Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Glen Oaks Community College

Glen Oaks Community College

Glen Oaks Community College

Tanıtım

Glen Oaks Community College hoş geldiniz. Eğitim hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olması için GOCC'yi seçtiğiniz için mutluyuz. Toplam Glen Oaks deneyiminizi geliştirecek eğitim fırsatları ve destek hizmetleri sağlayacak, inanılmaz derecede adanmış bir öğretim üyesi ve personel bulacaksınız.

Doğrudan kariyer istihdamına veya iki ve dört yıllık kurumlara geçişe götüren derece ve sertifika tekliflerinden birini seçebilirsiniz. Bölgesel olarak akredite bir kolej olarak, tüm kolej kursları hem devlet hem de özel kolejlere ve üniversitelere tamamen aktarılabilir.

Kolej, eğitici tekliflerimizi tamamlamak için birçok destek tesisi ve hizmeti sunmaktadır. Bunlar arasında EJ Shaheen Kütüphanesi, Eğitim ve Test Merkezi ve Uzaktan Eğitim Merkezini kapsayan Learning Commons; Fitness / Sağlık Merkezi, Atletizm, Phi Theta Kappa Onur Topluluğu, Epsilon Pi Tau Teknoloji Onur Topluluğu, profesyonel ve sosyal kulüpler, Öğrenci Hükümeti ve daha fazlasını içeren aktiviteler.

Glen Oaks, MI, St. Joseph County'de merkezi bir konumda bulunan Sherman Township'in inişli çıkışlı tepelerinde güzel bir sitede yer almaktadır. Tesisler moderndir ve en son teknoloji ve kaynaklarla iyi bir şekilde donatılmıştır. Doğrudan eğitim alanının ötesinde, çalışma alanları, yemek alanı, atriyum, spor salonu, sosyal alanlar ve laboratuvar ve teknoloji teklifleri için özel yerler vardır. Yakın zamanda inşa edilen hemşirelik ve sağlık laboratuvarları, tasarım kalitesi ve öğrenme ortamı açısından rakipsizdir. Ayrıca kolej 2017 sonbaharında 106 yataklı öğrenci yurdu açtı.

Glen Oaks öğrenci topluluğu, bölgenin çeşitliliğini ve birçok bireysel eğitim hedefini yansıtır. GOCC'de hayatın her kesiminden sınıf arkadaşlarınızla arkadaşlık geliştirme ve hem profesyonel hem de kişisel olarak gelişme fırsatına sahip olacaksınız.

Konumlar

  • Centreville

    Shimmel Road,62249, 49032, Centreville

    sorular