Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Graduate Management Admission Council® (GMAC®)

Graduate Management Admission Council® (GMAC®)

Graduate Management Admission Council® (GMAC®)

Tanıtım

Lisansüstü Yönetim Kabul Konseyi (GMAC), önde gelen lisansüstü işletme okullarının küresel, misyon odaklı bir derneğidir.

Her gün yaptığınız işe bağlıyız.

1953 yılında kurulan GMAC, endüstriyi bir araya getirerek ve temsil ederek ve okullar ve öğrenciler için sınıfının en iyisi ürün ve hizmetleri sunarak kabul sanatını ve bilimini aktif olarak geliştirmeye kendini adamıştır.

Graduate Management Admission Test ™ (GMAT ™) sınavına sahibiz ve yönetiyoruz. İlk olarak 1954'te yönetilen, bugün dünya çapında 7.000'den fazla lisansüstü programa dayanmaktadır ve dünya çapında 10 yeni MBA kaydından 9'u GMAT puanı kullanılarak yapılmaktadır. * GMAT, lisansüstü işletme okulu kabulleri için en yaygın kullanılan sınavdır, ve her yıl 200.000'den fazla aday GMAT sınavına giriyor.

Diğer önde gelen değerlendirmelerimiz, Hindistan ve Güney Afrika'daki lisansüstü yönetim programlarına giriş için GMAC ™ sınavı ile NMAT ve özellikle dünyadaki Executive MBA programları için tasarlanmış Yönetici Değerlendirmesi'dir.

Konsey Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunmaktadır ve Birleşik Krallık, Hindistan ve Hong Kong'da ofisleri bulunmaktadır.

Vizyonumuz, Misyonumuz, Amacımız ve Değerlerimiz: Yaptığımız Her Şeyi Sürdürmek

Vizyon

Özlemle eşleşen yeteneğin mümkün olan en iyi işletme okulu eğitiminden yararlanabileceği bir dünya görüyoruz.

Misyon

Misyonumuz okulların ve adayların birbirlerini keşfetmeleri ve değerlendirmeleri için gerekli çözümleri sağlamaktır.

amaç

Yeteneğin asla keşfedilmediğinden emin olmak.

Değerler

 • Cesaret: Statükoya meydan okumak konusunda cesuruz.
 • Yaratıcılık: Bunu yaparken, problemleri nasıl çözdüğümüz konusunda yaratıcı olmamız gerekir. Cesaret ve yaratıcılık olmadan, alakalı olmayacağız.
 • Dinleme: Cesaret ve yaratıcılıkla hareket etmek için pazarı ve paydaşlarımızı dinler ve duyduklarımıza göre hareket ederiz.
 • İşbirliği: Eylem, işbirliği gerektirir. Birey veya hatta bir örgüt olarak misyonumuzu gerçekleştiremeyiz.
 • Dürüstlük: Her şeyden önce, dürüstlük ve adaleti sağlamak için kusursuz bir dürüstlükle hareket ederiz.

Bu değerleri her gün yaşayarak, hem bugün hem de gelecek için organizasyonumuz ve eğitim topluluğumuz içinde kalıcı bağlantılar kurmaya çalışıyoruz.

GMAC'ın Etik Davranış Kuralları değerlerimizi, misyonumuzu ve vizyonumuzu doğrular ve birbirimize ve paydaşlarımıza olan taahhütlerimizi teyit eder.

Üyelerimiz değerlerimizi destekler ve üyelik politikalarımıza bağlı kalır. Bir organizasyon olarak, misyonları lisansüstü yönetim eğitiminde mükemmellik taahhüdümüzü yansıtan organizasyonlarla güçlü ve yaratıcı ilişkiler kurmaya değer veriyoruz. Ayrıca küresel GMAT sınav yöneticilerimiz Pearson VUE ve GMAT sınavını geliştirme ortağımız ACT, Inc. dahil olmak üzere önde gelen yüksek öğretim ve teknoloji organizasyonları ile yaptığımız ortaklıklardan da yararlanıyoruz. Bu ortaklıklar, lisansüstü yönetim topluluğumuza benzersiz değer katmamıza yardımcı oluyor.

people, girls, women

GMAC Avantajı

Dünyanın dört bir yanındaki lisansüstü yönetim programlarına ve potansiyel öğrencilere kapı açıyoruz.

GMAC olarak, programınız için en iyi adayları bulduğunuzdan emin olmak için sizinle işbirliği yapıyoruz.

