Keystone logo
Hudson County Community College

Hudson County Community College

Hudson County Community College

Tanıtım

Hakkında Hudson County Community College

Hudson County Community College uygun fiyatlı, erişilebilir ve toplum merkezli yüksek kaliteli programlar sunmaya kendini adamış, halka açık, kapsamlı bir şehir kolejidir. HCCC'deki öğrenciler, her ikisi de toplu taşıma merkezlerine yakın olan iki kampüste ders alabilirler.

Kolej, Amerika'nın en yoğun nüfuslu ve etnik açıdan çeşitli bölgelerinden biri olan Hudson County sakinlerine ve iş yerlerine hizmet vermektedir. Öğrenci kitlemiz, %50'den biraz fazlası İspanyol kökenli, yaklaşık %16 Afrikalı-Amerikalı, %11 Beyaz ve %8 Asyalı-Amerikalı/Pasifik Adalı olmak üzere Hudson County'nin yapısını yansıtıyor. HCCC öğrencilerinin üçte birinden fazlası Amerika Birleşik Devletleri dışında doğmuştur ve doğum yerleri olarak yaklaşık 105 farklı ülke bildirmiştir. Kolej'in öğrenci kitlesinin yüzde altmışı kadındır.


2011 Güz dönemi, %97'si derece arayan 9.400'den fazla öğrencinin rekor kıran kaydıyla açıldı. HCCC öğrencileri, dönem başına her zamankinden daha fazla kredi saati alıyor ve tam zamanlı eşdeğerler açısından, Kolej şu anda New Jersey'deki en büyük sekizinci devlet koleji konumunda. 2011 yılının Mayıs ayında, Kolej şimdiye kadarki en büyük mezun sınıfına sahipti — 1.000'den fazla öğrenci!

142813_pexels-photo-3776852.jpeg

Geçtiğimiz birkaç yıl içinde, HCCC kurs tekliflerinde benzeri görülmemiş bir büyüme tasarladı, merkezi bir danışmanlık programı kurdu, öğrenci etkinliklerini ve hükümet programlarını yeniden düzenledi ve tesislerinin sayısını ve kalitesini artırdı. Gündüz ve akşam derslerine ek olarak, Kolej artık haftanın yedi günü eğitim sağlıyor ve çevrimiçi kurs teklifleri tamamen hayata geçirildi.

HCCC, Orta Devletler Kolejler ve Okullar Birliği Yüksek Öğrenim Komisyonu tarafından tamamen akredite edilmiştir. Diğer akreditasyonlar arasında Mühendislik Teknolojisi Akreditasyon Kurulu'nun Teknoloji Akreditasyon Komisyonu; Hemşirelik Akreditasyon Komisyonu için Ulusal Lig; ve Solunum Bakımının Akreditasyonu Komitesi.

Hudson County Community College uzun zamandır Mutfak Sanatları Enstitüsü ile tanınmaktadır. Ulusal olarak tanınan ödüllü CAI müfredatı, New York bölgesinde Amerikan Aşçılık Federasyonu Akreditasyon Komisyonu tarafından akredite edilen iki programdan biridir. CAI öğrencileri, bir yarıyıldan bir yıla kadar çeşitli sertifikaların yanı sıra iki yıllık önlisans dereceleri alabilirler. Fairleigh Dickinson Üniversitesi ile yapılan artikülasyon anlaşması, CAI öğrencilerinin lisans ve yüksek lisans derecelerini alırken, aynı zamanda HCCC Aşçılık Sanatları Enstitüsü tesislerinde öğrenim görmelerini sağlar. CAI ayrıca Konaklama İşletmeciliği alanında hem sertifika hem de AAS programları sunmaktadır.

HCCC Community Education Division, CAI ile birlikte ve bir dizi yerel topluluk temelli grupla ortaklaşa çalışarak eğitim, işe hazırlık/yaşam becerileri eğitimi ve kadınların ve ailelerinin kendi kendine yeterlilik kazanmalarına yardımcı olmak için sertifika sınavları sağlar. ve tatmin edici ve üretken hayatlar yaşamak.

