Keystone logo
ISSOS - International Summer Schools For 13-18 Year Olds‎

ISSOS - International Summer Schools For 13-18 Year Olds‎

ISSOS - International Summer Schools For 13-18 Year Olds‎

Tanıtım

17 yıldır iş hayatındayız ve 13 ila 18 yaş arasındaki çocuklara, öğrencilerin eğlenirken ve dünyanın dört bir yanından yeni arkadaşlar edinirken teşvik edici ve destekleyici bir ortamda büyüyebilecekleri dengeli bir öğrenme, eğlence ve kültür yaz deneyimi sunuyoruz. dünya.

ISSOS açık bir görevle kuruldu: İnsanların öğrenmesi ve büyümesi için güvenli bir yer yaratmak. Bu nedenle, öğrencilerin ihtiyaçlarına ve daha geniş ilgi alanlarına uygun akademik ve seçmeli dersleri seçtikleri dengeli ve denetimli bir yaz programı sunuyoruz. Öğrencilerimize, odak noktasının kişisel güvenlik ve refah, kaliteli bireysel eğitim ve eşsiz bir uluslararası deneyim olduğu bir yaşam boyu yaz macerasına sahip olma fırsatı sunuyoruz.

65516_Untitled.jpg

Yaz okullarımızın konumları, güvenli, ilham verici ve teşvik edici kampüsleri için özenle seçilmiştir. St Andrews ve Yale'in tarihi ve kültürel yerleri, öğrencilerin bu seçkin üniversitelerdeki hayatı güvenli bir ortamda deneyimlemelerine olanak tanır. ISSOS'a katılarak öğrenciler İngiltere ve ABD'yi yaşamak, okumak ve çalışmak için bir yer olarak deneyimleme fırsatına sahip olurlar.

ISSOS, ilham verici bir ekip tarafından yönetilen en güvenli yerlerde en yüksek kalitede programları sunmaya çalıştığımız, değer odaklı bir eğitim sunan, değer odaklı bir şirkettir. Arkadaşlıkların dünyaya yayıldığı ve yazın ötesinde uzun süre devam ettiği uluslararası bir aile oluşturan 80'den fazla milletten öğrencileri ağırlıyoruz.

ISSOS'u Farklı Yapan Nedir?

 • Bazıları ISSOS'a özel yüksek kaliteli programlar
 • 80'den fazla milletten gelen öğrencilere hoş geldiniz
 • Öğrencilerin% 40'ı yıldan yıla geri dönüyor
 • Her ulusun sadece% 10'unu kabul ediyoruz, gerçekten uluslararası bir deneyim yaşatıyoruz
 • Yaz personeli, uzman İngilizce dil öğretmenlerinden PGA Golf Pros'a kadar kendi alanlarında uzmandır.
 • Yaptığımız her şeyi temel alan 6 değere sahip Değer Odaklı bir şirketiz

İnsanlar ve ISSOS

ISSOS'ta sadece yüksek nitelikli ve motive edilmiş personel kullanmaktan gurur duyuyoruz. Tüm öğretmenlerimiz nitelikleri, uzmanlıkları ve deneyimleri için özenle seçilmiştir ve onlarla birlikte hem akademik hem de müfredat dışı programlarımızda gençlere öğretmek ve onlarla etkileşim kurmak için bir enerji ve coşku getirmektedir. 1: 5'lik bir personel-öğrenci oranı vardır ve sınıflar, bireysel ilgi ve kişiselleştirilmiş eğitim sağlamak için kasıtlı olarak küçük tutulur.

Öğretmenlerimiz, yaz öğrencilerimiz için yüksek kaliteli akademik standartlar sağlamanın yanı sıra, aynı zamanda yurtta ikamet etmektedirler ve rol model olarak hareket eden ve öğrencilerimizin refahını gözeten danışmanlar tarafından desteklenmektedir. Yaz programlarımızın başarısı, öğretmenlerimizin ve danışmanlarımızın özveri ve coşkusuna ve ISSOS'u her öğrenci için gerçekten benzersiz ve heyecan verici bir deneyim haline getirme ortak hedeflerine bağlıdır.

Konumlar

 • Saint Andrews

  University of St Andrews St Katharine’s West 16 The Scores, KY16 9AX, Saint Andrews

 • Cambridge

  The Old Schools, Trinity Ln, CB2 1TN, Cambridge

 • Saint Andrews

  Saint Andrews, Birleşik Krallık

  sorular