Keystone logo
ITTI High Tech Institute

ITTI High Tech Institute

ITTI High Tech Institute

Tanıtım

Eğitim Yöntemimiz

Şu anda, teknolojik yenilik ve işgücü piyasasının dönüşümü sayesinde, daha az katı ve daha katılımcı bir öğrenme metodolojisi uygulanmaktadır. Dolayısıyla bunlardan biri, yaparak öğrenme, girişimcilik becerilerinin doğal olarak kazanılmasını sağlar.

Bu metodoloji, yaparak öğrenmeyi, problemin nasıl çözüleceğini (problem tabanlı öğrenme) ve işbirlikçi bir ortamda (ara odaları ve wiki'ler) fikirlerin bir kombinasyonu yoluyla nasıl uygulanacağını anlamak için pratik bir bağlamda beceriler geliştirmeyi önerir.

TwitchTv'deki yayınlar veya GitHub'daki uygulamaların sunumu gibi eğitim programı ile ilgili etkinliklerin organizasyonu ile birlikte yukarıda bahsedilen metodolojinin birleşimi, ITTI'nin iki temel ve özel özelliğini birleştirir: Bootcamps'imiz sayesinde üretici ve dolayısıyla, sektördeki kıyaslama olarak dikkate değer mesleki deneyimlerine ek olarak, söz konusu üreticiler tarafından akredite edilmiş ve onaylanmış bir öğretim ekibi sayesinde.

Herhangi bir zamanda ve herhangi bir yerde eğitim verin, çünkü ITTI enstitüsünden son teknoloji bir eğitim ortamını hizmetinize sunuyoruz: Sanal Sınıf (akış). Eğitim süreci boyunca hem öğretmenin hem de tüm ITTI personelinin sizi motive etmesi, sorularınızı yanıtlaması ve size yardımcı olması için destek olacak, kendiniz için belirlediğiniz hedeflere ulaşabilmeniz için gerekli takibi yapacaksınız.

İstatistik

 • Programlarımıza Kayıtlı +4290 Öğrenci
 • +195 Menşe Ülke
 • Dünya çapındaki işletme okullarıyla +198 değişim anlaşmaları

  kabul

  Konumlar

  • Calle del Marqués de Urquijo,36, 28008, Madrid

  sorular