Keystone logo
Hong Kong Institute of Vocational Education

Hong Kong Institute of Vocational Education

Hong Kong Institute of Vocational Education

Tanıtım

VTC Group'un bir üyesi olan Hong Kong Institute of Vocational Education (IVE), kendini endüstriler tarafından değer verilen profesyonelleri yetiştirmeye adamış, Hong Kong'un önde gelen mesleki ve profesyonel eğitim sağlayıcısıdır. IVE, bilgi ekonomisinde ihtiyaç duyulan yetkin ve yenilikçi bir iş gücü oluşturarak, Hong Kong'un ekonomik gelişimi ile paralel olarak gelişmektedir.

Mükemmel imkanlar

IVE öğrencilerinin öğrenme deneyimini zenginleştirmek için, işyeri ortamını simüle etmek için endüstri standartlarında tesisler kurulur. Laboratuvarlarımız ve merkezlerimiz, en son endüstri trendlerini takip etmek için düzenli olarak güncellenmektedir.

Mükemmelliği Öğretmek

Yüksek nitelikli öğretim ekibimiz sağlam endüstri deneyimine sahiptir. Eşsiz “Düşün ve Yap” yaklaşımımızla öğretmenlerimiz, profesyonel başarı için gerekli olan fiili işyerinde gerekli olan dengeli akademik bilgi ve pratik bilgi birikimini verir.

Personel geliştirme programlarının uygulanmasıyla, öğretim kadrosu sektördeki gelişmelerin nabzını tutuyor. Öğrenciler, öğretmenlerinden en güncel bilgileri öğrenebilir ve gelecekteki gelişimleri için yeterliklerle donatılabilirler.

Güçlü Endüstri Ağı

IVE, kurs planlamamızı ve müfredat tasarımımızı desteklemek için uzun vadeli endüstri ortaklığı kurmaya çalışmaktadır. Endüstri desteği ayrıca etkileşimli öğrenme faaliyetleri, endüstriye bağlanma fırsatları ve işe yerleştirme şeklini de alır.

Gelecek vaat eden

Öğrencilerimiz sürekli olarak çok sayıda ödül ve burs, akademik mükemmelliklerinin ve olağanüstü başarılarının kanıtı alırlar. Kurumlar, meslek kuruluşları ve meraklılar tarafından 300'den fazla burs verilmektedir.

Kampüs Özellikleri

Bir IVE programına giren öğrenciler, zenginleştirici ve eğlence dolu bir çalışma hayatı keşfedeceklerdir. 9 IVE kampüslerimiz, öğrencilerin öğrenme tutkusu geliştirmeleri ve çeşitli spor ve kültürel etkinlikler aracılığıyla ilgi alanlarını ve yeteneklerini geliştirmeleri için etkileşimli bir öğrenme ortamı yaratır.

IVE'nin bölge genelindeki kampüsleri, öğrencileri çok yönlü bir kampüs yaşamına hazırlamak için en son teknolojiye sahip tesislerle donatılmıştır. Her kampüs, farklı disiplinlerdeki öğrencilerin seçtikleri alanlarda bilgi ve pratik beceriler kazanmaları için özel olanaklarla inşa edilmiştir.

    Konumlar

    • Hong Kong

      VTC International Development Office 14/F, VTC Tower, 27 Wood Road, Wan Chai, , Hong Kong

      sorular