenisi masaları ve dans stüdyosu gibi hem açık hem de kapalı rekreasyon olanaklarını dahil ettik. Ayrıca, kampüs içinde ve yol boyunca 800'den fazla öğrenciyi ağırlayabilen en-suite banyolu, klimalı öğrenci konaklama birimleri sağlıyoruz. First City UC öğrencileri, gelecekteki kariyerlerine hazırlanırken bütüncül ve sağlıklı bir kampüs yaşamı deneyimine sahip olacaklar.

First City UC, yaklaşık 30 yıldır Malezyalı ve Uluslararası öğrenciler için uygun fiyatlı, kaliteli ve sektörle ilgili eğitim sağlamada öncü olmuştur. First City UC, Malezya Nitelikler Ajansı'nın (MQA) programların kalitesi ve sunumu konusundaki katı gereksinimlerini karşılayan çok çeşitli programlar sunar. First City UC ayrıca saygın yabancı üniversitelerle işbirliği yapmaktadır. Bu tür bir işbirliği, First City UC'nin standartlarını ve kalitesini uluslararası düzeyde kıyaslamak için önemlidir.

Konumlar

  • Petaling Jaya

    Petaling Jaya, Malezya

    sorular