Keystone logo
Jones County Junior College

Jones County Junior College

Jones County Junior College

Tanıtım

Jones County Junior College (Jones College / JC ), açık kapı, iki yıllık bir kurumdur Sanatta Önlisans (AA), Uygulamalı Bilimler Önlisans (AAS) dereceleri, Kariyer ve Teknik sertifikalar, Yetişkin Eğitimi kimlik bilgileri ve İşgücü kimlik bilgileri . Jones County Junior College yüksek öğretim programları sunarak ve orta öğretim sonrası programlama, işgücü ve ekonomik kalkınma ve topluluk geliştirme yoluyla ilgi alanlarının yüksek öğretim ihtiyaçlarını karşılamak için demokratik bir toplumun idealleriyle tutarlı hizmetler sunarak büyüklüğe ilham verir. Bu ideallerin peşinden gitmek için Jones College, kaliteli programlama için insan, finans ve fiziksel kaynaklar sağlar; öğrencilerin ihtiyaçlarını ve ilgi alanlarını karşılayan yüksek öğretim programları; ekonomik kalkınmayı artırmak için iş ve endüstri için işgücü eğitimi çözümleri; öğretim, öğrenim ve yüksek öğrenim programlaması için eğitim destek hizmetleri; sürekli planlama ve değerlendirme yoluyla kalite geliştirme.

Toplumlarımızın geçim kaynakları için işgücü gelişimi ve ekonomik kalkınmada değerli kaynaklar sağlamaya söz veriyoruz. Agresif, yenilikçi ve becerikli çözümlerle güvenilir ilişkiler kurmaya kararlıyız .

Jones County Junior College , Southern College of Colleges and Schools Commission on Colleges tarafından Associate in Arts dereceleri, Associate in Applied Science dereceleri ve Mesleki Sertifikalar vermek üzere akredite edilmiştir.

Konumlar

Konumlar
  • Ellisville

    South Court Street,900, 39437, Ellisville

    sorular