Keystone logo
© Carrianna Field
FutbolLab Spain Soccer Academy

FutbolLab Spain Soccer Academy

FutbolLab Spain Soccer Academy

Tanıtım

Hakkımızda

FutboLab, futbol koçlarının eğitimi konusunda profesyonel düzeyde uzmanlaşmış bir şirkettir.

Projemiz 10 yıl önce bir tutkulu futbolcu grubunun eliyle, ulusal ve uluslararası alanda farklı spor dallarında mezun olan bir spor ve girişimcilik girişimi olarak doğdu. Tüm futbol üyelerinin hazırlanmasını en üst seviyeye çıkarmak için yaratılmıştır: Hem profesyonel hem de yarı profesyonel, Antrenörler, Oyuncular ve Kulüpler.

FútbolLab futbol okulu, 30'dan fazla ülkedeki öğrencileriyle birlikte yüksek teknolojili bir futbol merkezidir ve spor alanındaki antrenörleri, futbol profesyonellerini ve mezunlarını farklı üst düzey programlar aracılığıyla uzmanlaştırmayı amaçlamaktadır. futbolda spor eğitimi alanlarında ve spor varlıklarını veya şirketlerini uzmanlaşmış bir şekilde yönetmek için gereken organizasyonlarda.

Ulusal düzeyde prestijli üniversiteler tarafından verilen sertifikalı kurslarımız sayesinde, en gelişmiş metodolojiyi kullanarak en iyi tavsiye ve antrenmanlarla özellikle spor ve futbol tutkusunu teşvik etmek istiyoruz. En iyi ve en ünlü İspanyol kulüplerinde çalışan ya da çalışmış uzmanları içeren ve uluslararası düzeyde FC Barcelona, RCD Espanyol, Atletico De Madrid, Sevilla, Benfica gibi uluslararası akreditasyonlara sahip 25 çevrimiçi ve harmanlanmış kurs sunuyor.

misyon

En iyi hazırlanmış profesyoneller sayesinde maksimum potansiyele ulaşmaya ve hedeflere ulaşmaya yardımcı olun. Taktik, teknik, fiziksel ve psikolojik olarak kendilerini geliştirmelerine yardımcı olmak için her bir antrenörün mükemmellik ve maksimum performansını araştırmakla ilgileniyorum. Öğrenme dönemi boyunca mesleki ve kişisel gelişimlerine ve gelişimlerine katma değer yaratmak ve üretmek.

görünüm

Futbol dünyasında hem ulusal hem de uluslararası alanda öğretim alanında etkili bir spor şirketi olarak tanınmak. Koçlarımıza değerli hizmetler sunan, yüksek performanslı ve etkin bir organizasyonla öncü olmak. Hizmetlerimizin kalitesinde kalıcı bir yenilik olan ana rakiplerimiz için dünya çapında lider bir şirket olmak ve bir referans olmak.

değerler

Antrenörlerimizin kişisel ve profesyonel gelişimini teşvik etmek için sporun önemine inanıyoruz. Bu nedenle FutbolLab ile bizi en çok temsil eden değerleri yakalamak istiyoruz. Yenilik, profesyonellik, eğitim, bağlılık ve kalite.

Metodolojimiz

FutbolLab, en iyi antrenmanlara ve futbol koçlarının potansiyelini en üst seviyeye çıkarmaya adamıştır. Şu anda İspanya'daki çevrimiçi futbol antrenörleri için en iyi eğitim akademisiyiz. Kuruluşumuzun başarısı, çaba, birlik, güven, disiplin ve titizlik ilkelerine dayanmaktadır. Çalışanlarımızın taahhüdüne ve sporumuzun sürekli bilgisinin artmasına eklenen bu ilkeler, Toplam Koç olmak için en eksiksiz eğitim kurslarını sunmamızı sağlar.

Yılın her günü sizin için uygun. Ek olarak, tüm bilgileri alabileceğiniz sanal bir kampüsümüz var. Teori, özel makaleler ve videolar sürekli güncellenir, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız.

Eğitim ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, FUTBOLLAB bu çözüme sahiptir. Bütünsel İdeolojiden başlayarak, sporcunun global olarak hazırlık süreçlerini içeren Genel Sistem Teorisi'ne dayanan kursların sonsuzluğuna sahibiz. Fiziksel Hazırlık, duygusal yönetim için Psikoloji kullanımı, saha oyuncuları ve kaleciler için antrenman hazırlama, oyunun analizi ve hatta spor varlıklarının yönetimi ve koordinasyonu gibi yönleri içeren farklı bilgi alanları onlar bizim uzmanlık alanlarımız Her birinden, üniversite unvanı veya kendi unvanı arasında seçim yapabilmenizi ve eğitim seçiminizi hassas bir şekilde ayarlamanızı sağlayan Master, Expert ve Technician kategorilerinde çerçevelenmiş bir içerik alt bölümü sunuyoruz.

Bu bölümlerin tamamlanması, öğrencilerimizin üstün eğitmen olmalarını sağlar. Herhangi bir ekibe değer veren dinamik insanlarız. Çalıştığımız profesyonellerin gelişimine katkımızdan gurur duyuyoruz. Birçoğu kurslarımız, öğretmenlerimiz ve koçlarımız olmadan elde edemeyecekleri üst düzey bilgi ve pratik seviyelerine ulaştılar.

Konumlar

  • Barcelona

    Barcelona, İspanya

programlar

    Kurum ayrıca şunları sunar:

    sorular