Bu ortaklık, amiral gemisi teklifimiz Graduate Management Admission Test ™ (GMAT ™) sınavının çok ötesine uzanmaktadır. Ayrıca araştırma ve pazar istihbaratı, pazarlama ve işe alım araçları ve programları, dünya çapında profesyonel gelişim fırsatları ve yenilikçi hibe girişimleri sağlıyoruz. Yaptığımız her şey başarılı olmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Neden GMAC? Beş İyi Neden

 1. GMAT Sınavı, dünya çapında lisansüstü kabulleri için en yaygın kullanılan değerlendirmedir.
  Yönetim okulları tarafından yönetim okulları tarafından oluşturulan ve 114 ülkede mevcut olan GMAT sınavı, lisansüstü yönetim çalışmalarında akademik başarının en güvenilir öngörücüsü olduğu için yaygın olarak kullanılmaktadır. GMAT sınav puanlarını kabul etmek, yüksek yetenekli ve kararlı adaylardan oluşan geniş bir havuza erişmenizi sağlar.

 2. Lisansüstü yönetim pazarı istihbaratımız, araştırmalarımız ve öngörülerimiz eşsizdir.
  GMAT sınavına girenlere yönelik analizlerimiz ve verilerimiz ve lisansüstü yönetim eğitimi talebi dünya çapındaki okulları ve programları bilgilendirmektedir. Bu özel bilgi, ortaya çıkan küresel trendlerden kendi en iyi beklentilerinize kadar her şeyi izlemenizi sağlar. Hem hedefli hem de güvenilir olduğu için araştırmamız The Wall Street Journal, Bloomberg BusinessWeek, Financial Times ve China Times gibi önde gelen haber yayınlarında yer almaktadır.

 3. Hedeflenen işe alım araçlarımız ve programlarımız doğru adayları bulmanıza yardımcı olabilir.
  Bağlantılar kurmanıza, bireyleri hedeflemenize ve onaylanmış kayıtlara götüren ilişkileri kurmanıza yardımcı olabiliriz. Graduate Management Admission Search Service ™ (GMASS ™) veritabanı aracılığıyla hassas bir şekilde işe alım yapın, programınız için en uygun adaylarla tanışmanıza yardımcı olacağız.

 4. Pazarlama araçları ve hizmetleri portföyümüz, bir sonraki sınıfınız için en iyi adaylara ulaşmanıza ve işe almanıza yardımcı olacaktır.
  Pazarlama tekliflerimiz, kurumunuzu ve programlarınızı lisansüstü yönetim derecesi kazanmak isteyen herkese sergilemenizi sağlar. Aday öğrencilere sunduklarınızı tanıtın, onları etkinliklere davet edin ve fırsatları bilgilendirin. Kurumunuz veya programınız GMAT sınavını kabul ederse, aday öğrencilerin sizi bulması ve kendinizi rakiplerinizle karşılaştırmanız ve pazarlamanızı optimize etmeniz için daha da fazla yoldan yararlanabilirsiniz.

 5. Profesyonel gelişim fırsatlarımız becerilerinizi geliştirmenize ve işinizde başarılı olmanıza yardımcı olacaktır.
  GMAC olarak, ister bir giriş gazisi olun, ister yeni başlayın, kariyerinizde neyi başarmanız gerektiğini anlıyoruz. Sizin ve çalışanlarınızın kariyer hedeflerine ulaşmalarına, işte daha iyi performans göstermelerine ve küresel lisansüstü yönetim eğitim topluluğu içinde ağ oluşturma fırsatlarını genişletmenize yardımcı olacak yerinde ve çevrimiçi fırsatlar sunuyoruz. Ayrıca, dünya çapında lisansüstü yönetim eğitiminde mevcut profesyonel pozisyonların bir listesini tutuyoruz.

Konumlar

 • Reston

  PO Box 2969, 20195, Reston

 • London

  PO Box 70184, WC1A 9HZ, London

  • Hong Kong

   Graduate Management Admission Council (Hong Kong) Ltd. Hong Kong Special Administrative Region, China, , Hong Kong

   • Shanghai

    Graduate Management Admission Council (Shanghai) Management Consulting Co.,Ltd., , Shanghai

    • Gurugram

     405, 4th floor, Business Tower, Suncity, Sector 54, 122003, Gurugram

     • London

      BusinessBecause 20 Jerusalem Passage, EC1V 4JP, London

      • Concord

       The MBA Tour 73 Junction Square Drive, 01742, Concord

       sorular