Keystone logo
Kaskaskia College

Kaskaskia College

Kaskaskia College

Tanıtım

Topluluğun koleji Kaskaskia College hoş geldiniz! Kaskaskia College , 1940 yılında Centralia Township Junior College olarak başladığından bu yana, güney-merkezi Illinois sakinlerine gururla hizmet vermiştir. Her yıl binlerce öğrenci eğitim kariyerlerine başlamak için Kaskaskia College seçti.

150'den fazla akademik ve sertifika programıyla Kaskaskia College , size ilgi alanlarınızı keşfetme, yeteneklerinizi bulma ve geleceğiniz için bir yol belirleme fırsatı sunar ve bu arada, tamamen başarınıza bağlı bir fakülte ve personel tarafından desteklenir.

Peki, peşinde olduğunuz başarı tam olarak nedir? Yüksek maaşlı bir iş mi? Tatmin edici bir iş mi? İkisini birden yapan bir iş mi? Girişimci olmayı arzuluyor musunuz? Problem çözücü mü? Yenilikçi mi? Lider? Hedefleriniz ne olursa olsun, Kaskaskia College size başarılı olmak için ihtiyacınız olanı sağlar.

Olağanüstü bir eğitim. Uygun fiyatlı öğrenim. Zaten bir parçası olduğunuz bir toplulukta elverişli bir konum. Dört yıllık herhangi bir kolej veya üniversiteye transfer olan krediler. Kariyer geliştirme olan eğitim. Bunlar Kaskaskia College değerleridir.

Konumlar

Konumlar
  • College Road,27210, 62801, Centralia

sorular