Keystone logo
Groundschool London

Groundschool London

Groundschool London

Tanıtım

ICARUS Wings Hakkında Uçuş Ekibi için Gelişmiş Dil Yeterlik Eğitimi

ICARUS Wings, Groundschool Groundschool London profesyonel eğitmenler tarafından teslim edilen tüm uçuş ekibi için yenilikçi bir dizi gelişmiş dil yeterlilik kurslarıdır. Üç kurs, Uluslararası Sivil Havacılık İngilizleri Derneği'nin bir üyesi olan ve aynı zamanda Havacılık İngilizcesi eğitimi alanında Avrupa'nın önemli havayolları ile uzun yıllara dayanan tecrübesi olan deneyimli bir Uçuş Ekibi Lisans Eğitmeni tarafından bir araya getirildi.

Tüm sınıf temelli diğer dil yeterlilik derslerinden farklı olarak, bu kurslar, FTD uçuş simülatörleri olan Boeing 737-800 ve Airbus A320 (yazdan itibaren) hem sınıf hem de eğitime ayrılmıştır. Bu yapının avantajı, uçuş ekibinin sabah havacılıkta kullanılan dili öğrenebilmesi ve öğleden sonra simülatörde 10.5 saate kadar çalışma yapabilmesi. Bu yöntem, ikinci dil ediniminin uygulamalı nörofizyolojisinde on yıl süren çalışmalara dayanarak, öğrencinin öğrenme eğrisini artırarak genel olarak daha iyi sonuçlara yol açacaktır.

Amaç, ders pilotlarının sonunda ICAO Dil Yeterlik Sınavını asgari 4. Seviyeye (Operasyonel) geçirmeye hazır olmalarıdır. Kabin ekibi için, hem CEF hem de Oxford / Cambridge formatında dil seviyelerini belirten geçerli bir sertifika alacaklardır. Pilotlar katılım sertifikası alacaklar.

ICARUS Wings İleri Düzey Uçuş Yeterliliği için sunulan üç ders şunlardır:

  • FCL * Başarısız Sınavı İyileştirme (Dil Yeterliliği)
  • FCL * Sınav Hazırlığı (Dil Yeterliliği)
  • Kabin Mürettebatı için İngilizce

* Uçuş Ekibi Lisansı

Her kurs için öğrenciler, kullanılan ders kitabının kişisel bir kopyasını alacaklardır. Pilotlar ayrıca 'Havacılık İngilizcenizi Test Edin' belgesinin bir kopyasını alacaklardır. Tüm ders kitapları tutulması gerekenler.

Konumlar

  • London

    Tileman House, 129 Upper Richmond Road, SW15 2TX, London

sorular