Keystone logo
International Business School Americas

International Business School Americas

International Business School Americas

Tanıtım

2003 yılında kurulan Uluslararası İşletme Okulu Amerika (IBS-Amerika) koordine ve öğrenciler, genç profesyoneller ve yöneticiler için uluslararası eğitim programları teşvik odaklanan bir okuldur. her yıl Tüm dünyadan 1500 öğrenci Yurt dışında programlara katılmak başarıyla kayıt ve. Öğrenciler seçilen dersin giderlerinin% 60'a kadar kapsayan geniş bir burs programı tarafından desteklenmektedir.

IBS Amerika Brezilya ve Kolombiya'da iştiraklerinin yanı sıra, sahip ajanlar tarafından desteklenen tüm dünyada yayıldı.

Programlarımız

Bizim tüm derslerden yoğun kısa süreli kurslar (süresi genellikle 3 hafta) ve genellikle öğrencilere düzenli olarak planlanan üniversite eğitimine veya iş bozmadan bizim ders almak için seyahat imkanı sağlamak için, Ocak, Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarında uygulanan. Teori ve pratiğin bir entegrasyon ile kurslarımız, öğrencilere uluslararası iş yönetimi ve idaresi derin bir anlayış kazanmak için izin verir. Öğrenciler vaka çalışmaları ve rehberli kurumsal ziyaretler aracılığıyla teorisini uygulamak için fırsat var. Biz de tabii ki müfredatın bir parçası olarak bizim sınıflar ile konuşmak için konuk öğretim görevlisi ve şirket yöneticileri davet ediyoruz.

Konumlar

  • São Paulo

    International Business School Americas, Av. Brig. Luís Antonio, 2393 - 1st floor, Jardins Paulista, 01401-000, São Paulo

sorular