Keystone logo
Gies College of Business at the University of Illinois Urbana-Champaign

Gies College of Business at the University of Illinois Urbana-Champaign

Gies College of Business at the University of Illinois Urbana-Champaign

Tanıtım

Biz İşten Daha Fazlası. Numaralarımız Kanıtlıyor.

Gies İşletme Fakültesi , 100 yılı aşkın bir süredir yenilikçi programlarını, öncü müfredatını ve deneyime dayalı öğrenme fırsatlarını öğrencileri büyük fikirleri anlamlı eylemlere dönüştürmeye hazırlamak ve güçlendirmek için tasarladı. Bu, öğrencilerin yenilikçi müfredat girişimlerine, en iyi fakülte yeteneklerine, en son teknolojiye sahip kaynaklara, işverenler nezdinde güçlü bir itibara ve olağanüstü ağ oluşturma fırsatlarına erişimi olduğunda gerçekleşir.

Bugün, Gies fakültesi dünyanın dört bir yanından gelecek 6.000'den fazla iş dünyasının liderlerini, amaçlarını hayata geçirmek ve küresel ekonomide dönüştürücü liderlik sağlamak için hazırlamaktadır.

İsmimiz Hakkında

2018'de mezunlar Larry ve Beth Gies, resmi olarak Gies College of Business olduktan sonra Kolej'e adını ve inanılmaz derecede destekleyici bir hediye verdi. Bu inanılmaz fırsat, işin ötesine uzanan bir eğitim deneyimi sağlama temel misyonumuzu geliştirmektedir.

Madison Industries'in kurucusu, başkanı ve CEO'su olan Larry, çalışanlarından, meslektaşlarından ve kendisinden özel bir şey ister. Her gün yaptıklarını daha büyük bir amaca bağlamanın ne kadar güçlü olduğunu kişisel olarak öğrenen Larry, şimdi diğerlerinden "nedenini bulmasını" istiyor.

Dean Jeffrey R. Brown, birkaç farklıcı Larry'nin cömert hediyesinden şekillenirken, Kolej'deki "nedenimizin" güçlendiğine inanıyor. İlk olarak, iş dünyasında inovasyonu bulmaya ve keşfetmeye adanmış bir müfredatı daha da genişletiyoruz. İkincisi, artık hayat değiştiren işletme eğitimine daha da fazla erişim sağlayabiliriz. Üçüncüsü, daha fazla fakülte işe alıyor ve yeni nesil iş liderlerine ilham vermek için gerekli kaynakları kuruyoruz.

Gies'te Yüksek Lisans Programları

Kariyer yolunuz ne olursa olsun, Gies Business'ın belirli kariyer hedeflerinize ulaşmanız ve iş piyasasında daha rekabetçi olmanız için size sınıf içi, uygulamalı ve liderlik öğreniminin doğru karışımını sunan bir lisansüstü müfredatı vardır. İhtiyaçlarınıza uyacak şekilde sunulan kapsamlı bir yüksek lisans programları paketimiz var.

Muhasebeden yönetime ve finansa kadar tüm programlarımız size farklı iş fonksiyonlarını keşfetme, kritik problem çözme becerilerini öğrenme ve gerçek dünya liderliği deneyimi kazanma fırsatları sunar. İnşa etmek üzere olduğunuz kariyere ilk günden itibaren değer katmaya hazır olarak mezun olacaksınız.

Konumlar

  • Champaign

    515 East Gregory Drive, IL 61820, Champaign

sorular