Keystone logo
Institute of Child Education and Psychology

Institute of Child Education and Psychology

Institute of Child Education and Psychology

Tanıtım

Çevrimiçi öğrenmeye hoş geldiniz. ICEP Europe hoş geldiniz.

73628_AboutUs.jpg

ICEP Europe , çocuklar ve gençler ile çalışan eğitimciler ve müttefik profesyoneller için çevrimiçi sürekli eğitim ve mesleki gelişim için güvenilir bir kaynaktır. Psikolojide ve özel ihtiyaçlarda uzmanlaşan kurslarımız, alanlarında lider pratisyenler tarafından geliştirilmekte ve öğretilmektedir. Organizasyon olarak amacımız, tüm çocukların en yüksek kalitede sürekli mesleki gelişim ile tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olmaktır.

Tüm kurslarımız, kullanıcı dostu ve en son teknolojiyle donatılmış olup, ne zaman ve nerede çalışmayı seçtiğinize dair sizi kontrol altına alır. Kurslarımız pratik bir odaklanmaya sahiptir ve eğitimcilerin karşı karşıya olduğu gerçek yaşam sorunlarını ele almaktadır. En yeni araştırmaları kullanarak, en son bilgileri sınıfa hızlı bir şekilde aktarıyoruz. ICEP Europe , eğitimde mükemmelliğe kendini adamıştır; Özverili çalışanlarımız ve yenilikçi çevrimiçi öğrenme ortamımız, fark yaratan kaliteli eğitimi sunmamızı sağlar.

Üniversite Kurslarımız birinci sınıf eğitime, güçlü akreditasyona ve işbirliğine sahiptir ve size Özel Eğitim İhtiyaçları konusunda uzmanlık niteliği verecektir. University of East London veya Hibernia College ile ortaklaşa yaptığımız kurslardan biriyle uzmanlık derinliğinizi, güveninizi ve yetkinliğinizi geliştirin.

73630_AboutUs2.jpg

Programınıza uygun olduğunda ve yoğun, zamana bağlı yaşam tarzınıza uyan bir sınıfta kayıt olduğunuz düşünün. Sadece kendi alanınızda mevcut araştırma ve düşüncenin geniş bir rezervuarına erişmenin değil, aynı zamanda kendi hızınızda öğrenmeniz gerekenleri öğrendikçe sizi yönlendirecek ve kolaylaştıracak bir eğitmene sahip olduğunuzu düşünün. Şimdi, bunun evinizde, ofiste veya İnternet erişimi olan herhangi bir yerde olduğunu hayal edin.

ICEP Europe , bugün çocuklarla ve gençlerle çalışmanın getirdiği zorluklarla karşı karşıya kalan kişilerin bireysel ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilmiş esnek çevrimiçi öğrenme çözümleri sunmaktadır. ICEP Europe 'nın kursları, alanında en güncel bilime karşı sadık kalmayıp sadık kalmayı ve pratik ve uygun çözümler sunmayı amaçlamaktadır. İş günlerinde veya ev durumlarında bireysel durumlarla başa çıkmak için kanıtlanmış metodolojileri öğrenmesi gereken herkes için geliştirilmiştir.

Konumlar

  • Kildare

    ICEP Europe, Unit K2, Maynooth, Co. Kildare, W23 T3C7 Maynooth Business Campus, , Kildare

programlar

    Kurum ayrıca şunları sunar:

    sorular