Keystone logo
Kinsale College

Kinsale College

Kinsale College

Tanıtım

Öğrencilerimiz ve geçmişte elde ettikleri sonuçlarından haklı olarak gurur duyuyoruz; bu da, yurtiçinde ve yurtdışındaki Üniversitelerde daha fazla ders izlemelerini sağlıyor. Bunlara ek olarak, Yüksek Öğretim Linkleri Programı ve Cork Colleges Progression linkleri aracılığıyla Enstitü Enstitülerine ve Diğer İleri Eğitim Kolejlerine ilerleme kaydedildi. İlgilendiğiniz kurs hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek için üniversiteye başvurmanızı öneririm.

Akıllıca seçin ve daha ileri tavsiyelerde bulunabileceğimizi unutmayın. Bu yeni başlangıcın - yolculuğun. Kinsale College seçerek, ilk önemli adımı attınız.

Liz Moynihan - Yönetici

70716_banner.jpg

Üniversite Tesisleri

Kinsale College , öğrencilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için büyümeye ve iyileşmeye devam ediyor; üniversite tesisleri bu büyümeyi yansıtmaktadır. Kolej, drama ile uğraşan öğrencileri etkileyici anfitiyatro tarzında yerleştirmek için amaca yönelik bir tesise sahiptir. Profesyonel Aşçılık öğrencileri, profesyonel bir mutfağa ve 16 kişilik restorana sahiptir. Sürdürülebilir Bahçe Bitkileri / Permakültür öğrencileri, pazar bahçesine, iki poli tüneline ve otlar, sebzeler, meyveler, fıstıklar ve çiçekler yetiştiren kolej alanlarına erişebilirler. Teknoloji eğitim kurslarına katılan öğrenciler, Apple Mac bilgisayarlarını ve güncel yazılımları kullanmaktadır. Sanat öğrencileri, karanlık oda olanaklarının keyfini çıkarıyor ve yıl sonu sergisi için The Mill in Kinsale'ye erişiyorlar. Tüm öğrencilerin çalışma ve atama yazıları için denetlenen bir bilgisayar odasına, bilgisayar odasında baskı olanakları ve ücretsiz internet bulunmaktadır. Kinsale'deki ana kampüste öğrencilere ücretsiz otopark olanakları da bulunmaktadır. Üniversitenin tüm öğrencileri, çok sayıda pub, gece kulübü ve canlı müzik mekanı bulunan Kinsale'de çeşitli canlı ve canlı sosyal hayattan yararlanabilirler.

Üniversite Yeri

Kinsale College , Cork City'den 25 km uzaklıktaki balıkçı köyünde ve Kinsale köyünde kıskanılacak bir konumdadır. Konumu, restoranlar, pazarlar ve açık hava gezileri için ulusal ve uluslararası bilinir. Mekan, bazı kolejlerin temel taş dersleri - Açıkhava Rekreasyon, Sürdürülebilir Bahçe Bitkileri (Permakültür) ve Profesyonel Aşçılık'ın büyümesini ve gelişimini etkiledi. Uluslararası öğrenciler için, Kinsale'nin Cork Uluslararası Havaalanı'ndan yaklaşık 20 km uzaklıkta olduğunu ve Ringaskiddy Feribot Limanı'ndan kolayca geçilebileceğini belirtmek gerekir. Artık düzenli bir otobüs Cork City'den Kinsale'e kadar faaliyet gösteriyor ve bu da kolej yolcuları için her zamankinden daha erişilebilir hale geliyor. Köyde akademik yıl için kiralık konaklama imkânı bulunmaktadır ve konutlar / odalar genellikle kolej ilan tahtasında ilan edilmektedir.

Haberleşme

İletişim, en seviye 5 dersleri ve bazı düzey 6 dersleri için zorunlu bir modüldür. Yaşamın ve işin her alanında yararlı ve önemli olan temel bir beceridir. Bu modül tamamlandıktan sonra, öğrenciler konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerinin yanı sıra sözsüz ve görsel iletişim becerilerini geliştirmiş olacaklardır. İş dünyası ve yaratıcı yazma, grup katılımı, röportaj ve sunum becerileri tamamen kapsanmaktadır. İletişim teknolojisi hayatımız üzerinde büyük bir etkiye sahiptir ve öğrenciler onları etkileyen kilit konuları öğrenirler. Araştırma becerileri gibi bilgi toplama konuları ele alınacak ve sonunda öğrenciler konuşma ve yazmada etkili bir şekilde anlam ifade etme ve yorumlama konusundaki özgüvenlerini geliştirecektir. Modül canlı, yaratıcı ve interaktif bir şekilde öğretilir ve aktif öğrenci katılımı ve sınıf katkısı teşvik edilir.

İş Deneyimi / İş Pratiği

  • İş Deneyimi: Öğrenciler, öğrenim dersleriyle ilgili bir yerleştirme için iş tecrübesi için en az on gün boyunca başvurur ve bunları yaparlar. En iyi öğrenimden bazıları, bu deneyim sırasında gerçekleştirilir ve gerçek hands-on etkinlik ve görevler sunar. Öğrenciler faaliyetleri hakkında bir günlük tutuyor ve performanslarını yansıtmaktadır. Planlama ve hazırlık, güncel bir CV, başvuru mektubu, beceri denetimi, kariyer planı ve incelenen endüstri / sektör analizi gibi belgeler üretmeyi içerir. Öğrencilerin hak ve sorumluluklarını anlamalarını sağlamak için işle ilgili mevzuatta yer alır. İşyeri yöneticisi öğrencinin performansına dayalı bir değerlendirme formu dolduracaktır.

  • İş Pratiği: Bu modülü uygulayan öğrenciler, kurslarına ilişkin olarak bir organizasyona en az 40 gün boyunca başvurur ve bu işi en az 40 gün geçirirler. Günlük faaliyetleri hakkında bir hesap tutacak ve performanslarını değerlendirecek ve yansıtacaktır.

Araştırma, bir organizasyon, yapısı, işlevleri, politikaları vb. Kapsamında yürütülecektir. Öğrencilerin hak ve sorumluluklarını anlamalarını sağlamak için işle ilgili mevzuatta yer almaktadır. İşyeri işvereni, öğrencinin performansına dayalı bir değerlendirme formu dolduracaktır.

Uluslararası öğrenciler

Kinsale College , dünyanın her yerinden başvuranları ağırlıyor. Uluslararası öğrencilerin üniversiteye getirdiği kültürel çeşitliliğe ve zenginliğe değer veriyoruz. Bu sayfa, kolejde okumak isteyen uluslararası öğrencilere yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Konumlar

  • Kinsale

    Bandon Rd Kinsale, , Kinsale

sorular