Keystone logo
Hungarian University of Sports Science

Hungarian University of Sports Science

Hungarian University of Sports Science

Tanıtım

Hungarian University of Sports Science (eski adıyla Beden Eğitimi Üniversitesi), Orta Avrupa'daki eğitim ve spor bilimleri alanında en eski, en başarılı ve profesyonel olarak beğenilen üniversitelerden biridir. Mirasımıza büyük saygı duyuyor ve değer veriyoruz, geleneklerimizi koruyor ve eğitim ve araştırmada sürekli olarak yenilikçi yöntemleri araştırıyoruz. İkincisi, yüksek öğretim için 21. yüzyılın beklentilerini ve aynı zamanda öğrencilerimizin sağlam bilgi, kaliteli eğitimciler ve hizmetler ile birlikte büyük ders dışı deneyimler beklentilerini karşılar. Yönetimimiz kendini lisans, yüksek lisans ve lisansüstü Macar ve uluslararası öğrencilere nesiller boyu hizmet vermeye adamıştır. Fakültemizde dünyaca ünlü eğitimciler bulunmaktadır. Öğrencilerimiz ve mezunlarımız, spor ve bilimin çeşitli alanlarında yüksek başarılara sahiptir.

Geleneksel olarak "TF" olarak adlandırılan TE, sayısız Olimpiyat şampiyonunun, harika spor koçlarının, eğitimcilerin ve eğlence uzmanlarının gururlu evidir. TE topluluğu, öğrencilerimizin ve mezunlarımızın kariyerleri boyunca destek sağlayarak, kişisel ve profesyonel olarak arzu etmelerine ve ömür boyu kariyer desteğinden yararlanmalarına yardımcı olur. TE şu anda büyük bir kampüs yeniden inşası ve genişletme projesinde yer almaktadır. Altyapı geliştirme, eğitim programlarımız ve araştırma portföyümüzdeki önemli gelişmelere, kalite güvencesinin yanı sıra hareketlilik hizmetleri, İngilizce dil programları ve stratejik kurumsal ortaklıklar dahil olmak üzere karmaşık bir uluslararasılaştırma girişimine paralel olarak ilerlemektedir.

Modern müfredatımız, çok işlevli spor tesislerimiz, topluluk alanlarımız ve etkinliklerimiz sonucunda öğrencilerimiz, benzersiz TE öğrenci hayatı ile yaşam boyu deneyimler biriktirirken, işgücü piyasasının gereksinimlerini karşılayan rekabetçi bilgi edinme fırsatının tadını çıkarırlar. Bağlılığımız aynı zamanda Macarların ve sınırlarımızın ötesindekilerin sağlık ve zindeliklerini iyileştirmeye yönelik daha büyük özlemlere de hizmet ediyor.

Miras

Hungarian University of Sports Science , verilen çağın kriterlerine uygun olarak geleneklerin korunmasını ve aynı zamanda sürekli uyarlamayı içerir. Yıllar içinde çok şey değişse de, üniversitenin pencerelerini dünyaya açarken gelenekleri yeni ruhlarla dolu olarak yaşıyor. TE ve fakültesi, sporcuları ve mezunları, spor mesleğinin çeşitli alanlarındaki başarıları ile dünya çapında tanınmakta ve eğitimcilerimiz ve eğitmenlerimiz tüm dünyada saygı görmektedir.

Kişi yalnızca harika bir beden eğitimi öğretmeni, fizyoterapist, koç, spor yöneticisi, rekreasyon, insan kinesiyolojisi veya sağlık bilimleri uzmanı olmayı değil, aynı zamanda bilimsel bir kariyer yapmayı da istiyorsa, Hungarian University of Sports Science ideal bir seçimdir. Bu, Macaristan'da doktora derecesi bulunan tek üniversitedir. spor bilimlerinde lisans derecesi alınabilir ve TE, öğrencilerimiz ve mezunlarımız için bir kariyer kuluçka alanı ve yaşam boyu profesyonel destek olarak hizmet vermektedir.

Bir dizi Olimpiyat, dünya ve Avrupa şampiyonunun antrenörleri, eğitimlerini Beden Eğitimi Üniversitesi'nde veya onun öncüllerinde tamamlamıştır. Fahri Doktorlarımız arasında uluslararası spor diplomasisi ve spor biliminden seçkin temsilciler bulunmaktadır.

Kalite güvencesi

Hungarian University of Sports Science , müşteri memnuniyetini daha da artırmak ve organizasyon yapımızı, hizmetlerimizi ve standardımızı geliştirmek için MSZ EN ISO 9001:2015 kalite güvence sistemini başlatma, çalıştırma ve sürekli iyileştirme konusunda gönüllü oldu.

Sürekli izlenen sertifika alanları arasında yükseköğretim, yetişkinlik eğitimi uzmanlık kursları, bilimsel araştırma ve geliştirme, proje bazlı spor ve beden eğitimi iyileştirmeleri ile eğitim ve sınav sistemleri yer almaktadır. Çeşitli hizmetler ve takip analizleri hakkındaki geri bildirimlerin sonuçları, gelecekteki politika oluşturma ve planlama prosedürleri üzerinde büyük bir etkiye sahiptir.

Üniversitemiz, öğrencilerimizin işgücü piyasasına duyarlı bilgi ve becerilerini geliştirmeye büyük önem vermektedir.

Konumlar

  • Budapest

    Alkotás utca,42-48, 1123, Budapest

sorular