Keystone logo
Ibmec

Ibmec

Ibmec

Tanıtım

Uluslararası ilişkiler

Ibmec / Rio Uluslararası İlişkiler Ofisi Ibmec / Rio eğitim almak isteyen öğrenciler için, üç aylık dönemlik ve yıllık programları yönetir ve kendi öğrencileri için yurtdışında okuyor kolaylaştırır. Ibmec Uluslararası İlişkiler Ofisi ondan fazla ülkede elli ortağı İş Okulları anlaşmaları ve üniversiteleri etrafında kapsar.

Ibmec hakkında

tecrübesi 45 yılı aşkın, Ibmec Brezilya'nın en iyi işletme okullarından biridir. Bizim lisans dersleri Milli Eğitim Brezilyalı Bakanlığı tarafından yüksek işaretleri kazandık. Misyonumuz sınırları olmayan bir dünyada kahramanları olarak öğrencilere geliştirmektir. Ibmec alma ve değişim programları üzerinde yılda yaklaşık 300 öğrenci gönderen olmayan Brezilyalı Enstitüleri ile 50 farklı ortaklıkları bulunmaktadır.

Bizim portföy Lisans, Yüksek Lisans, Yüksek Lisans ve Yayım derslerden oluşmaktadır. Bizim öğretim mükemmellik Ibmec Online aracılığıyla ülke genelinde ulaşır ve Ibmec In Şirketi aracılığıyla, yurt dışında Brezilya'da ortak kuruluşlar vermektedir ve. şiddetle işletme tarafından desteklenen DNA, öğrencilere uluslararası deneyim sağlamak birçok önde gelen kurumları ile master ve pazar deneyimi olan doktorlar, hem de anlaşmaların oluşan bir fakülte öğretim metodolojisini sunmak gibi diğer kurumlardan ayırt edilir.

Brezilya hakkında

Brezilya müziği, gıda ve edebiyat yoluyla tatlar zenginliği ile sonuçlanan dünyanın en çeşitli kültür birine ev sahipliği yapmaktadır. Nedeniyle geniş toprak uzantısı, Brezilya her zevke iklimlere sahiptir. Yıllık ortalama sıcaklık kuzeyde 35 ° C ve ülkenin güneyindeki 20 ° C dir. ziyaret ederken bize Brezilya halkının sıcaklığını hayran. hareketli gece hayatı aksine bizim güzel plajları ve tabiatı, keyfini çıkarın.

Birimler

Brezilya, Belo Horizonte ve Rio de Janeiro - - kendi birimleri ile her üç büyük Brezilyalı şehirlerde faaliyet göstermektedir. Fortaleza, João Pessoa, Recife, Salvador ve São Luís: Biz Kuzeydoğu bölgesinde büyük şehirlerde bulunan DeVry Grubu Brezilya, birimlerinde yüksek lisans dersleri sunuyoruz. Ayrıca, öğretim mükemmellik online kurslar ile ülke genelinde yayılır. her yıl genişleyen bir liste - dünyanın en iyi kurumları ile ortaklıklar kurmuştur beri güçlü bir uluslararası varlığa sahip.

Temas

bir değişim anlaşması yok, ev üniversite Ibmec ile imzalanan ve okumak için buraya gelmek istiyorsanız, lütfen bize ulaşın.

Konumlar

Konumlar
  • Av. Armando Lombardi, 940 – CEP: 22640-000 - Barra da Tijuca - Rio de Janeiro - RJ, 22640-000, Rio de Janeiro

  • Avenida Pres. Wilson, 118, Centro Rio De Janeiro - RJ , CEP: 20030-020, 20030-020, Rio de Janeiro

sorular