Keystone logo
Jean Moulin Lyon 3 University

Jean Moulin Lyon 3 University

Jean Moulin Lyon 3 University

Tanıtım

60250_Untitled.png

Université Jean Moulin Lyon 3 üniversite dünyaya açmak

Lyon ve Bourg-en-Bresse, kalbinde Jean Moulin Üniversitesi beşeri ve sosyal bilimler odaklı bir öğrenme alanı ve araştırma sunmaktadır. 7 doktora okullar ve 19 araştırma birimleri ile, toplumun büyük bir soru ile bağlantılı olarak disiplinler arası araştırmalar geliştirir.

Lyon Üniversitesi Üyesi, bu 28'den fazla 000 öğrenciye ev sahipliği ve entelektüel ve kişisel gelişim için elverişli kalitede eğitim çerçevesinde mesleki eğitim kursları, geniş bir yelpazede sunuyor.

000 5 üzerinde uluslararası öğrenci her yıl kayıtlı sayesinde, dünyada birçok ortaklıklar veya yabancı üniversitelerle bilimsel işbirliği projeleri, Üniversite Jean Moulin marka olacak öğrenci ve öğretmen hareketliliği teşvik ederek uluslararası hale getirilmesi.

Eşit fırsatlara yükseköğretime erişimi oturtmakta çeşitliliği ve özgünlüğü açısından zengin olduğunu ve her birimiz de tanımlanır inancını doğruluyor Üniversitesi Jean Moulin Lyon 3 için sabit bir husustur onun farklılıklardan.

sosyoekonomik ortaklarına tamamen kararlı, Jean Moulin Üniversitesi özellikle staj, değişimli olarak ve girişimciliği teşvik ederek, öğrencilerin başarısı ve istihdamının artmasına katkı sağlamayı amaç edinmiştir.

60251_Untitled2idex.png

Konumlar

  • Lyon

    6 cours Albert Thomas, 69008, Lyon

programlar

    Kurum ayrıca şunları sunar:

    sorular