Keystone logo
Languages Across Borders | Vancouver

Languages Across Borders | Vancouver

Languages Across Borders | Vancouver

Tanıtım

LAB'yi İngilizce Okulunuz Olarak Seçmek

Deneyim Dili

LAB Vancouver, her seviye için çok çeşitli İngilizce kursları sunmaktadır. Müfredatımız çeşitlidir ve konuşma ve akademik İngilizceyi dengelemek için tasarlanmıştır. Nitelikli öğretmenlerimiz, etkileşimli öğretim stilleri ve çeşitli etkinliklere ve sosyal etkinliklere yer vermeleriyle tanınırlar.

Yenilikçi English Plus kurslarımızdan birindeyseniz, aktiviteleriniz Sanat, Tasarım, İşletme veya Mutfak / Ağırlama gibi belirli bir ilgi alanında özelleştirilmiştir.

İstatistik

Aktif, arkadaş canlısı ve uluslararası çevre

100'den fazla farklı ülkeden öğrenciler, LAB'nin güzel Vancouver, Kanada'daki İngilizce okulunda okumayı seçti. Okulumuzda dünyanın her yerinden insanlar hayatlarının en güzel zamanlarını yaşarken tanışıp ömür boyu arkadaş olurlar!

Break-time oyunları, partiler, özel etkinlikler ve uluslararası tema geceleri sayesinde, eğlenceli, bol bol İngilizce, kültürel, sosyal ve eğitimsel değişimi teşvik ediyoruz.

Profesyonel ve yardımcı öğretmenler

LAB'nin tüm öğretmenleri, profesyonel İngilizce öğretmeni eğitimi ve TESOL sertifikalarına sahip anadili İngilizce olan kişilerdir. Yetkin ve arkadaş canlısı öğretmenlerimiz, öğrencilerin İngilizce dil becerilerini geliştirmeye ve geliştirmeye devam etmelerine yardımcı olan eğlenceli ve ilgi çekici bir sınıf atmosferi yaratır. İngilizce okulumuzda çok sayıda deneyimli yüksek kaliteli öğretmene sahip olmaktan gurur duyuyoruz!

Çeşitlilik ve esnekliğe sahip İngilizce programları

LAB'nin çok çeşitli İngilizce kursları ve programları, öğrencilerin ilgi alanlarına odaklanmalarını ve zayıf yönlerinin üstesinden gelmelerini sağlar. İngilizce okulumuzda öğrenciler programlarını haftalık olarak değiştirme esnekliğine sahiptir.

Esnek Cuma dersleri, eğlenceli ve ilginç aktiviteler

LAB Vancouver'ın beğenilen ÜCRETSİZ Cuma Etkinlikleri, öğrencilerin İngilizce'yi günlük durumlarda kullanmalarını sağlar. Açık hava programı, öğrencilerin İngilizceyi okul ortamının ötesinde ve günlük yaşamlarında kullanmalarına yardımcı olur. Bu pratik yaklaşım, öğrenme sürecini geliştirir ve güven oluşturur. Öğrenciler her hafta (Aylık Mezuniyet Günleri hariç) o hafta için planlanan altı ila sekiz farklı aktivite arasından seçim yapabilir ve ek ücret ödemeden katılabilirler. Bu aktiviteler arasında Vancouver çevresinde gezi turları, doğada yürüyüş, kültürel deneyimler ve spor etkinlikleri yer almaktadır.

Birçok seçenek arasında gezi turları, spor, yemek pişirme ve kültürel deneyimler vardır! Bu aktivitelere katılmak için EKSTRA ÜCRET YOKTUR!

Çeşitlilik ve esnekliğe sahip İngilizce programları

  Kampüs Özellikleri

  LAB Kampüsü

  LAB Vancouver, türünün tek örneği bir İngilizce dil okuludur. Dersleriniz , kampüsü ve tesisleri kardeş kolejimiz LaSalle College Vancouver ve uluslararası lisemiz ile paylaştığımız 80.000 metrekarelik bir binada verilmektedir. Renfrew İstasyonu'ndan birkaç adım uzaklıkta yer alan deneyiminiz, Vancouver'ın gerçek bir bölümünde gerçek bir daldırmadır .

  Güvenli kampüsümüz haftanın 7 günü 24 saat açıktır, bu da tesislere haftanın her günü ve ders saatleri dışında erişebileceğiniz anlamına gelir .

  Dersleriniz ana kattaki son teknolojiye sahip yepyeni sınıflarda işlenir ve kafeterya, kütüphane, bilgisayar çalışma odaları ve bistro gibi kampüsün tüm olanaklarından yararlanabilirsiniz !

  LAB dil öğrencisi olarak, tam zamanlı kolej ve lise öğrencisi gibi öğrenci kimlik kartı alacaksınız. Etkinlikleriniz size Vancouver'ın tüm bölgelerini keşfetmenizi sağlayacak ve size kampüsteki yerli ve uluslararası öğrencilerle arkadaşlık kurma şansı verecektir.

  ÖĞRENCİ DENEYİMİNİZ

  Kampüs içi dil okulu

  24 saat AÇIK Kampüs

  İngilizce PLUS Kursları

  Yepyeni Sınıflar

  Kütüphane

  Pathways Uygulamalı Sanatlara

  Bistro & Kafeterya

  Kitapçı

  Öğrenci kimlik Kartı

  Aktiviteler ve Kulüpler ile

  Üniversite öğrencileri

   Konumlar

   • Vancouver

    188 Nelson St, BC, V6B 6J8, Vancouver

   sorular