Keystone logo
Jul academy

Jul academy

Jul academy

Tanıtım

Biz kimiz: Jul academy İtalya

Jul academy , dünya çapında tutkulu öğrencilere en üst düzeyde müzik eğitimi sağlama konusunda uzmanlaşmış bir İtalyan müzik kurumudur. Alandaki 15 yılı aşkın deneyimimizle, seçtikleri müzik kariyeri yolunda ilerlerken öğrencilere önemli avantajlar sunmak için müfredatımızı geliştirdik.

ÇEVRİMİÇİ ÖĞRENİM, KİŞİYE ÖZEL VE AKREDİTE

İTALYAN MÜZİK MİRASI

Jul academy İtalya merkezlidir. İtalya, Avrupa müzik tarihinde önemli bir rol oynamıştır. Keman ve piyano gibi birçok müzik aleti İtalya'da icat edildi. Müzik gamı, Opera sanatı ve sone, konser, dörtlü gibi birçok müzik terimi de İtalya'da doğmuştur.

KİŞİYE ÖĞRETİM VE ÖĞRENİM

Sınıf mevcutlarımız küçüktür. Tavsiye ve destek, her kursun tüm aşamalarında mevcuttur ve size kendi öğreniminizi kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde uyarlama fırsatları sunar.

UZMAN ÖĞRETMENLER

Jul academy eğitmenleri sadece harika öğretmenler değil, aynı zamanda son derece deneyimli oyuncular, sanatçılar ve kendi başlarına müzik işi girişimcileridir ve müzik endüstrisinde bir kariyer oluşturmaya yönelik benzersiz bilgiler sağlar.

KALİTE VE AKREDİTASYONLAR

Jul academy Academy, bir RSL Meslek merkezi, London College of Music sınav merkezidir ve öğrencilere 200'den fazla sertifika vermiştir.

KURUMSAL ÇEVRİMİÇİ ÖĞRENME PLATFORMU

Çevrimiçi öğrencilerimiz Kurumsal öğrenme platformumuzdan yararlanabilirler. Tüm ders kitapları, kaydedilmiş dersler ve alıştırmalar, talep üzerine sanal sınıfta mevcut olacaktır.

YETERLİLİKLER VE AKREDİTASYONLAR

Jul academy , öğrencilerimize en yüksek kalitede müzik eğitimi vermeye kendini adamıştır. Fakültemiz, prestijli müzik kurumlarından mezun olan yüksek nitelikli ve deneyimli müzik profesyonellerinden oluşmaktadır.

Ek olarak, müfredatımızın ve tesislerimizin müzik eğitimindeki en yüksek standartları karşılamasını sağlayan RSL UK ve London College of Music gibi önde gelen müzik kuruluşları tarafından akredite edilmiş durumdayız. Hem eğitim hem de performansta mükemmelliğe olan bağlılığımızla, mezunlarımız müzik endüstrisinde başarılı kariyerler için iyi hazırlanmıştır.

ONLINE MÜZİK PROGRAMLARIMIZ:

İtalya'daki kampüsümüzde ve uluslararası öğrenciler için çevrimiçi olarak yüksek kaliteli müzik kursları sunuyoruz. Amacımız, müzik eğitimi sektöründe 15 yılı aşkın süredir kazandığımız uzmanlığı kullanarak, uluslararası öğrencilere kampüsümüzde sunduğumuz eğitim seviyesinin aynısını sağlamaktır.

Kurslarımız, dersleri her öğrencinin bireysel ihtiyaçlarına göre şekillendiren canlı öğretmenlerin yer aldığı çevrimiçi platformumuzda mevcuttur. Amacımız, esnek ama titiz öğrenme yöntemlerimiz aracılığıyla öğrencilerin müzikal ve eğitimsel hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktır. Bu yöntemlerin dünya çapında başarısı kanıtlanmıştır ve her düzeydeki öğrenciye erişilebilir, başvuran herkesin memnuniyetini garanti eder.

Web sitemizi buradan ziyaret edin ve tüm programlarımızı keşfedin.

Konumlar

  • Rende

    Via Sandro Botticelli 11,, 87036, Rende

sorular