Keystone logo
© K-State College of Education
Kansas State University

Kansas State University

Kansas State University

Tanıtım

Eyaletteki en büyük öğretmen hazırlığı olan Kansas State University Eğitim Fakültesi, tüm coğrafi bölgelerden, sosyo-ekonomik ve sosyo-ekonomik alanlardan bireyleri hazırlayan başlangıç ve ileri derecelerin bir karışımını sunarak küresel pazarın ihtiyaçlarına cevap verme yeteneğini göstermiştir. öğretilecek geçmişler ve kültürler. Dünyanın dört bir yanından gelen uluslararası öğrencilerle çalışma konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahip, İkinci Dil Olarak İngilizce (ESL) deneyimine sahip yüksek nitelikli öğretim üyeleri, anadili İspanyolca, Çince, Japonca, Fransızca ve Almanca olan konuşmacıları öğretmen lisansı için hazırlayacaktır. Öğrenciler sınıfta ve ötesinde başarılı olmak için gerekli becerilerle programdan çıkmayı bekleyebilirler. Öğretme ve Öğrenim (TELRN) Lisansüstü Sertifikamız, kariyer değiştirenlerin Dünya Dilleri öğretmeni olma yoluna başlamaları için harika bir yerdir.

Bu program bireyleri Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Amerikalı öğrencilere eğitim vermek için gerekli öğretim uygulamaları ve teoriyle donatır. Sertifikanın tamamlanmasının ardından yalnızca bir dönem daha kurs çalışmasıyla ilgilenen adaylar, Dünya Modern Dilleri konsantrasyonuyla Müfredat ve Öğretim Yüksek Lisans Derecesini bitirebilirler. Doktora derecesi Müfredat ve Öğretim alanında yerel, ulusal veya uluslararası düzeyde eğitim araştırmalarına odaklanmak isteyen ileri düzey mezunlar için tasarlanmıştır.

Bize katılın ve K-State'in Dünya Dili öğretmenliği eğitimi alanında yarattığı heyecan verici küresel ivmenin bir parçası olun!

Vizyon, Misyon ve Kavramsal Çerçeve

Vizyonumuz:

"Eğitimcileri farklı ve değişen bir dünya için bilgili, etik ve ilgili karar vericiler olmaya hazırlamak."

Misyonumuz aşağıdakiler aracılığıyla gerçekleştirilir:

 • lisans ve lisansüstü düzeydeki öğrencilere örnek eğitim verilmesi;
 • sağlam ve faydalı araştırma ve ilimlerin üretimi, yorumlanması ve yayılması;
 • meslek içinde liderlik, işbirliği ve hizmet;
 • ve çeşitliliğin tanıtımı, anlaşılması ve kutlanması.

Akreditasyon

Yüksekokulumuz, akreditasyonu mesleğin en yüksek standartlarını karşıladığımızı güvence altına almanın temel yolu olarak benimser.

 • Kansas Eğitim Bakanlığı (KSDE)
 • Öğretmen Eğitimi Ulusal Konseyi Akreditasyonu (NCATE/CAEP)
 • Danışmanlık ve İlgili Eğitim Programları Akreditasyon Konseyi (CACREP)
 • Eğitimci Hazırlığı Akreditasyon Konseyi (CAEP)

Kampüs Özellikleri

  kabul

  Öğrenci Görüşleri

  Konumlar

  • Manhattan

   006 Bluemont Hall 1114 Mid-Campus Dr. North, Manhattan, 66506, Manhattan

   sorular