Keystone logo
Future Institute Of Higher Education & Training

Future Institute Of Higher Education & Training

Future Institute Of Higher Education & Training

Tanıtım

Future Institute of Higher Education 1991'den beri profesyonel kurslar ve diploma programları sunmaktadır. Bu süre zarfında, enstitünün kanıtlanmış başarı sicili, mezunlarının istikrarlı üst düzey başarıları sayesinde kendini defalarca göstermiştir. Enstitünün mezunlarının yaklaşık% 70'i o zamandan beri ilgili çalışma alanlarında kendi karlı işlerini kurdu.

Future Institute, daha esnek eğitim ve geliştirme seçeneklerine yönelik mevcut talebi kabul ediyor. Bu nedenle, kurslarımızın çoğunu tamamen sınıf temelli çalışmaya alternatif seçenekler olarak kısmen veya tamamen web tabanlı eğitimi (WBT) içerecek şekilde dönüştürme sürecindeyiz. Bu, ülke çapındaki potansiyel kursiyerlerin daha geniş bir bölümünün eğitim programlarımıza erişmesini sağlamak amacıyla yapılmaktadır.

Olağanüstü bir çevrimiçi eğitim kurumu olarak yaygın bir şekilde tanınmak için, önde gelen profesyonel eğitmenler ve en yüksek puan alan eğitim platformlarıyla işbirliği yaptık. Eğitim yolu ne olursa olsun, kurumun ünlü öğrenci merkezli yaklaşımı tutarlı bir şekilde kullanarak birinci sınıf eğitim verme çabamızda çok çalışıyoruz.

Konumlar

  • Rosario

    Sarmiento,2902, S2001, Rosario

    sorular