Keystone logo
© BIMM University
Kingsgate International College

Kingsgate International College

Kingsgate International College

Tanıtım

Hakkımızda

Özel çevrimiçi modüller ile ekonomik çalışma programları hızlı bir şekilde üniversite öğrencilerinin kalifikasyonunu sağlar.

İster becerilerinizi geliştirmek, ekibinizi geliştirmek veya profesyonel bir eğitim almak istiyor olun, Kingsgate International College Öğrenim Pathways size ihtiyacınız olan her şeyi sağlayabilir.

Kingsgate International College , dünyanın her yerinden öğrencilere tam Lisans ve Lisansüstü Diploma Ödülleri ile Kampüs veya çevrimiçi üniversite Pathway programları sunar. Öğrenciler, kampüste veya uzaktan eğitimle Birleşik Krallık Üniversite Yeterliliğine giden yolu hızlı bir şekilde takip edebilirler.

Web tabanlı modüllerimiz, öğrencilerin ne istediklerini ve nasıl istediklerini öğrenmelerine olanak tanır ve çok daha hızlı, daha uygun fiyatlı ve ilgi çekici bir öğrenme yolunu kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. 24/7 öğrenci ağı platformu, kişisel kontrol panelleri, 1-2-1 çevrimiçi öğreticiler, grup web seminerleri ve önceden kaydedilmiş grup web yayınları bankası ile Kingsgate International College , öğrencilere profesyonellerini geliştirmede başarılı olmak için ihtiyaç duydukları tüm desteği sağlar. beceri tabanı ve bir üniversite yeterliliği elde edin.

139953_pexels-photo-1152500.jpeg

Bizim bilgileri

Kingsgate International College , en yüksek akademik standartlarda çalışır ve öğrencilerine sağlanan eğitim standardının en yüksek kalitede olmasını sağlayan birden çok yapıya sahiptir. Aşağıda ait olduğumuz Kurumsal organların ve parçası olduğumuz derneklerin bir listesi bulunmaktadır:

Kaynak Ağını Öğrenme

Learning Resource Network (LRN), Ofqual tarafından ödül veren bir kuruluş olarak kabul edilmektedir. LRN, eğitim kurumları, eğitim sağlayıcılar, okullar ve işverenler için nitelikler oluşturur. LRN, Kingsgate International College tarafından sunulan Seviye 5 Öğretim yeterliliğini içeren geniş bir yeterlilik portföyüne sahiptir. Tüm LRN yeterlilikleri, aradıkları beceri ve yeteneklerin kanıtı olarak işverenler, hükümetler ve meslek kuruluşları tarafından uluslararası olarak tanınmaktadır.

ATHE Tanıma

Eğitim ve Yüksek Öğrenim Ödülleri, bunlarla sınırlı olmamakla birlikte, çok çeşitli niteliklere sahip merkezler sağlar; yönetim yönetimi, işletme, turizm, hukuk, bilgi işlem ve sağlık ve sosyal bakım. ATHE, istisnai müşteri hizmetleri, mükemmel kalite standartları ve üniversite derecelerine geçiş yollarıyla ödüllendirici nitelikleri ile adından söz ettirmiştir.

Eğitim ve Beceri Finansmanı Ajansı

Kingsgate International College , çıraklık eğitimi sağlayıcılarının ESFA sicilinde listelenmiştir. Birleşik Krallık'ın her yerindeki öğrencilere uygun fiyatlı nitelikler ve Çıraklık sağlamak için ortaklarla birlikte çalışmak.

Bilgi Komisyoncuları Ofisi

Kingsgate International College öğrenci bilgilerini tuttuğundan ve işlediğinden, yasal olarak bu bilgileri korumakla yükümlüyüz, 1998 Veri koruma yasası uyarınca Kingsgate International College :

 • Yalnızca belirli bir amaç için ihtiyacımız olan bilgileri toplayın;
 • Güvende tutun;
 • İlgili ve güncel olduğundan emin olun;
 • Yalnızca ihtiyacımız olduğu kadar bilgiyi ve yalnızca ihtiyacımız olduğu sürece saklayın;
 • İstek üzerine, herhangi bir öğrencinin kendisinde tuttuğumuz bilgileri görmesine izin verin.

