Keystone logo
Georgia Piedmont Technical College

Georgia Piedmont Technical College

Georgia Piedmont Technical College

Tanıtım

1961'de kurulan Georgia Piedmont Tech, Georgia'nın 22 teknik kolejinin en eski ve en saygınlarından biridir. Öğrenci merkezli atmosferimizle tanınan Georgia Piedmont Tech, işe alım şirketlerinde ve sürekli değişen küresel ekonomide fark yaratmaya hazır olan, eğitim, öğretim ve becerilere sahip kişileri işyerine girmeye hazırlar.

Georgia Piedmont Technical College Teknik Kolej Sisteminin bir birimi olan Georgia Piedmont Technical College , DeKalb, Newton ve Rockdale ilçelerinde yetişkin eğitimi, teknik eğitim ve özelleştirilmiş iş ve endüstri eğitimi yoluyla öğrenci merkezli bir ortamda işgücü gelişimini teşvik eder. GPTC, öğrencilere eğitimlerini iyileştirme, iyileştirme veya geliştirme, geleneksel ve uzaktan dağıtım yöntemleriyle önlisans dereceleri, diplomaları veya sertifikaları kazanma fırsatı sunar.

Georgia Piedmont Technical College , öğrencilerin büyümesine, olgunlaşmasına ve profesyonel hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmaktan gurur duyar. Bu misyonun bir parçası, öğrencilerin yalnızca akademik öğrenmelerini geliştirmekle kalmayıp aynı zamanda iş piyasasında ve yaşamlarında onlara iyi hizmet edecek belirli beceri setlerini geliştirmelerine yardımcı olmaktır. Bu beceriler, diğer şeylerin yanı sıra etkili iletişim ve bilgiyi analiz etmeyi öğrenmeyi içerir. Bunlara "Temel Yetkinlikler" diyoruz.

Konumlar

Konumlar
  • North Indian Creek Drive,495, 30021, Clarkston

sorular