Keystone logo
© Shahar Regev
Hadassah Academic College

Hadassah Academic College

Hadassah Academic College

Tanıtım

Hadassah Academic College Jerusalem (HAC), hayatın her kesiminden ve dinden farklı bir öğrenci kitlesinin yanı sıra dünyanın her yerinden büyüyen uluslararası öğrenci nüfusuna sahip çok disiplinli bir kurumdur. Kudüs'ün kalbinde benzersiz bir akademik kolej olarak, çeşitliliğe saygıyı teşvik ederken tüm öğrencilerimiz için eşit fırsatlar yaratmaya kararlıyız. Bu, öğrenciler ve yerel toplum arasındaki karşılıklı anlayışa yapılan vurguyu içerir.

Akademik modelimiz, yeni nesil nitelikli profesyoneller yetiştirmeye odaklanırken, öğretimde, kesin bilimlerde ve bilimsel arayışlarda mükemmelliği ve yeniliği vurgular. Yerel dilimizde çok çeşitli lisans ve lisansüstü derece programlarının yanı sıra, artan sayıda İngilizce ve bireysel kurslar ve dereceler dahil olmak üzere uluslararası programlar sunuyoruz. Bu uluslararası programlar çeşitli atölye çalışmaları, akademik ve teknik kurslar içerir. Kendi öğretim üyelerimiz tarafından verilen derslerin yanı sıra, söz konusu derslerde düzenli olarak alanında uluslararası uzmanları konuk öğretim üyesi olarak ağırlıyoruz. Ayrıca, fakülte ve öğrenci değişim programları ile ortak kurslarda bir dizi uluslararası yüksek öğretim kurumuyla ortaklık yapıyoruz.

Bu yıl kayıt için açılan kolejimiz iki hibrit veya tamamen çevrimiçi uluslararası program sunmaktadır:

 • Tam bir Yüksek Lisans derecesi (Hibrit program – Yıllık 10 günlük yoğunlaştırılmış klinik dönemle çevrimiçi): Optometri ve Görme Bilimleri Yüksek Lisansları, M.Optom*
 • Bireysel kurs (Tamamen Çevrimiçi): Dijital Görüntüleme ve Somut Kültürel Mirasın Korunması

*Bu derece, ilgili lisans derecesine ve lisansa sahip öğrencilerin tam dereceye kayıt olmadan kendi müfredatından bireysel dersler almalarına olanak tanır. Sizi uluslararası programlarımızı keşfetmeye davet ediyoruz ve sizden haber bekliyoruz!

Kampüs Özellikleri

  Sıralamalar

  Hadassah Academic College İsrail'de, Avrupa kıtasında ve genel olarak dünyada çeşitli kategorilerde sıralanmıştır.

  Ülke Sıralaması

  Bu tür sıralama, kurumun çeşitli akademik başarılarda ne kadar başarılı olduğuna odaklanır. Hadassah Academic College İsrail ülkesi Avrupa'da 28. sıradadır.

  Etki Sıralaması

  Bu tür sıralama, enstitünün İsrail'de nasıl bir etki yarattığına göre düzenleniyor. Bu etkiler topluluk etrafındaki sosyal, ekonomik ve politik sunuma odaklanır. Hadassah Academic College yarattığı etki nedeniyle dünyada 15.707. sırada yer almaktadır.

  Açıklık Sıralaması

  Hadassah Academic College açık operasyonlarında 6049. sırada yer almaktadır. Bu kategori Hadassah Academic College İsrail'deki akademik sürecini ve ilişkilerini dünyaya nasıl açık bir şekilde yürüttüğüne odaklanmaktadır.

  Ekselans Sıralaması

  Hadassah Academic College çeşitli alanlardaki üstünlüğüne göre 4370. sırada yer almaktadır. Buna akademik başarı, alıntılar, referanslar ve daha fazlası dahildir.

  Konumlar

  • Jerusalem

   37 Hanevi'im St., Jerusalem, Israel., 9101001, Jerusalem

  sorular