Keystone logo
J.F. Oberlin University Summer Session

J.F. Oberlin University Summer Session

J.F. Oberlin University Summer Session

Tanıtım

= Uyarı =

Ne yazık ki, JF Oberlin Üniversitesi (JFOU), koronavirüs salgını nedeniyle 2020 Yaz Dönemi'nin iptalini duyurmak zorundadır.

74212_shibuya-crossing-923000_640.jpg

JFOU Hakkında

JF Oberlin Üniversitesi, lisansüstü öğrenciler ve denizaşırı öğrenciler de dahil olmak üzere yaklaşık 9.000 öğrenciye sahiptir. Yılda üniversiteye kayıtlı yaklaşık 550 yabancı öğrenci var. Ayrıca dünya çapında yirmiden fazla ülkede ve bölgede 140'dan fazla ortak okulumuz var. Japon öğrencilerimiz, sadece dil eğitimi ve akademik değişim programları değil, aynı zamanda gönüllü programlar ve staj olanakları da dahil olmak üzere çeşitli programlarla pratik deneyim kazanmaktadır. Üniversite, uluslararası değişim programlarında çeşitli faaliyetlerde bulunmak ve yurtdışında öğrenim gören öğrencileri desteklemek için beş denizaşırı ofis kurmuştur. .

Tokyo ve Machida bölgesi

Özel servis alanı 621 kilometrekarelik alanı kaplar ve 9 milyon nüfusa sahiptir. Sadece yurt dışından değil, tüm Japonya'daki iş ve ticaret tesisleri, iyi gelişmiş trafik ağı ve sayısız kültürel kuruluş ve turistik destinasyonlarla ziyaretçileri çekmektedir. Tokyo Metropolitan Hükümeti'nin ofisleri, yeni restore edilen Tokyo Station binası ve Tokyo Skytree, tarih ve gelenekle dolu gezi noktalarına sadece birkaç örnektir.Yeni ilgi alanları oluşturan, Tokyo şüphesiz ki dünyanın en gelişmişlerinden biridir. .

Machida

“Eski iyi doğa ve gelenek” ve “yeni kültür” birlikteliklerinin bir arada bulunması, turistik kasaba Machida'nın büyük cazibesidir. Kent, alışveriş merkezlerine, harika yemeklere ve çeşitli cazibe merkezlerine sahiptir. Machida'dan, merkezi Tokyo'ya kolay bir bağlantı var.

Konumlar

  • Tokyo

    3758 Tokiwa-machi, Machida-shi, Tokyo 194-0294 Japan, , Tokyo

    sorular