Kolej'in İş ve Endüstri Merkezi (CBI), Hudson County topluluğuna, bölgenin gelişmesine ve gelişmesine izin verecek yetenekli ve eğitimli bir iş gücü sağlamaya kendini adamıştır ve işletmelerin, kuruluşların öğrenme ihtiyaçlarını karşılamak için eğitim sınıfları ve programları sunar. ve bireyler.

Hudson County Community College Vakfı, en kapsamlı mali yardım programlarından birini sunmanın yanı sıra, hak eden öğrencilere burs sağlar. HCCC Vakfı, 1.000'den fazla öğrenciye 1.25 milyon $ burs verdi.

HCCC'yi keşfedin

Hudson County Community College (HCCC) deyince aklınıza iki kelime gelir: akademik mükemmellik. Yüksek kaliteli bir eğitim sunmak, HCCC'de en büyük önceliğimizdir. Bununla birlikte, HCCC'yi keşfederken aklınıza iki kelime daha gelecektir: kolaylık ve satın alınabilirlik. Güzel kentsel Journal Square kampüsümüz (ana kampüsümüz), Hudson County'nin kalbinde, New York City ve Newark Liberty Uluslararası Havaalanı'na 20 dakikadan kısa bir mesafede elverişli bir konuma sahiptir ve PATH, tren veya otobüsle kolayca erişilebilir. Kampüse girdikten sonra, etrafta dolaşmanın ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz. Dört uydu kampüsümüz, Hudson County genelinde stratejik bir konuma sahiptir, bu nedenle nerede olursanız olun kampüslerimize ve programlarımıza erişebilirsiniz.

Programınıza göre Koleje gidin

HCCC'de programınıza ve bütçenize uygun 300'den fazla gündüz, akşam ve hafta sonu kredili ve kredisiz kurs sunarak sertifikanızı veya derecenizi almanızı kolaylaştırıyoruz. Sınıf mevcutlarımız küçüktür ve garantili bireysel ilgi için ortalama 18:1 öğrenci/öğretmen oranı vardır. Kampüse gelmek sizin için zorsa, çevrimiçi derece kursları da sunuyoruz. Yaşam tarzınız ne gerektiriyorsa, zaman çizelgenize, bütçenize ve yaşamınıza uygun bir program oluşturmanıza yardımcı olacağız.

Hepsinden iyisi, HCCC'de, amiral gemisi aşçılık ve hemşirelik programlarımız da dahil olmak üzere 60'tan fazla derece ve sertifika programı arasından seçim yapabilirsiniz. Öğrencilerimizin çoğu, HCCC'den mezun olduktan sonra eğitimlerine devam etmeyi seçiyor; hem Fairleigh Dickinson Üniversitesi hem de New Jersey City Üniversitesi, HCCC öğrencilerini dört yıllık ve yüksek lisans programlarına transfer etmeyi kabul ediyor ve her ikisi de burs paketleri sunuyor.

Karşılanabilirlik ve esneklik

Bir üniversite eğitiminin ne kadar pahalı olabileceğini biliyoruz, ancak HCCC'yi paranızın karşılığını en iyi şekilde alacağınızı düşünüyoruz. HCCC'nin bölgede uygun fiyatlı eğitim aldığını öğrenince hoş bir şekilde şaşıracaksınız. Tam zamanlı öğrencilerimizin yüzde 80'inin mali yardım aldığını biliyor muydunuz? Deneyimli danışmanlarımız, her bir öğrenciyle ayrı ayrı çalışarak, üniversiteye gitme masraflarını azaltmak için mali yardım paketleri, yarı zamanlı çalışma ve burslar bulmaya yardımcı olur. Ayrıca gaziler ve işsizler için özel eğitim yardımı ve/veya muafiyetler sunuyoruz. HCCC'ye katılmak isteyen herkesin HCCC'ye katılmamayı göze alamayacağından emin olmak istiyoruz.

HCCC'yi keşfettiğinizde, eğitiminiz için kesinlikle ilk tercih olduğunu göreceksiniz.

Konumlar

 • Jersey City

  70 Sip Avenue, 07306, Jersey City

 • Union City

  4800 John F. Kennedy Boulevard, 07087, Union City

  • Union City

   Online, 07087, Union City

   sorular