Keystone logo
© The University of Fredericton
Gateway College

Gateway College

Gateway College

Tanıtım

Gateway College

Gateway College , 1986'dan bu yana binlerce öğrenciyi Sağlık Asistanı olarak eğittiğini gururla söyleyebilir. Gateway College mezunları, özel ve resmi hastanelerde, uzun süreli bakımda, karmaşık bakımda sağlık ekibinin değerli üyeleri olarak çalışıyor. yardımlı yaşam, bağımsız yaşam, özel bakım, palyatif bakım tesisleri ve ayrıca ev destek kuruluşları.

Skytrain ve ana otobüs güzergahları gibi yerel olanaklara ve şehir ulaşımına kolay erişim sağlayan Kanada'nın güzel Vancouver, Britanya Kolombiyası'nın merkezinde bulunmaktadır.

Sınıflarımız, öğrencilere ilham veren ve ilgi çekici bir çalışma ortamı sağlar. Nitelikli personelimiz ve eğitmenlerimiz tüm öğrencileri destekler ve her öğrencinin başarısına bağlıdır. Tam donanımlı modern laboratuvarlar, Gateway College öğrencilerinin pratik ve konforlu bir ortamda güncel bilgi ve becerileri öğrenmelerini sağlar.

Gurur duyduğumuz üyeler:

 • PTIB: Özel Eğitim Kurumları Şubesi
  • “Özel M.Ö. Özel Eğitim Kurumları Şubesi
 • BC EQA: British Columbia Eğitim Kalite Güvencesi
 • NACC: Ulusal Kariyer Kolejleri Birliği
 • BBB: Daha İyi İş Bürosu
 • BCCCA: British Columbia Kariyer Kolejleri Birliği
115254_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

Misyon ve vizyon

Görev beyanı

"Potansiyel ve güncel sağlık profesyonellerine kaliteli eğitim ve öğretim sağlamak, Gateway College görevidir. Kendimizi, sağlık alanında sürekli büyümeye ve endüstri standartlarını karşılamak ve aşmak için eğitim ortaklıkları oluşturmaya adadık. "

Vizyon

Gateway College , Kanada'da birinci sınıf bir kariyer eğitimi okulu olarak tanınacaktır.

113991_pexels-photo-933964.jpeg

Neden Gateway College ?

 • Sağlık uzmanlığı kurumu. Gateway College , 1986'dan beri kaliteli sağlık hizmeti konusunda uzmanlaşmış eğitimimizle binlerce Sağlık Asistanı yetiştirmiştir.
 • Endüstri uzmanı eğitmenleri. En iyilerden birinden öğrenin. Tüm eğitmenlerimiz, yıllarca süren profesyonel endüstri deneyimine sahip CRNBC, CRPNBC veya CLPNBC lisanslı hemşirelerdir. Eğitime olan tutkusu ve bağlılıkları, ön saflarda çalışan sağlık çalışanlarının gelecek nesillere kendilerini güvende birer profesyonel olmaları için teşvik etmektir. Olumlu ve nazik yaklaşımları onları sorular ve ek destek için kolayca ulaşılabilir kılar. Aldıkları yüksek kaliteli eğitim öğrencileri, onları mevcut endüstri standartlarını karşılamaya ve aşmaya hazırlar.
 • Bireysel dikkat. Bütün öğrencilerin aynı olmadığını biliyoruz. Sınıf boyutumuzu daha küçük tutarız ve her öğrencinin kişisel ilgi gösterme konusundaki ilerlemesini izleyerek, öğrenme ihtiyaçlarına en iyi şekilde uyması için uygun rehberlik ve destek sağlarız ve öğrencilerin tam öğrenme potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı oluruz.
 • Yaşam boyu iş yardımı. Alanında çeşitli kuruluşlardan potansiyel işverenlerle tanışmak için mevcut mezunlarımıza ve öğrencilerimize özgeçmiş / kapak mektubu yazma, iş fırsatı listesinin düzenli olarak güncellenmesi ve kariyer fuarı sunmaktayız. Bu, öğrenciler fuara kayıt olduğu ve geldiği sürece, işe alım yöneticilerini ve / veya işverenlerini şahsen karşılamaları garanti edilir. Genelde, her seferinde, son derece iyi eğitimli öğrencilerimizi ve mezunlarımızı işe almak için iş fuarımıza katılan 10 ila 15 organizasyona ev sahipliği yapıyoruz.
 • Ekonomik! Sağlık hizmetlerinde hayalinizdeki kariyere yönelik Pathway başlatmak için ayda 395 ABD Doları ödeyin veya BC hükümetinin öğrenci kredisine başvurun.
 • Esnek programlar! Sık alımlarla tam zamanlı, yarı zamanlı ve çevrimiçi seçenekler sunuyoruz. Sadece bir programa katılmak için aylarca veya yıllarca beklemeyin. Bizimle birlikte, diğerleri hala bir bekleme listesindeyken zaten sahada çalışıyor olacaksınız.
 • Kullanışlı! Uzaktan eğitimimizi seçerek, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde internet erişimi ile çalışma yapın.
 • Yüksek referans oranı! Binlerce mutlu mezunumuz, programlarımızı başarılarını paylaşmaları için arkadaşlarına ve aile üyelerine tavsiye etti.
 • Hızlı parça! Sağlık Asistanı - Hızlandırılmış programımız aracılığıyla öğrenciler yalnızca 24 hafta içinde Kayıt Defteri tarafından tanınan bir diploma alabilirler.
115589_pexels-photo-1282308.jpeg

Konumlar

 • Vancouver

  702-333 Terminal Avenue, V6A 4C1, Vancouver

  sorular