Keystone logo
Henry Ford College

Henry Ford College

Henry Ford College

Tanıtım

wrjg

Henry Ford Koleji (HFC) bir Dearborn bulunan kamu iki yıllık üniversite, Michigan. Üniversite, kuruldu 1938, Kolejler ve Okullar North Central Association ve Üniversite Akreditasyon Michigan Komisyonu tarafından akredite edilmiştir. o 1938 yılında kapılarını açtığında okul aslen Fordson Junior College seçildi. Daha sonra Üniversite 1946 yılında adı Dearborn Junior College kabul etti. Bu kapalı ve varlıklarını Eğitim Dearborn Devlet Okulları Kuruluna aktarıldı Henry Ford Ticaret Okulu adını, 1952 yılında Henry Ford Community College oldu. Mayıs 2014 yılında Koleji olarak değiştirildi Henry Ford Koleji.

HFC 120'den fazla ön lisans, kariyer ve üniversite transferi programlarını sunarak hızla değişen dünya ve işyeri için hazırlamak adamıştır. Ayrıca, College Lisans Mutfak ve Ağırlama Çalışmaları Bilimleri derecesi, hem de üniversite ortakları ile 3 + 1 programları sunmaktadır. HFC Ayrıca iş ve endüstri için özelleştirilmiş işgücü geliştirme eğitimi konusunda uzmanlaşmış. Kolej Yüksek Öğrenim Komisyonu tarafından akredite edilmiştir. 1938 yılında kurulduğundan beri, HFC uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli lise sonrası eğitim aramak binlerce öğrenci için ağ geçidi olmuştur.

HFC bulunan iki kampüste dersleri sunmaktadır Dearborn. HFC'Nin Merkez Kampüs Ford Road ve Evergreen, Michigan Üniversitesi-Dearborn kampüsünde kuzey güneybatı köşesinde yer alır. Doğu Kampüs ev HFCVar Michigan Teknik Eğitim Merkezi (M-TEC) ve state-of-the-art bakım yapı. Doğu Kampüs hemen kuzeyinde Rotunda Schaefer Yolu üzerinde yer almaktadır.

Konumlar

  • Detroit

    5101 Evergreen Rd. Dearborn, MI 48128, Detroit

    sorular