Keystone logo
© The University of Fredericton
Laurentide Aviation

Laurentide Aviation

Laurentide Aviation

Tanıtım

Laurentide Havacılık Ilk kurucusu Jack Scholefield 1946 yılında RCAF'ın orijinal hedefi olan askeri kariyerini tamamladıktan sonra: Kanada'da en iyi profesyonel uçuş eğitimini sunmak için yerden indi. Şirket, Cartierville Havaalanı'ndaki ilk yirmi yılı erken, mükemmel ününü kurdu ve 1970'den beri Dorval Havaalanı'nın sadece 15 dakika batısındaki kendi özel havaalanında. Biz Kanada'yız En eski ticari uçuş eğitim okulu, 150 ila 200 pilotun lisanslarını her yıl kazanmalarına yardımcı oluyor. Gücümüz, Ileri eğitim: Son 50 yıl boyunca 600'den fazla mezunumuz Air Canada ve diğer önemli Uluslararası Taşıyıcılar ile kariyerlere geçti. 7 uçağımızdaki filimizde bir Grumman Cougar çok motorlu uçaklar Gelişmiş alet eğitimi. Temel eğitim ve zaman bina bizim iki koltuk Cessna 152 ve dört koltuk Cessna 172 eğitici yapılmaktadır. ATC-810 simülatörümüz, Enstrüman eğitimi için de mevcuttur.

Terry McConnon'un sahibi olduğu ve işlettiği bir aile işletmesi halindeyiz ve kişiselleştirilmiş hizmetimizden gurur duyuyoruz. Çalışanlarımız, taahhüt edilmiş, bilgili olmaya ve kalkış bekleyişinin olmayacağına dair birinci sınıf güleryüzlü hizmet vermeye devam ediyor.

Kanada'daki en profesyonel uçuş eğitimi vermeye kararlıyız. ABD'deki büyük havayolları, önceki yıllarda 15.000'den fazla şoför kiraladı. Ee, ne başlatmayı umuyorsun?

Photos101

indirimler:

  • Canadain Aeroclub üyesi olan Bombardier Havacılık Uzmanı çalışanlarının uçak kiralama işlemlerinde% 5 indirim
  • Uçuş zamanı için% 5 indirim 3000 dolara verilir.
  • Uçuş süresi üzerinde% 7 indirim, 6000 $ tutarında bir depozito için sunulmaktadır.

Neden Laurentide Havacılık?

kar

KONTROLLÜ HAVAALANI

Meşgul havaalanlarında uçmak demek, taksi bulma ve temizlik için daha fazla zaman ve para harcamak demektir. Laurentide Aviation, öğrencilerin havaya çıkmalarını ve uygulama alanlarına çabucak girmelerini sağlayan sessiz, kontrolsüz bir havaalanında bulunmaktadır.

Laurentide Aviation, kontrollü hava sahasında deneyim sunan yakın üç büyük Kanadalı havaalanı yakınlarında yer almaktadır.

YER

Laurentide Aviation şehirden sadece 30 dakika uzaklıkta, West Island'a 15-20 dakika uzaklıkta, hem otoyol 20 ve 40 tarafından erişilebilen uygun bir konumdadır.

Yeni geliştirilen 30. otoyol ile Güney Sahili'nden kısa bir sürüş mesafesindeyiz.

ÇEŞİTLİ FİLO

Yedi tekli motor Cessna uçağımız filomuz öğrencilere tutarlılık ve güvenilirlik sunmaktadır. Çok motorlu eğitim için bir Grumman Cougar da sunuyoruz.

BAKIM

Tesis içi Uçak Bakım Mühendisleri, zorunlu standartların ötesine geçen birinci sınıf düzenli teftişler gerçekleştirir.

DENEYİMLİ

Laurentide Aviation, 1946 yılında kurulmuş olup, Transport Canada ile yüksek markalara ulaşmıştır.

MESLEKİ SINIF

Gerekli tüm görsel yardımcı malzemeler ve malzemelerle donatılmış olan büyük sınıfımız profesyonel pilot eğitimi için mükemmel bir ortamdır.

ÇEŞİTLİ ÖĞRETİM

Herhangi bir öğrenme stiline uyacak şekilde özelleştirilmiş iki dilde öğretim sunuyoruz.

Konumlar

  • Saint-Féréol

    870 Chemin Les Cèdres, J7T 1N3, Saint-Féréol

    programlar

    sorular