Keystone logo
International Programs at Tufts University

International Programs at Tufts University

International Programs at Tufts University

Tanıtım

Tuftlar Hakkında

Tufts, araştırma ve öğrencilere kişisel bir deneyim sağlamada başarılı olan orta ölçekli bir üniversite olarak başarısıyla ayırt edilen, Amerikan yüksek öğretiminde bir liderdir. Araştırma ve liberal sanatların benzersiz kombinasyonumuz, merak, yaratıcılık ve katılım ortamımızda gelişen öğrencileri, öğretim üyelerini ve personeli kendine çekiyor.

Misyon

Tufts, kendini bilginin yaratılması ve uygulanmasına adamış, öğrenci merkezli bir araştırma üniversitesidir. Yaratıcı bilim adamlarının cesur fikirler ürettiği, karmaşık zorluklar karşısında yenilik yaptığı ve kendilerini dünyanın aktif vatandaşları olarak ayırt ettiği kapsayıcı ve işbirlikçi bir ortamda öğrenciler ve öğretim üyeleri için dönüştürücü deneyimler sağlamaya kararlıyız.

Görüş

Birbirleri ve dünya üzerinde derin etkileri olan çok çeşitli okullarda yaratıcı bilim adamlarından oluşan yenilikçi bir üniversite olmak.

Uluslararası Programlar ve Ortaklıklar Hakkında

Bugün mevcut olan en yenilikçi, dinamik programları sunuyoruz. Bir dili veya kültürü öğrenmenin en iyi yolunun onu yaşamak olduğuna inanıyoruz. Öğrencileri Boston'la tanıştıran zengin gezi programına, güçlü bir yatılı yaşam programı ve geniş kültürel değişim fırsatlarına ek olarak, Tufts rakipsiz bir fakülte sunar.

Fakülte

Fakültemizin tüm üyeleri, İngilizce'yi ikinci dil olarak öğretme konusunda geniş deneyime sahip profesyonel İngilizce eğitmenleridir. İngilizce derslerimiz, her öğrencinin öğrenme potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için hayal güçlerini ve deneyimlerini kullanan özel eğitmenler tarafından verilmektedir. Tufts İngilizce Dil Programları, sınıf materyallerini gerçek yaşam deneyimiyle birleştirme biçiminde yenilikçidir.

Müfredat Dışı

Ders zamanı, dili öğrenirken yaşamanıza yardımcı olan bir dizi gerçek dünya etkinliği ile tamamlanır. Her gün o dili konuşacak ve kullanacaksınız, bu da yeteneğinizi ve güveninizi geliştirmenin doğal yolu. İlgi çekici derslerden heyecan verici saha gezilerine ve Amerikan yaşamı ve gelenekleri üzerine akşam tartışmalarına kadar, Amerika'nın dilini ve kültürünü öğrenmenize yardımcı oluyoruz.

Konumlar

  • Medford

    200 Boston Ave Medford, MA 02155, 02155, Medford

  • Boston

    274 Tremont Street, 02111, Boston

    sorular