139954_pexels-photo-1595391.jpeg
Fox / pexels

OFQUAL Tanıma

Tüm öğrenim materyalleri, profesyonel akademik yazarlar tarafından tasarlanır ve yazılır, böylece her etkileşimli modül, Birleşik Krallık Yüksek Öğretiminde Akademik Standartlar için Birleşik Krallık Hükümeti kurumu olan OFQUAL tarafından belirlenen belirli öğrenme kriterlerine göre hizalanır. Bu standartlar, bizimle öğrenenlerin üniversiteler ve işverenler tarafından evrensel olarak tanınan bir sertifika ile birlikte yüksek kaliteli bir eğitim almasını sağlar.

Partner Üniversite Nitelikleri

Final ödevlerinin tamamlanmasının ardından öğrencilere tanınan bir Diploma yeterliliği verilir. Bu Diploma, kampüste veya uzaktan eğitim yoluyla çeşitli Birleşik Krallık üniversitelerinde tam bir lisans derecesi veya MBA tamamlamak için kullanılabilir.

Kalite İzleme Kurulu

Kingsgate International College , öğrenme ihtiyaçlarınızı karşılamak için her zaman akredite çevrimiçi kurslar ve kaynaklar sunduğumuzdan emin olmak için bir Kalite İzleme Kurulu (QMB) işletmektedir. Bu Kurul, aşağıdakileri değerlendirmek için düzenli olarak toplanır:

 • Belirli öğrenci sorunları
 • Üniversite ortakları için herhangi bir kalite sorunu
 • Değerlendirme standartlarının izlenmesi
 • Materyal içeriğin öğrenme sonuçlarına göre izlenmesi
 • Kaliteyi ve müşteri hizmetini etkiledikleri için belirli operasyonel sorunlar

Yönetim Kurulu Üyeleri saygın akademik ve iş liderleri içerir. Değerlendirmelerin sonuçları, ortaklarımız ve öğrencilerimiz arasında şeffaflık ve anlayış sağlamak için çevrimiçi olarak paylaşılmaktadır. Tüm geri bildirimler memnuniyetle karşılanmakta, böylece meseleler QMB aracılığıyla profesyonel ve objektif bir şekilde resmi olarak ortaya konabilmektedir.

Coventry ve Warwickshire Ticaret Odası

İngiliz Ticaret Odaları İngiltere'deki en büyük, en etkili bağımsız iş dünyasıdır. İngiltere ve İngiltere arasında en önemli, en etkili bağımsız iş dünyasıdır. pazarlar ve dinamik bir iş ekonomisi yaratmak.

Aynı zamanda, işverenlerin ihtiyaç duydukları becerileri vurgulayarak ve eğitim politikalarını etkili bir şekilde teslim etmelerini sağlamak için etkileyerek, eğitimcilerle iş dünyası arasındaki uçurumu kurmada önemli bir rol oynarlar.

Coventry & Warwickshire Ticaret Odası, Birleşik Krallık endüstrisinin her sektöründe her büyüklükteki işletme ile ve onlar adına çalışan bir Odalar ağından sadece biridir. Yerel işletmelerin bağlantı kurmasına, büyümesine ve başarıya ulaşmasına yardımcı olurlar. Oda, işletme için önemli olan konular hakkında fikir sahibi olmak için diğer odalar, yerel yetkililer ve ortak kuruluşlarla işbirliği yapar ve daha sonra bu bilgileri Hükümetin etkili iş politikası oluşturmasına yardımcı olmak için aktarır.

139956_pexels-photo-3184407.jpeg
fauxels / pexels

Konumlar

 • London

  26 - 28 Hammersmith Grove, W6 7BA, London

  sorular