Keystone logo
Harvard Business School Online

Harvard Business School Online

Harvard Business School Online

Tanıtım

Harvard Business School Online , hayati önem taşıyan işletme kavramlarını öğrenmek için benzersiz ve ilgi çekici bir yol sunar. Nerede olursanız olun kariyerinizde - veya dünyada - kişisel ve profesyonel hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilecek eğitim deneyimleri sağlıyoruz.

Öğrencilerimiz aynı fikirdeler. Son zamanlarda City Square Associates tarafından yapılan bir ankete katılan ankete beş kişiden dördünün HBS Online’ın yatırım yapmaya değdiğini söyledi.

Niye ya? Öğrenci topluluğumuza göre, HBS Çevrimiçi:

 • Kariyerleri Hızlandırır: Yüzde 93'ü programlarımızın kendi özgeçmişlerini destekleyen becerilerle donattığını söylerken, dört kişiden biri HBS Online kursunu tamamladıktan sonra terfi veya unvan değişikliği aldığını bildirdi.
 • Hedefleri Netleştiriyor: Öğrencilerin yüzde 77'si, HBS Online'ın mesleki geleceklerinde netliği arttırdığını, bunun yeni bir alana veya sektöre geçmenin zamanının bir MBA almaya karar vermesinin ne kadar olacağını belirlemekten bahsettiğini söyledi.
 • Güveni Artırır: Yüzde 90'ı işte daha güvende hissettiğini ve iş kararlarını daha rahat verdiğini bildirdi. Ve bu güven fark edildi: Yanıt verenlerin yüzde 53'ü HBS Online kursuna katıldıktan sonra işte daha fazla sorumluluk aldı.
 • Topluluk Oluşturuyor: Yüzde 63'ü, benzer kariyer ve eğitim özlemlerine sahip aklı başında bir akranlar topluluğuna katıldıklarını hissettiklerini söyledi.

Öğrenme modelimiz bunu sağlar. HBS Online, vaka temelli, aktif ve sosyal eğitim deneyimine sahip profesyonelleri sunarak karar vericilerin ayakkabısına sokar ve sizden gerçek dünyadaki sorunlarla uğraşmanızı ve bir çözüme ulaşmak için arkadaşlarınızla tartışmanızı ve tartışmanızı ister .

Online işletme eğitimini yeniden planladık. Şimdi kariyerini yeniden düşünmenin zamanı geldi.

kabul

Kayıt Uygunluğu

 • 18 yaşında
 • İngilizce bilgisine sahip
 • Program boyunca diğer katılımcılarla öğrenmeye ve etkileşim kurmaya kararlı

Çevrimiçi uygulama

Ücretsiz

Özel Belgeler Gerekli

Yok hayır

Burslar ve fon sağlama

Credential of Readiness (CORe) programının yanı sıra İş Analitiği , Yöneticiler için Ekonomi ve Finansal Muhasebe sertifika programları için öğrenim yardımı mevcuttur. Bu programlar için mevcut mali yardım seçeneklerini görüntülemek için lütfen Ödeme ve Mali Yardım sayfasına bakın .

Mezun İstatistikleri

Öğrenci Görüşleri

Konumlar

 • Cambridge

  Cambridge, Amerika Birleşik Devletleri

programlar

  Kurum ayrıca şunları sunar:

  sorular