Keystone logo
ITM College and University Studies

ITM College and University Studies

ITM College and University Studies

Tanıtım

ITM College" src="//img.emg-services.net/educations/education621830/fotomitterer-8699_2.jpg" alt="ITM College" />

Otelcilik ve Turizm İşletmeciliği Diploması

Ağırlama ve Turizm İşletmeciliği Diploması, konaklama, otel ve turizm endüstrisinde orta düzey yönetici olarak çalışmak için gerekli yönetim becerilerini sağlamak üzere tasarlanmış 2 yıllık bir diploma programıdır.
Diploma programı üç ana alandan oluşur:


Yabancı dil edinimi
Yönetim Becerileri
Uygulamalı eğitim


Konaklama ve Turizm İşletmeciliği Diploması süresince öğrenciler, pazarlama ve iletişim yetkinlikleri geliştirmenin yanı sıra misafir ilişkileri, hizmet ve mutfak konularında eğitim alacaklardır. Öğrenciler ayrıca, çok kültürlü akranlarıyla kaynaşırken doğal bir ilerleme olan dil becerileri üzerinde çalışmaya teşvik edilir.
Konaklama ve Turizm İşletmeciliği Diplomasını tamamlayan mezunlara bir Diploma ve kendi restoranlarını, otellerini veya seyahat acentelerini kurmalarına izin veren bir işletme lisansı verilir.
Konaklama ve Turizm İşletmeciliği Diploması aynı zamanda mezunları Lisans Derecesi almaya hak kazanır.

Avusturya'da Konaklama Ağırlama ve Turizm

Uluslararası Turizm Yönetimi Koleji ( ITM ), özellikle otelcilik ve turizm yönetimi alanında uluslararası bir kariyere sahip olmayı planlayan öğrenciler için özel olarak hazırlanmış benzersiz bir çalışma programı sunmaktadır.

ITM , eğitim dili olarak İngilizce'yi tanıtan ilk Avusturya'ydı. Üniversite Avusturya Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış ve onaylanmıştır. Mezunlar Avusturya Hükümeti tarafından onaylanmış bir diploma alırlar. Program İngilizce öğretilir ve öğrenciler, dünya çapında çalışırken daha güvenli olmalarına yardımcı olacak iki ek dil öğrenme fırsatına sahiptir.

ITM iddialı bireylerle çalışır. Hedef öğrencileri, misafirperverlik ve hizmet sektöründe uzmanlaşmaya motive ve adanmıştır. Uygulamalı bir çalışma programı sunarak, öğrenciler sadece teorik değil, aynı zamanda pratik düzeyde de geniş bir bilgiye sahip olacaklardır. Pratik eğitim bu sürekli gelişen endüstride gelişimin önemli bir parçasıdır. Bu yüzden, kampüsleri olarak bir işletme oteli seçtiler - öğrencilerin gelecekteki çalışma ortamlarına rahat ve aşina olma fırsatına sahip oldukları yerler.

İki yıllık kolej programı, pratik ve teorik dersler sırasında yüksek kalitede ve bireysel eğitimi garantilemek için sınırlı sayıda ve özenle seçilmiş öğrenci sayısına sahiptir. Bu, öğretim elemanlarının derslerini bireysel öğrenci tercihlerine göre uyarlayıp uyarlamasını sağlar. ITM , geleceğin yöneticilerini ağırlıyor ve onlara istenen hedeflere ulaşmak için gerekli eğitimi ve gerekli becerileri vermeye çalışıyor.

ITM - Turizm ve Yönetim Uluslararası Koleji Yurtdışında Eğitim Görülecek İlk 10 Ülke Arasında

educations.com Top 10 Global rankings 2023 badge
educations.com Top 10 Global rankings 2022 badge

Konumlar

  • Bad Vöslau

    Internation College of Tourism & Management - ITM GmbH, Johann Strauss Strasse 2 , 2540, Bad Vöslau

sorular