Keystone logo
Institute of Child Education and Psychology

Institute of Child Education and Psychology

Institute of Child Education and Psychology

Tanıtım

Çevrimiçi öğrenmeye hoş geldiniz. ICEP Europe a hoş geldiniz.

73628_Hakkımızda.jpg

ICEP Europe çocuklar ve gençlerle çalışan eğitimciler ve yardımcı profesyoneller için çevrimiçi sürekli eğitim ve profesyonel gelişim için güvenilir bir kaynaktır. Psikoloji ve özel ihtiyaçlar konusunda uzmanlaşan kurslarımızın tümü, alanlarında lider uygulayıcılar tarafından geliştirilmekte ve verilmektedir. Bir kuruluş olarak amacımız, tüm çocuklara en yüksek kalitede sürekli mesleki gelişim yoluyla tam potansiyellerine ulaşmalarında yardımcı olmaktır.

Tüm kurslarımız, ne zaman ve nerede eğitim almayı seçtiğinizin kontrolünü size vererek, kullanıcı dostu ve en son teknoloji ile verilmektedir. Kurslarımız pratik bir odağa sahiptir ve eğitimcilerin karşılaştığı gerçek yaşam sorunlarını ele alır. En son araştırmalardan yararlanarak, en son bilgileri hızla sınıfa aktarıyoruz. ICEP Europe kendini eğitimde mükemmelliğe adamıştır; Kendini işine adamış personelimiz ve yenilikçi çevrimiçi öğrenme ortamımız, fark yaratan kaliteli eğitim sunmamızı sağlar.

Üniversite Kurslarımız birinci sınıf eğitim, güçlü akreditasyon ve işbirliğine sahiptir ve size Özel Eğitim İhtiyaçları konusunda uzman bir nitelik kazandıracaktır. University of East London, Dublin City University veya Hibernia College ile ortaklaşa sunduğumuz kurslardan biriyle uzmanlık derinliğinizi, güveninizi ve yetkinliğinizi geliştirin.

73630_Hakkımızda2.jpg

Programınıza uyan ve yoğun, zaman baskısı olan yaşam tarzınıza uyan bir sınıfa kaydolduğunuzu hayal edin. Yalnızca konu alanınızdaki geniş bir güncel araştırma ve düşünce havuzuna erişiminiz olduğunu değil, aynı zamanda öğrenmeniz gerekenleri kendi hızınızda öğrenirken size rehberlik edecek ve kolaylaştıracak bir öğretmeniniz olduğunu hayal edin. Şimdi bunun evinizde, ofisinizde veya internet erişimi olan herhangi bir yerde olduğunu hayal edin.

ICEP Europe günümüzde çocuklar ve gençlerle çalışmanın zorluklarıyla karşılaşanların çeşitli bireysel ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilmiş esnek çevrimiçi öğrenme çözümleri sunar. ICEP Europe 'ın kursları, alandaki en son bilimin gizemini çözer, ancak bunlara sadık kalır ve pratik ve ilgili çözümler sunar. İş günlerinde veya ev durumlarında bireysel durumlarla başa çıkmak için kanıtlanmış metodolojileri öğrenmesi gereken herkes için geliştirilmiştir.

Konumlar

  • Kildare

    ICEP Europe, Unit K2, Maynooth, Co. Kildare, W23 T3C7 Maynooth Business Campus, , Kildare

programlar

    Kurum ayrıca şunları sunar:

    sorular