Keystone logo
Kazan Innovative University

Kazan Innovative University

Kazan Innovative University

Tanıtım

Üniversite Hakkında

VG Timiryasov (IEML) adını alan Kazan Innovative University 1994 yılında kuruldu ve şu anda Tataristan Cumhuriyeti ve tüm Volga bölgesindeki en büyük özel yüksek öğrenim kurumudur. Kazan ve Moskova Üniversiteleri mezunları arasında yer alan kurucusu Dr. Vitaliy Timiryasov, yeni bir okulun kuruluşunda en iyi klasik üniversite eğitimi geleneklerini sundu.

Üniversite, Rusya'nın en iyi 100 yüksek öğretim kurumu ve Rusya'nın en iyi 5 özel üniversitesi arasındadır ve “Kalite Yönetimi” sisteminin uygulanması için resmi “Avrupa kalitesi” altın madalyasını almıştır (ISO 9001: 2008).

2010'dan beri her yıl Üniversite öğretmenleri yarışmaların kazananı olur: "En İyi Yenilik Dersi" ve "En iyi üniversite öğretmeni".

VG Timiryasov (IEML) adını alan Kazan Innovative University , Tataristan Cumhuriyeti’nde, Enstitü şubeleri ve şubeleri arasında entegre bir iletişim ağı oluşturan ilk eğitim kurumuydu. Bu ağ, “Tandberg” video konferansı için Cisco Systems ekipman ve ekipmanı üzerine kuruludur. Fiber optik ağlar ve üniversitenin kendi yenilikçi yazılım geliştirme “Idis Education” ile birleşimi, üniversitedeki eğitim süreçlerinin yönetimini optimize etmeyi ve tamamen yeni bir seviyeye transfer etmeyi sağladı.

VG Timiryasov (IEML) adını alan Kazan Innovative University , Tataristan Cumhuriyeti'nde Ticaret, Ağırlama Sanayii ve Hizmetlerde Bilimsel ve Eğitimsel Küme'de önde gelen yüksek eğitim kurumudur.

Misyon

  • Eğitim ve bilimin yenilikçi gelişimi ve modernizasyonu için modern gereklilikleri karşılayan sürekli eğitim temelinde bilgi edinmek için bireylerin, toplumun ve devletin gereksinimlerinin karşılanması.
  • Bilim, iş geliştirme, etkili kararlar alma ve ulusal duruş ve fayda ile tutarlı özel araştırmalar yürütme yetkin ve rekabetçi profesyonellerin yetiştirilmesi.
  • Yenilikçi eğitim teknolojilerinin ve bilimsel sonuçların uygulanması ve etkin kullanımı için gerekli koşulları oluşturmak.
  • Mesleki açıdan yetkin, sosyal olarak aktif ve sosyal olarak sorumlu kişileri eğitmek.

Konumlar

  • Kazan

    г. Казань, ул. Московская, 42, , Kazan

sorular