Keystone logo
Humber College and Institute Of Technology & Advanced Learning

Humber College and Institute Of Technology & Advanced Learning

Humber College and Institute Of Technology & Advanced Learning

Tanıtım

Humber, uygulamalı, kariyer odaklı öğrenmeyi vurgular. Lisans dereceleri, diplomalar, sertifikalar ve Ontario lisansüstü sertifikaları dahil olmak üzere çok çeşitli kimlik bilgileri sunuyoruz - ve hedeflerinize giden en iyi yolu çizmenize yardımcı olacağız.

Humber, politeknik bir öğrenme tarzı sunar. Politeknik nedir?

İşte kısa versiyon.

Politeknik olmak, programlarımızın kariyer odaklı olması ve rekabetçi küresel iş piyasalarındaki değişikliklere duyarlı olması anlamına gelir. Mizah profesörleri sınıfa zengin bir ilgili endüstri deneyimi getiriyor. Sınıf boyutları küçüktür ve simülasyon laboratuvarları ve işe yerleştirmeler, sınıf ile endüstri arasındaki boşluğu doldurur. Teoriyi daha ilk günden uygulamaya koyuyoruz, bu önemlidir çünkü işle entegre öğrenme, mezun olmadan önce endüstrinizde çalışma deneyimine sahip olacağınız anlamına gelir! Humber'dan ayrıldığınızda profesyonel, kararlı ve iz bırakmaya hazır olacaksınız.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

Konumlar
  • Ontario

    205 Humber College Blvd, Etobicoke, , Ontario

    sorular