Keystone logo
Länsirannikon koulutus Oy WinNova

Länsirannikon koulutus Oy WinNova

Länsirannikon koulutus Oy WinNova

Tanıtım

Länsirannikon koulutus Oy WinNova, Pori & Rauma, Finlandiya

Pori dinamik bir kıyı kentidir. Nehir kenarındaki kordonu sadece pitoresk manzaralar sunmakla kalmaz, aynı zamanda yıl boyunca toplumsal katılım ve kültürel etkinlikler için canlı bir merkezdir. Çok çeşitli festivaller ve sergilerle Pori, seçici öğrenciler için zenginleştirici bir kültürel deneyim vaat etmektedir.

Rauma, tarih ve mirasın büyüleyici bir karışımını sunar. UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan bu şirin kasaba, titizlikle korunmuş ahşap mimarisiyle zamansız bir güzellik hissi uyandırmaktadır. Arnavut kaldırımlı sokaklarında şirin kafeler, hareketli pazarlar ve akademik gelişim ve kişisel zenginleşmeye elverişli bir ortamı teşvik eden sıkı sıkıya bağlı bir topluluk yatmaktadır.

Hem Pori hem de Rauma, akademik mükemmellik ve kültürel daldırma için benzersiz fırsatlar sunarak tatmin edici bir eğitim deneyimi sağlar.

Länsirannikon Koulutus Oy WinNova, çalışma hayatında olan veya olmayan her yaştan insan için ikincil bir mesleki eğitim sağlayıcısıdır (VET). Yeterliliklerimiz EQF 4-5 seviyelerine karşılık gelmektedir.

WinNova, Fince dilinde farklı müşteri türleri için çok çeşitli eğitim hizmetleri, mesleki ve profesyonel yeterlilikler ve kısa süreli kurslar sunmaktadır. Şirketler ve kamu sektörü ile yakın ve uzun vadeli işbirliği içinde çalışıyoruz.

WinNova'da 5000 öğrenci ve yaklaşık 600 personel bulunmaktadır (12/2023). WinNova'da 50 farklı anadile sahip yaklaşık 500 öğrenci Fince dilinde çeşitli programlarda eğitim görmektedir.

WinNova'da Uluslararası Fırsatlar

WinNova, AB tarafından finanse edilen çeşitli projelerde yer almaktadır. Bu projeler, pedagojik yeterliliğin yanı sıra yeni pedagojik metodolojiler ve öğrenme ortamı yeniliklerine de yol açmaktadır.

Personel hareketliliği ve projeler, tüm çalışanlarımızın uluslararası bilgi ve yetkinliklerini artırmaktadır. Her yıl yaklaşık 100 personel ve farklı uzmanlar değişime katılmakta ve değişime gitmektedir.

Erasmus+ hareketlilik hibeleri, öğrencilerin staj için yurt dışına gitmelerini sağlar. Bu, küresel dünyada ve çok kültürlü çalışma ortamlarında başarılı bir şekilde yönetme becerilerini ve yetkinliklerini geliştirmenin harika bir yoludur. Her yıl yaklaşık 200 öğrenci değişim programına katılmakta ve gitmektedir.

WinNova, Finlandiya Ulusal Eğitim Ajansı tarafından Erasmus+ akreditasyonuna (2021 - 2027) layık görüldü. Erasmus+ akreditasyonu, kalite güvenceli bir "Erasmus+ üyeliği&rdquo anlamına gelmektedir. Akredite kuruluşlar, faaliyetlerinin uzun vadeli niteliğini kanıtlamış ve Erasmus+ programının kalite standartlarına uymayı taahhüt etmişlerdir.

kabul

 • En az 18 yaşında olmalı
 • Lise mezunu olmak şart
 • Completion of specific prerequisite education related to the chosen program is necessary
 • Social and Health care programs necessitate a police clearance certificate
 • Adequate English proficiency is needed to enroll in the preparatory online language course conducted in English
 • Non-EU applicants are accepted

Konumlar

 • Pori

  Tiedepuisto 3, 28600, Pori

 • Rauma

  Suojantie 2, 28600, Rauma

sorular