Keystone logo
Hong Kong Design Institute

Hong Kong Design Institute

Hong Kong Design Institute

Tanıtım

Hong Kong Design Institute ( HKDI ), VTC Group bünyesinde lider bir tasarım kurumudur. Hong Kong'daki yaratıcı endüstrilerin temelini oluşturan yeni ortaya çıkan yetenekleri besleyerek, bilgi ve profesyonelliği geliştirmek için yüksek kaliteli eğitim sağlar.

Tasarım eğitiminde yılların deneyimine sahip olan HKDI , 20'den fazla tasarım programı sağlamak için tasarım departmanlarının (Mimarlık, İç Mekan ve Ürün Tasarımı, İletişim Tasarımı, Dijital Medya ve Moda ve Görüntü Tasarımı) güçlü yönlerini bir araya getiriyor. Artikülasyon ve ileri eğitimde son derece esnek olan HKDI , öğrencilere Yüksek Diplomadan Birleşik Krallık'taki saygın üniversiteler tarafından sunulan bir yıllık Lisans derecelerine kadar üç yıllık bir üniversite diploması Pathway

HKDI çağdaş müfredatı ve yerel ve uluslararası akademik ve endüstri ortaklarıyla aktif işbirlikleri aracılığıyla “düşün ve yap” yaklaşımını benimser. Öğrencilere, yaratıcı düşünme ve sosyal duyarlılıklarını geliştirirken ufuklarını genişletmek için uygulamalı deneyim kazanma ve küresel değişim programlarına katılma fırsatları verilir.

Dinamik Bir Öğrenme Ortamı

HKDI , 2010/11 akademik yılına Tiu Keng Leng'deki ödüllü yeni kampüsünde başladı. Kampüs, kaliteli tasarım eğitimi için en dinamik öğrenme ortamını sağlamaya kendini adamıştır.

Kaliteli Programlar ve Öğrenci Desteği

Müfredatımız, sektördeki gelişmelere uygunluğunu ve yanıt verebilirliğini sağlamak için sektör liderlerinden gelen girdilerle tasarlanmıştır. HKDI programları, Akademik ve Mesleki Yeterliliklerin Akreditasyonu için Hong Kong Konseyi tarafından kalite güvencesine sahiptir.

Öğrencilerimize ve mezunlarımıza kariyer gelişim danışmanlığı ve destek hizmetleri verilmektedir. HKDI Yüksek Diploma mezunları, ünlü denizaşırı üniversitelerle yapılan eklemleme düzenlemeleri aracılığıyla, yerel olarak Tamamlama Derecesi kurslarına devam edebilir ve bir veya iki yıl içinde derece nitelikleri elde edebilir.

Eylemde Yaratıcılık

HKDI 'in kapsamlı tasarım programları, yaratıcı düşünme ve karar verme becerilerinizi, kültürel duyarlılığınızı ve küresel bakış açınızı beslemeye yönelik etkinlikleri içerir. HKDI deneyimi, başarı için gereken beceri ve bilgileri verirken tasarım tutkunuzu geliştirmenize olanak tanıyan bir "düşün ve yap" yaklaşımına dayanmaktadır.

Başarı için Değerli Bir Seçim

Tasarım size ödüllendirici ve tatmin edici bir kariyer sunabilir. HKDI ailesinin bir üyesi olarak görmek için sabırsızlanıyoruz.

Konumlar

  • Hong Kong

    Hong Kong Design Institute 3 King Ling Road, Tseung Kwan O, New Territories, , Hong Kong

    sorular