Keystone logo
Institute Of Technical Education

Institute Of Technical Education

Institute Of Technical Education

Tanıtım

ITE'de öğrenmeyi hem eğlenceli hem de gelecekteki kariyerinizle alakalı hale getirmeye çalışıyoruz. Bunu, gelecekteki iş yerinizi kampüslerimize getirerek yapıyoruz. Okuldan kariyere geçiş çok önemli olduğu için kurslarımızı sizlerle birlikte tasarlayarak daha sorunsuz hale getirmeye çalışıyoruz.

ITE, en son teknolojiye sahip üç Kolejde 100'e yakın kurs sunmaktadır. Bu kurslar kariyer kümelerinde gruplandırılmıştır - Uygulamalı ve Sağlık Bilimleri, İşletme ve Hizmetler, Tasarım ve Medya, Elektronik ve InfoComm Teknolojisi, Mühendislik ve Otelcilik. Endüstrimiz bu beceri alanlarında tanınan sertifikalar, mezunların ve yetişkin öğrencilerin daha iyi iş beklentileri ve kariyer ilerlemesinden yararlanmalarına yardımcı oldu.

Nitec ve Yüksek Nitec seviyeli kursların yanı sıra, Diploma seviyesinde kurslar da sunuyoruz. Şu anda, prestijli denizaşırı kurumlarla ortaklaşa yürütülen üç Teknik Diploma kursumuz ve endüstri ortaklarımız ve ITE tarafından ortaklaşa geliştirilen ve yürütülen 24 ITE Work-Study Diploması var.

Becerilerin ilerlemesi için daha fazla Pathways ve daha geniş seçenekler sağlamak için, Yüksek Nitec kurslarının yelpazesini ve Staj kurslarının sayısını artırdık. Ayrıca, ilgi ve yatkınlık gösterenlerin de Erken Kayıt Alıştırmamızla bir kursa katılmalarını mümkün kıldık. Tüm bunları yaptık, böylece hem yeni öğrenciler hem de ITE mezunları, öğrenme tarzlarından bağımsız olarak becerilerini yükseltmeyi dört gözle bekleyebilirler.

Konumlar

Konumlar
  • Singapore, Singapur

sorular